WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 12 lip 2015, 22:09
Patryk29, Patryk lubisz siebie ? ;) masz jakies mazenia,cele zyciowe ? Ty sluchaj jestes dobrym czlowiekiem lecz,nie powinnienes wyciagac tego co bylo kiedys,czas leczy rany,zapomni o zlym i badz z nami a nie przeciwko nam ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 22:09
agusiaww napisał(a):emilk, ano, trzeba w koncu te wage podciagnac... :mrgreen: Dzis zrobiłam pierogi z miesem i jeszcze karkowke z ziemniakami.

Miec kobiete ktora robi obiad to szczescie , a taka ktora jeszcze sama pierogi zrobi to juz wogole . Widac ze aga jest po 30tce ;), ale to akurat duzy plus.
Ja nie wiem jak teraz chlopcy moga sie godzic na zwiazki z siksami, ktore tylko chca nie dajac nic w zamian, baaaaa chlopcy jaja kastruja aby byc z kims, niz umierac w samotnosci. Kurw... gdyby nie moje zasady to trz dalbym sie jakies pannie wykastrowac, ale nie dam rady oszukac samego siebie.

przez Lord Kapucyn 12 lip 2015, 22:11
Panowie, urlop na 24.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 12 lip 2015, 22:11
Patryk jest spoko chlopak, tylko zbyt wiele razy dostal od zycia po dupie i jest jaki jest. Mowie wam ze gdyby bylo mu wkoncu dobrze to tez bylby innym czlowiekiem, ale ciezko ufac, szczegolnie gdy ma sie swiadomosc ze mozna liczyc tylko na siebie. Patryk ja tez jestem sam.

przez emilk 12 lip 2015, 22:11
novymivo napisał(a):
agusiaww napisał(a):emilk, ano, trzeba w koncu te wage podciagnac... :mrgreen: Dzis zrobiłam pierogi z miesem i jeszcze karkowke z ziemniakami.

Miec kobiete ktora robi obiad to szczescie , a taka ktora jeszcze sama pierogi zrobi to juz wogole . Widac ze aga jest po 30tce ;), ale to akurat duzy plus.
Ja nie wiem jak teraz chlopcy moga sie godzic na zwiazki z siksami, ktore tylko chca nie dajac nic w zamian, baaaaa chlopcy jaja kastruja aby byc z kims, niz umierac w samotnosci. Kurw... gdyby nie moje zasady to trz dalbym sie jakies pannie wykastrowac, ale nie dam rady oszukac samego siebie.

Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)

-- 12 lip 2015, 22:14 --

novymivo napisał(a):Patryk jest spoko chlopak, tylko zbyt wiele razy dostal od zycia po dupie i jest jaki jest. Mowie wam ze gdyby bylo mu wkoncu dobrze to tez bylby innym czlowiekiem, ale ciezko ufac, szczegolnie gdy ma sie swiadomosc ze mozna liczyc tylko na siebie. Patryk ja tez jestem sam.

Ja wiem ze jest spoko chlopak,no pewnie ciezko mu sie podniesc po zawodach ktore przezyl,ale wierze ze kiedys powie,jestem mega szczesliwy chce mi sie zyc ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 22:14
emilk napisał(a):
novymivo napisał(a):

Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)

Taa przystojny chyba w dupie hehehe. Cos ty pare razy probowalem i dupa . To ile razy trzeba probowac, 100 zeby 1 sztuke wylapac czy jak ? Ja juz nie jestem gosciem ktory bedzie zabiegal, bo cholernie zle na tym ostatnio wyszedlem i na sercu mi lezy i lezec bedzie caly czas. Przebiore sie za bezdomnego i bede podrywac, ta ktora sie umowi bedzie mnie kochac, innej metody nie ma co nie ?

przez agusiaww 12 lip 2015, 22:18
novymivo, ale blizej 30 niz 40 :mrgreen: A fakt, nawet dobre obiady robie, sie nie chwale, ale to prawda :) Znajdziesz babke, uwierz pełno jest fajnych kobiet na swiecie, mnie sie kiedys wydawło ze lepiej zostac lesbijka :mrgreen: jak miałam doł po rozstaniu z facetem. Sadze ze predzej znajdziesz fajna babke niz na odwrot gdyby było. :great: Pełno jest fajnych kobiet, ktore lubia gotowac, dbac o dom i nawet pracuja :) A Ty z tego co pamietam pracujesz poza Pl? Jak tam sa jakies Polki warte zawieszenia oka? :) emilk, to samo, szybko znajdziesz :) w sumie łatwo to znalezc gorzej wytrzymac :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 12 lip 2015, 22:20
Novy niestety ja musze z wagi spasc :P sam musze nowej panny szukac :D Aga jest na pewno zlota kobieta :D Nie musisz przeciez dawac sie kastrowac,Ty jestes przystojnym facetem i z kobietami nie masz problemow na pewno,tylko musisz przelamac sie i zaryzykowac ;)[/quote]
Taa przystojny chyba w dupie hehehe. Cos ty pare razy probowalem i dupa . To ile razy trzeba probowac, 100 zeby 1 sztuke wylapac czy jak ? Ja juz nie jestem gosciem ktory bedzie zabiegal, bo cholernie zle na tym ostatnio wyszedlem i na sercu mi lezy i lezec bedzie caly czas. Przebiore sie za bezdomnego i bede podrywac, ta ktora sie umowi bedzie mnie kochac, innej metody nie ma co nie ?[/quote]

No wiesz wydaje mi sie ze jestesmy tak stworzeni zebysmy to mi latali za kobietami,to jest juz wpojone od tysiac leci ;) Zeby sprawdzic czy kobieta na prawde kocha,powiedz jej odrazu o twoich zaburzeniach i zobaczysz co dalej zrobi jak sie wystraszy to nie jest warta Ciebie ;)

-- 12 lip 2015, 22:22 --

agusiaww napisał(a):novymivo, ale blizej 30 niz 40 :mrgreen: A fakt, nawet dobre obiady robie, sie nie chwale, ale to prawda :) Znajdziesz babke, uwierz pełno jest fajnych kobiet na swiecie, mnie sie kiedys wydawło ze lepiej zostac lesbijka :mrgreen: jak miałam doł po rozstaniu z facetem. Sadze ze predzej znajdziesz fajna babke niz na odwrot gdyby było. :great: Pełno jest fajnych kobiet, ktore lubia gotowac, dbac o dom i nawet pracuja :) A Ty z tego co pamietam pracujesz poza Pl? Jak tam sa jakies Polki warte zawieszenia oka? :) emilk, to samo, szybko znajdziesz :) w sumie łatwo to znalezc gorzej wytrzymac :mrgreen:

Agus trzeba miec dobre wyczucie co do kobiet :P wytrzymac nie jest ciezko,pod warunkiem ze dobrze sie spasujemy :D
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 22:24
Emilk no wlasnie ja nie potrafie podejsc do kobiety i zagadac, a juz wogole nie potrafie robic tych podchodow. Kiedys cos tam mi wychodzilo, a po ostatnim doswiadczeniu nie jestem w stanie tego zrobic. Chce aby to kobieta zobaczyla mnie np smutnego i sie zapytala czy wszystko wporzadku i juz by bylo oki, nie spotkalem takiej kobiety. Ostatnio jedna spotkalem postawilem drinki, sam sie upilem i nawet nie pamietam ale wrocilem pijany do domu, pierwsze pytanie sam do siebie : novy jakby jej zalezalo to by przeciez odprowadzila ciebie do domu widzac ciebie w takim stanie, a tu zonk drinki postawione i nara: Nieufny jestem strasznie teraz.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez agusiaww 12 lip 2015, 22:25
emilk, ja bylam ze schizofrenikiem i od razu wiedzialam ze choruje. Niestety powodem zerwania z mojej strony nie byla jego choroba ale cos innego. Dlatego sa babki ktore sa w stanie kochac chorych ludzi :) ale to nie oznacz ze beda dzwigac te brzemie same, z drugiej strony tez musi wychodzic chec zmiany :) A z dopasowaniem sie to cieeeezka praca :)

-- 12 lip 2015, 21:26 --

novymivo, ale moze babka sie bała ze ja zmolestujesz? Tez bym nie zaprowadziła faceta nieznajomego... Moe tutaj na forum napisz w dziale Poznajmy sie :) i sie ktos odezwie :) a poza tym czy ja wiem czy bary to dobry pomysł...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 12 lip 2015, 22:27
novymivo napisał(a):Emilk no wlasnie ja nie potrafie podejsc do kobiety i zagadac, a juz wogole nie potrafie robic tych podchodow. Kiedys cos tam mi wychodzilo, a po ostatnim doswiadczeniu nie jestem w stanie tego zrobic. Chce aby to kobieta zobaczyla mnie np smutnego i sie zapytala czy wszystko wporzadku i juz by bylo oki, nie spotkalem takiej kobiety. Ostatnio jedna spotkalem postawilem drinki, sam sie upilem i nawet nie pamietam ale wrocilem pijany do domu, pierwsze pytanie sam do siebie : novy jakby jej zalezalo to by przeciez odprowadzila ciebie do domu widzac ciebie w takim stanie, a tu zonk drinki postawione i nara: Nieufny jestem strasznie teraz.

hmmm no mogla sie chociaz zapytac czy dasz rade dojsc do domu,zagadac to nie problem tylko co powiedziec jak podejsc zeby zrobic jak najlepsze wrazenie ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 22:28
agusia no wlasnie dyskoteki to bardzooo zly pomysl ale czasami ludzie maja tam szczescie co nie :).
Tylko jak ja mam kogos poznac hahah to jest pytanie. I co widze jakas panne i co HEJ MALENKA LOL,
ps-- nawet szefowa podrywalem, ona 38 lat ja 29, no i wybrala angola lat 40 a potem on i tak ja zostawil a ona odeszla z pracy i koniec. aaa szefowa polka po rozwodzie z angolem. Nikt mnie nie chce kochac :(

przez emilk 12 lip 2015, 22:29
agusiaww napisał(a):emilk, ja bylam ze schizofrenikiem i od razu wiedzialam ze choruje. Niestety powodem zerwania z mojej strony nie byla jego choroba ale cos innego. Dlatego sa babki ktore sa w stanie kochac chorych ludzi :) ale to nie oznacz ze beda dzwigac te brzemie same, z drugiej strony tez musi wychodzic chec zmiany :) A z dopasowaniem sie to cieeeezka praca :)

-- 12 lip 2015, 21:26 --

novymivo, ale moze babka sie bała ze ja zmolestujesz? Tez bym nie zaprowadziła faceta nieznajomego... Moe tutaj na forum napisz w dziale Poznajmy sie :) i sie ktos odezwie :) a poza tym czy ja wiem czy bary to dobry pomysł...

No widocznie nie dopasowaliscie sie ;) jesli jedna osoba robi a druga nic to szybko wszystko runie,taka jest prawda.Co do poznawania kobiet to polecam portale randkowe ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 22:31
Jak zylem w pl to mialem wsumie duzo kolezanek i pare zwiazkow , od czasu UK wszystko sie skomplikowalo, bo przejzalem jakie kobiety sa w wiekszosci. wole byc sam niz byc z kims kto i tak nie potrafi kochac.

-- 12 lip 2015, 21:32 --

Ja mojej ex nigdy nie powiedzialem o erytrofobii a przeciez widziala ze sie czerwienie, i zawsze tylko CO TY TAKI CZERWONY NA TWARZY JESTES. na koncu mi dojebala mowiac @ ty nie masz zadnych kolegow@ no i poszla wpizdu.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Sortuj wg