WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:51
emilk, Rob jak chcesz, dla mnie ona jest tragiczna, bo wiem jakie ma poglady i co mysli nawet o tobie, ale ci tego na forum nie napisze, tylko bedzie udawala twoja przyjacioleczke serdeczna, jesli masz ochote zobacz na watek wenli z poczatku tego roku jakos moze wczesniej moze pozniej i zrozumiesz jaka ona jest, chyba ze wolisz sie oszukiwac to twoj wybor.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:51
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

dzieki Ty miluchu 8) :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez emilk 12 lip 2015, 21:51
agusiaww napisał(a):emilk, nie pisz do Patrysia w mojej obronie :D bo nie ma potrzeby. On zawsze najezdzał na mnie -ma jakies dziwne poglady na moj temat :) ze swoja kolezanka, dostali kiedys ostrzezenie na forum za wyzwiska bo to samo było. Sa ludzie i ludzie, mnie to szczerze zwisa :) ludzie na forum nie dzialaja na mnie ani wkurzajaco, ani podniecajaco, po prostu obiektywnie :) bez zadnych emocji :) bo tak naprawde nie znamy sie i rozne kazdy ma swoje zycie/doswiadczenie itd, wiec trudno cokolwiek powiedziec wiecej na czyjs temat :) Ty sie lepiej koncentruj na wodzie i energetyce wenli :D :mrgreen:

Agus ja bym nigdy w to nie uwierzyl ze Ty jestes zla kobieta,potrafie wyczuc czlowieka na kilometr,bo jestem bardzo wrazliwy ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:52
lunatic napisał(a):Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą
gorzej jak to wymyslona podpadłosc :D

przez emilk 12 lip 2015, 21:53
agusiaww napisał(a):
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

dzieki Ty miluchu 8) :mrgreen:

Kociaku zawsze Twoj <3
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:54
emilk, :great: bo trzeba spojrzec poza swoj mały nosek :P i poza swoje ogarniczenia zeby pewne rzeczy spostrzec, Ja zebym np. w pracy miała sie wkurzac ze ktos cos powiedział, albo zle spojrzał to juz dawno bym musiała ja zmienic :) Dobra koniec o mnie.

A jak sie czujesz po zerwaniu?

-- 12 lip 2015, 20:54 --

emilk, tygrysie, mraaau :twisted: :mrgreen:

przez emilk 12 lip 2015, 21:55
Powiem tak,jestesmy tylko ludzmi,musimy sobie przebaczac bo tak kaze Bog,jesli dostaniesz w jeden policzek to nadstaw drugi,nie badz msciwy,szanuj blizniego swego jak siebie samego ;)
emilk

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:56
agusiaww napisał(a):
lunatic napisał(a):Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą

Niestety slonce, ale nie jest to wymyslone i ty doskonale o tym wiesz tylko dlatego moje relacje i sposob wypowiedzi w twoim kierunku sa jakie sa, ale ok zrobmy inaczej ja po prostu nie bede juz komentowal twoich postow, bo wynika z tego niepotrzebna awantura, ktora nie przyniesie nic dobrego, a juz na pewno ciebie nie zmieni, masz tutaj swoich pupili i beda ci w dupe wlazic, ja nie zamierzam, szanuje tylko ludzi, ktorzy sa w stanie wyrazic choc odrobine emapatii, badz zrozumienia, a ty taka nie jestes, dlatego nigdy nie zmienie zdania o tobie, nawet za milion dolarow, czy nawet 100 milionow, bo mam wlasne zasady i przedkladam je nad wszystko.

przez novymivo 12 lip 2015, 21:57
Ja dostalem po twarzy mnostwo razy i caly czas dostaje, chociaz mysle bardzo zle o ludziach to w rzeczywistosci staram sie byc mily i ok, ale i tak na koncu okazuje sie ze nie bylo warto . Emilk ma racje

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:57
emilk napisał(a):Powiem tak,jestesmy tylko ludzmi,musimy sobie przebaczac bo tak kaze Bog,jesli dostaniesz w jeden policzek to nadstaw drugi,nie badz msciwy,szanuj blizniego swego jak siebie samego ;)
to prawda, podstawa to dystans do siebie i innych i wybaczenie :) a takze rozumienie pewnych mechanizmów. :great:

przez emilk 12 lip 2015, 21:57
agusiaww napisał(a):emilk, :great: bo trzeba spojrzec poza swoj mały nosek :P i poza swoje ogarniczenia zeby pewne rzeczy spostrzec, Ja zebym np. w pracy miała sie wkurzac ze ktos cos powiedział, albo zle spojrzał to juz dawno bym musiała ja zmienic :) Dobra koniec o mnie.

A jak sie czujesz po zerwaniu?

-- 12 lip 2015, 20:54 --

emilk, tygrysie, mraaau :twisted: :mrgreen:

Zajebiscie Agus jak nigdy wczesniej :D No tak trzeba,czasem kiwnac reka i robic dalej swoje ;) mmmmrrrr ale mnie rajcujesz moja kiciu:D

-- 12 lip 2015, 21:58 --

Patryk29 napisał(a):
agusiaww napisał(a):

Niestety slonce, ale nie jest to wymyslone i ty doskonale o tym wiesz tylko dlatego moje relacje i sposob wypowiedzi w twoim kierunku sa jakie sa, ale ok zrobmy inaczej ja po prostu nie bede juz komentowal twoich postow, bo wynika z tego niepotrzebna awantura, ktora nie przyniesie nic dobrego, a juz na pewno ciebie nie zmieni, masz tutaj swoich pupili i beda ci w dupe wlazic, ja nie zamierzam, szanuje tylko ludzi, ktorzy sa w stanie wyrazic choc odrobine emapatii, badz zrozumienia, a ty taka nie jestes, dlatego nigdy nie zmienie zdania o tobie, nawet za milion dolarow, czy nawet 100 milionow, bo mam wlasne zasady i przedkladam je nad wszystko.

Patryk ale wczesniej nie dalo sie tego odczuc ze miedzy wami jest jakies spiecie,nigdy bym tak nie powiedzial.
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:59
Patryk29, ale ja Cie nie zmuszam do zmiany zdania, miej sobie jakie chcesz :) Dobra nie komentuj i luz, to papa słonce :papa:

novymivo, a kto nie dostaje? A mi sie wydaje ze warto, pewnosci nigdy nie masz ze dostaniesz, a moze akurat bedzie inaczej.

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:59
emilk, Znaczy, ze dobrzy z nas gracze razem z agusiaww. :P

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:59
emilk, i widzisz nie trzeba juz energetyzowac wenli :mrgreen:

Sortuj wg