WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez agusiaww 13 lip 2015, 11:24
emilk, to teraz masz 180 mg wenli? I czesc :papa:

-- 13 lip 2015, 10:27 --

MalaMi1001 napisał(a):Nie, moi rodzice robią remont w łazience i w ramach pomocy kładłam tynk dekoracyjny. Boli mnie każdy cm ciała, ale w sumie ja bardzo lubię taką dłubaninę :) Można dużo pomyśleć, w samotności, no lubię to. Tyle, że nie odpoczęłam sobie przez weekend, nie wyspałam się, zwyczajnie się nie poobijałam.

150mg zalecił mi lekarz, ale nie chciałam zwiększać, żeby nie być bardziej senną, ale teraz już sama nie wiem.

tez kładłam tynk dekoracyjny, mnie to rece bolały ale dobra praca, pomyslec faktycznie mozna ale i trzeba uwazac jak sie kładzie. U mnie był w takie skosy wiec jak sie machneło w rozna strone to wychodzil lewo-prawo i srednio na scianie wychodzilo, a jak szło w jedna strone to juz lepiej, ale to zalezy jaki tynk itd.

Z wenla sama bylam na niej senna, po pracy drzemka musiała byc ale nie wiem czy w moim przypadku zwiekszenie by pomoglo. Mi sie wydaje ze wenla albo pobudza albo działa nasennie w sensie uspokajajaco. Ale z kolei emilk zwiekszył i podziałało, zalezy jak na kazdego zadziała.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 13 lip 2015, 11:32
MalaMi1001 napisał(a):Nie, moi rodzice robią remont w łazience i w ramach pomocy kładłam tynk dekoracyjny. Boli mnie każdy cm ciała, ale w sumie ja bardzo lubię taką dłubaninę :) Można dużo pomyśleć, w samotności, no lubię to. Tyle, że nie odpoczęłam sobie przez weekend, nie wyspałam się, zwyczajnie się nie poobijałam.

150mg zalecił mi lekarz, ale nie chciałam zwiększać, żeby nie być bardziej senną, ale teraz już sama nie wiem.

Nie bedziesz bardziej senna,bo zwieksza sie wt6edy tez dopamina i noradrenalina ;)
emilk

przez popiol 13 lip 2015, 11:44
Zrozumcie. To jest wątek o wenlafaksynie i nie każdy musi mieć ochotę wysłuchiwać Waszych czułości na kilka stron. Przecież jest dział offtop, tam możecie założyć swoj temat, urzadzac prywaty i pisać co Wam sie tylko podoba.
popiol

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bianka78 13 lip 2015, 11:46
agusiaww napisał(a): osoby przyszły z histeria bo sie czują zaniedbywane-tak to wyglada :) juz pisałam ze na forum w innym temacie trzeba smecic, jeczec i przytakiwac innym bo wielce obrazeni sa. A pozniej ludzie sie dziwia ze choruja, a to na wlasne zyczenie, bo mysla, ze real to jak forum jak komus cos nakaza to ma skakac jak małpa na sznurku :) A niestety zycie to nie bajka i nie wystarczy byc chamem czy pstryknac palcami :mrgreen: Smety ze jest sie biednym chorym czlowiekiem tez na nikim w realu nie zrobia wrazenia :) bo ludzie nie sa matkami Teresami ;) A tak w ogole,to widac na kogo wenla działa a na kogo nie ;) Grunt ze na mnie działała bardzo dobrze i ze ja zadnych odpałow ani agresji ani głupoty nie przejawiałam :mrgreen: :mrgreen: W ogole jak ktos ma postawe roszczeniowa i został wychowany ze jemu sie nalezy to zaden lek nie pomoze ;) chociazby byl i cudownym lekiem.

Sprytne, bardzo sprytne :great:
Drwiny z osób naprawdę chorych, nieszczęśliwych, gorzej radzących sobie w życiu ubierane w ładne słówka najlepsza drogą do dowartościowania się :great:
Muszę się tego nauczyć, pewnie wtedy wyzdrowieję :105:
Bianka78

przez agusiaww 13 lip 2015, 11:46
Bianka78, nie wiem czy wyzdrowiejesz czy nie, ale sam lek bez terapii niewiele pomoze, to pewne :) Poza tym rozumiem czyjes przewrazliwienie, ale akurat jak idziesz na terapie to nikt po głowce nie głaszcze, rola terapeuty jest motywacja chorej osoby do zmiany swojego postepowania i spojrzenia poza swoj punkt widzenia. Polecam przeczytac o terapii. O ile np. wenla pomaga na problemy somatyczne badz tez stricte nerwicowe, np. lęk, depresje to na pewno nie pomoze w zmianie swojej sytuacji bo bez chceci to nic sie nie poprawi. Akurat polecam poczytac reakcje ludzi na forum na posty eksperta - są uwagi ze nie wspolczuje, jak ktos chce wspolczucia to zamiast do psychoterapeuty moze isc do ksiedza. A zdanie swoje kazdy moze miec, byle kulturalne :) i zadna choroba nie tłumaczy chamstwa. Ale widze ze wg Ciebie lepsze chamstwo i psuedouzalanie sie niz realna ocena sytuacji :mrgreen:

-- 13 lip 2015, 10:49 --

popiol napisał(a):Zrozumcie. To jest wątek o wenlafaksynie i nie każdy musi mieć ochotę wysłuchiwać Waszych czułości na kilka stron. Przecież jest dział offtop, tam możecie założyć swoj temat, urzadzac prywaty i pisać co Wam sie tylko podoba.

poki co jest temat wenli, a nie ma offtopu :)
Ostatnio edytowano 13 lip 2015, 11:53 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez popiol 13 lip 2015, 11:53
Bianka78, osoby pozbawione empatii już tak mają niestety.
Ostatnio edytowano 13 lip 2015, 11:55 przez popiol, łącznie edytowano 1 raz
popiol

przez agusiaww 13 lip 2015, 11:54
popiol napisał(a):Bianka78, osoby pozbawione epatii już tak mają niestety.

gorzej ze sa takie ze biora lek i ani kultury ani empatii nie maja, a do tego zero realnej oceny sytuacji :)

przez novymivo 13 lip 2015, 11:55
""""Wenla tu i wenla tam a ja na wenli wyjebane mam
Bo dzisiaj rano tablety mam
Wiec nie martwie sie bo w dupie wszystko mam
I nawet gdyby swiat walil sie
Ja mam to gdzies
Wiec drodzy moi gdy smucicie sie
kopsnijcie sobie wenle na dobry dzien""""

Nie robie offa, to moj wiersz pochwalny dla Wenli - cudownej krolowej wsrod lekow.
pzdr

przez agusiaww 13 lip 2015, 11:57
novymivo napisał(a):""""Wenla tu i wenla tam a ja na wenli wyjebane mam
Bo dzisiaj rano tablety mam
Wiec nie martwie sie bo w dupie wszystko mam
I nawet gdyby swiat walil sie
Ja mam to gdzies
Wiec drodzy moi gdy smucicie sie
kopsnijcie sobie wenle na dobry dzien""""

Nie robie offa, to moj wiersz pochwalny dla Wenli - cudownej krolowej wsrod lekow.
pzdr

:brawo: moze ja dopisze jakies zdanie:

Wenla sprawia ze moj humor sie poprawia,
oł jeee wenla dobra jest! (w rytm hip hopu)

:mrgreen:

przez Bianka78 13 lip 2015, 11:58
agusiaww napisał(a):Bianka78, nie wiem czy wyzdrowiejesz czy nie, ale sam lek bez terapii niewiele pomoze, to pewne :) Poza tym rozumiem czyjes przewrazliwienie, ale akurat jak idziesz na terapie to nikt po głowce nie głaszcze, rola terapeuty jest motywacja chorej osoby do zmiany swojego postepowania i spojrzenia poza swoj punkt widzenia. Polecam przeczytac o terapii. O ile np. wenla pomaga na problemy somatyczne badz tez stricte nerwicowe, np. lęk, depresje to na pewno nie pomoze w zmianie swojej sytuacji bo bez chceci to nic sie nie poprawi. Akurat polecam poczytac reakcje ludzi na forum na posty eksperta - są uwagi ze nie wspolczuje, jak ktos chce wspolczucia to zamiast do psychoterapeuty moze isc do ksiedza. A zdanie swoje kazdy moze miec, byle kulturalne :) i zadna choroba nie tłumaczy chamstwa. Ale widze ze wg Ciebie lepsze chamstwo i psuedouzalanie sie niz realna ocena sytuacji :mrgreen:

Aaa, więc to na terapii nauczyłaś się kpić z innych. No to faktycznie muszę iść.
Bianka78

przez agusiaww 13 lip 2015, 12:01
Bianka78, akurat jak przeczytasz wyzej posty niektorych osob, to polecam spojrzec w google co to jest drwina i czego dotyczy :) ja prowadze dyskusje, moge tez napisac ze teraz drwisz i to jest tylko moje subiektywne odczucie niekoniecznie prawdziwe ;)

novymivo, obys tak dalej sie czuł na wenli :) do przodu :great:

Cytat z opisu wenli: wenlafaksyna moze zwiekszac cisnienie krwi...Jak z tym u Was? Bo u mnie zawsze było niskie.

przez novymivo 13 lip 2015, 12:07
Na co ktos dal crazyalexxx bana, po co sie pytam ? Jak mozna prosic to ja odbanujcie , nikt tu nic zlego nie zrobil. Troche bylo nieporozumiem i tyle. Badzmy dla siebie wyrozumiali, wkoncu chorzy jestesmy i pelne odchyly sa normalne u nas. Prosze jeszcze raz o cofniecie tego bana. pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 13 lip 2015, 12:08
popiol napisał(a):Zrozumcie. To jest wątek o wenlafaksynie i nie każdy musi mieć ochotę wysłuchiwać Waszych czułości na kilka stron. Przecież jest dział offtop, tam możecie założyć swoj temat, urzadzac prywaty i pisać co Wam sie tylko podoba.

Teraz to Ty robisz spam....
emilk

przez agusiaww 13 lip 2015, 12:10
Pytam sie ponownie: Komus wzrasta cisnienie po wenli?

Sortuj wg