WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez bonsai 12 lip 2015, 23:24
agusiaww napisał(a):lepiej zeby pisał kocico niz Ty @ lub owaka ;) A akurat syf to miej pretensje do tego kto robi. Jakos nie widze z Twojej strony merytorycznej wypowiedzi na temat wenli. :D

Lepiej, żeby pisał per "Ty", zgodnie z netykietą. Robicie syf, więc mam pretensje do Was. Nie wypowiadam się tu merytorycznie, bo od kilkunastu stron nie ma tu nic merytorycznego, a Wasze zabawy powodują, że na jednej stronie zmieści się z pięć, sześć wielkich postów, które są zupełnie od czapy.
bonsai

przez agusiaww 12 lip 2015, 23:27
bonsai napisał(a):
agusiaww napisał(a):lepiej zeby pisał kocico niz Ty @ lub owaka ;) A akurat syf to miej pretensje do tego kto robi. Jakos nie widze z Twojej strony merytorycznej wypowiedzi na temat wenli. :D

Lepiej, żeby pisał per "Ty", zgodnie z netykietą. Robicie syf, więc mam pretensje do Was. Nie wypowiadam się tu merytorycznie, bo od kilkunastu stron nie ma tu nic merytorycznego, a Wasze zabawy powodują, że na jednej stronie zmieści się z pięć, sześć wielkich postów, które są zupełnie od czapy.

to daj przykład a nie wymagasz od innych ;) Dalej stron o wenli masz ponad 1200 to sa opinie uzytkownikow o leku i opisy ich stanow -takze po wenli i na wenli, wiec dla mnie ma to sens. Akurat jakbym chciala czytac opracowania naukowe to bym sie udala do biblioteki albo po opinie do psychiatry na temat leku :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez artur1978 12 lip 2015, 23:36
agusiaww napisał(a):
jakbys nie zauwazyl to jest forum, chcesz pisac tylko do emila to pisz na priv ;) Akurat tutaj nie widze ani infromacji zwrotnej ani krytyki tylko wypowiedz ni z gruchy ni z pietruchy :D Lepiej ocenic kogos bez sensu niz napietnowac zachowanie negatywne widac :D

A ja proponuje zebys Ty z emilem pisala sobie na priv swoje czulosci.
Jesli czegos nie widzisz to czesto oznacza po prostu brak odpowiedniej wiedzy, jaskiniowec jak patrzyl na niebo tez niezbyt wiele widzial i jeszcze mniej rozumial.
Ale nie martw sie jest na to lekarstwo - pokora i ciagla praca nad soba :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 12 lip 2015, 23:37
artur1978, tez piszemy ale wiesz troche ekscibicjonizmu nie zaszkodzi :mrgreen: Na pokore dla mnie za pozno, ale mozesz Ty sprobowac, powodzenia :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 12 lip 2015, 23:58
Bonsai jakos nie widze zebus Ty pisal na temat,nie wpierdalaj sie do naszego watku,ze tak powiem Bo juz od dluzszego czasu masz do mnie jakies sapy,zaczyna mnie to ieytowac pomalu...

-- 13 lip 2015, 00:00 --

Artur fajnie ze mnie mnie lubisz :P moze wam to przeazkadza ze piszemy czasem nie na temat,ale przeciez jest Tez duzo informacjii o wenli,na pewno codziennie cos nowego sie pojawia ;)

-- 13 lip 2015, 00:01 --

Powiedzcie czy tylko ja jestem taki zly I negatywny Bo juz nie wiem,dlaczego sie czepiaja mnie..

-- 13 lip 2015, 00:03 --

To ze Milo odnosze sie do kobiet swiadczy o moim szacunku i mojej wrazliwosci,jestem bardzo uczuciowy Nic na to nie poradze ;)
emilk

przez bonsai 13 lip 2015, 00:05
emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.
bonsai

przez emilk 13 lip 2015, 00:09
bonsai napisał(a):emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

Nie piszę na temat, ale chciałbym poczytać coś na temat wenlafaksyny, a skutecznie do tego zniechęcacie.

Sluchaj kolego,gdyby caly czas sie pisalo o lekach to czlowiek moze jeszcze bardziej zbzikowac,od czasu do czasu mozna sie posmiac,bo same leki jeszcze nikogo nie uzdrowily,90% tego forum to same gbury nadete...

-- 13 lip 2015, 00:12 --

bonsai, Jestes nadety mam racje ? czy poprostu udajesz takiego powazniaka ?
emilk

przez novymivo 13 lip 2015, 00:14
bonsai napisał(a):emilk, do czego, przepraszam? To nie jest żaden wasz wątek. Zepsuliście go swoimi prostackimi tekstami, z tym się zgodzę, ale jesteś ostatnią osobą, która będzie decydować o tym, kto i gdzie może się wypowiadać. A offtopy to uprawiajcie sobie na pw.

To czytaj od poczatku a nie konca watku przed toba 1200 stron, milej lektury.

przez emilk 13 lip 2015, 00:27
novymivo napisał(a):

Novy trzymaj mnie,bo mnie szlag trafia :P
emilk

przez artur1978 13 lip 2015, 00:31
Swoja droga wiecie czym jest "Mocarz"?
Syntetyczny kannabinoid o nazwie MDMB-CHMICA.
Zabrania sie trawy to pozniej mlodziez takie rzeczy wciaga

przez Masturbow 13 lip 2015, 00:34
jeśli wy naprawdę nie rozumiecie, że jest coś niestosownego w urządzaniu sobie w wątku o leku prywaty, to podejmowanie z wami dyskusji właściwie mija się celem
Masturbow

przez novymivo 13 lip 2015, 00:43
artur1978 napisał(a):Swoja droga wiecie czym jest "Mocarz"?

Zgadzam sie, ale to wina wlasnie takich sluzbistow jak niektorzy tutaj na forum. Ma byc tak jak chca i kropka. Zreszta 800x mocniejszy o ziola, primo jakiego ziola bo ich wiele odmian, po drugie jak oni to zmierzyli hehe. 150 osbo to malo, powinno byc 1500.

przez emilk 13 lip 2015, 00:44
artur1978 napisał(a):Swoja droga wiecie czym jest "Mocarz"?

Ja bralem,kosiarza,Konkret,AS,Ivory :P ladnie dawalo powera,wtedy czulem sie jak Bog,mialem taka sile i speeda ze moglem biec i biec :D ale pozniej dostalem takich skurczy w nogach ze nie moglem sie podniesc z kolan :P
emilk

przez novymivo 13 lip 2015, 00:45
emilk napisał(a):
novymivo napisał(a):

Novy trzymaj mnie,bo mnie szlag trafia :P

emilk posmiejmy sie z tego, co nam innego pozostalo. Nie ukrywam ze sa tu ciekawe osobliwosci na tym forum. Wszystkim wszystko przeszkadza, a ja sie pytam, kim ty czlowieku wogole jestes... Na samym koncu i tak silniejszy wygrywa co nie.

Sortuj wg