WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 12 lip 2015, 21:44
Patryk29 napisał(a):emilk, Moge wspierac kazdego, za wyjatkiem osoby, ktora sie kryja pod nickiem agusiaww.

Patryk ale ona nic Ci nie zrobila....

-- 12 lip 2015, 21:44 --

Widze ze jestes dzisiaj mocno nakrecony.
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 21:45
Emilk serio twoj zwiazek sie rozwalil ? Wspolczuje kolego, kochales ja , kochasz, co sie stalo nic nie pisales :(

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:45
emilk, ja sie nie denerwuje. Jak ktos nie ma kultury osobistej to takie skutki :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:45
emilk, Wspolczuje temu dziecku, ze bedzie mialo taka matke, ktora nie potrafi wykrzesac odrobiny empatii i sadzi
ze jest cudowna a inni sa po prostu gorsi od niej, nie agus, tak uwazasz prawda??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 12 lip 2015, 21:45
Agus jako jedyna wstawila sie za mna w dziale off topic i bardzo jej dziekuje za to ;) Pamietaj zawsze mozesz na mnie liczyc slonce ;)

-- 12 lip 2015, 21:46 --

Bo inni to prawie mnie zlinczowali...
emilk

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:46
emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 12 lip 2015, 21:47
novymivo napisał(a):Emilk serio twoj zwiazek sie rozwalil ? Wspolczuje kolego, kochales ja , kochasz, co sie stalo nic nie pisales :(

Ja musialem sie uwolnic od niej po prostu zle na mnie dzialala,tylko sie denerwowoalem caly czas wiec luz ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 21:47
emilk napisał(a):Agus jako jedyna wstawila sie za mna w dziale off topic i bardzo jej dziekuje za to ;) Pamietaj zawsze mozesz na mnie liczyc slonce ;)

Gdzie ten topic trzeba bylo mnie zawolac emilk :)

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:47
emilk, nie pisz do Patrysia w mojej obronie :D bo nie ma potrzeby. On zawsze najezdzał na mnie -ma jakies dziwne poglady na moj temat :) ze swoja kolezanka, dostali kiedys ostrzezenie na forum za wyzwiska bo to samo było. Sa ludzie i ludzie, mnie to szczerze zwisa :) ludzie na forum nie dzialaja na mnie ani wkurzajaco, ani podniecajaco, po prostu obiektywnie :) bez zadnych emocji :) bo tak naprawde nie znamy sie i rozne kazdy ma swoje zycie/doswiadczenie itd, wiec trudno cokolwiek powiedziec wiecej na czyjs temat :) Ty sie lepiej koncentruj na wodzie i energetyce wenli :D :mrgreen:

przez emilk 12 lip 2015, 21:48
Patryk29 napisał(a):emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:49
Patryk29 napisał(a):emilk, Wspolczuje temu dziecku, ze bedzie mialo taka matke, ktora nie potrafi wykrzesac odrobiny empatii i sadzi
ze jest cudowna a inni sa po prostu gorsi od niej, nie agus, tak uwazasz prawda??

Patryk masz dowody ze tak napisałam na forum, to wklej moj post :mrgreen: bo nigdy tak nie pisałam :) Nie, uwazam ze wszyscy jestesmy sobie rowni na tej ziemi, gdzie nas sprowadził Bog :)

przez emilk 12 lip 2015, 21:50
novymivo napisał(a):
emilk napisał(a):Agus jako jedyna wstawila sie za mna w dziale off topic i bardzo jej dziekuje za to ;) Pamietaj zawsze mozesz na mnie liczyc slonce ;)

Gdzie ten topic trzeba bylo mnie zawolac emilk :)

No pytanie do pan w off topic ;)
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:50
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):emilk, Nie znasz tej osoby i sadzisz ze ona jest wporzadku a nie jest, poczytaj sobie jej wczesniesz posty sprzed kilku miesiecy to zrozumiesz, czytaj uwaznie.

Ja od kiedy jestem na tym forum znam Age z tej dobrej strony,zawsze jakies mile slowo powiedziala,potrafi poprawic mi humor ;) Kazdy ma czasem gorszy humor i w nerwach mowi sie straszne rzeczy,wiec nawet jesli kiedys tak bylo to ja rozumiem.

ja jestem zawsze za sprawiedliwoscia, czy Ty czy ktos inny to jak bedzie potrzeba to napisze swoje zdanie :) Nie lubie niesprawiedliwosci.

przez lunatic 12 lip 2015, 21:51
Patryk ma pewną cechę którą widze tez u siebie, jak ktoś mu podpadnie czymś to jest bardzo pamiętliwy i to zaburza dalszą relacje z taką osobą

Sortuj wg