WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 12 lip 2015, 21:27
Patryk29, Co Ty chcesz od Agusi naszej kochanej przeciez ona jest zajebista,ja ja bardzo uwielbiam ;)
emilk

przez lunatic 12 lip 2015, 21:28
agusiaww napisał(a):lunatic, a ja z wiekszoscia facetow i jak dzieci w piaskownicy. Tematy samochody i kobiety :shock:

źle sie wyraziełem, nie pisałem o kobietach jako ogół, bo znałem ze studiów normalne i w pracy tez sie raz na jakis czas takie trafią

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:28
Patryk29 napisał(a):
agusiaww napisał(a):novymivo, :great:

-- 12 lip 2015, 20:24 --

Patryk29, nie napisałam ze sa leniwi, tylko jak ktos nie ma za cos zyc to pojdzie do pracy z nerwica/derpresja. Jakby mial stan ostry to byłby w szpitalu. Na pewno siedzac w domu i nic nie robiac z choroba, terapia, zmiana swojego spostrzegania, samomotywacja, techniki np. relaksacyjne itd to tez praca nad soba, ku lepszemu :)

Kiedys pisalas, ze sa leniwi i maja sie wziasc do roboty, zobacz swoje posty, babe i wtedy pisz prawde.
techniki relaksacyjne sa dobre jak chcesz sie /cenzura/ poopalac na ogrodku albo ten twoj pomysl z melisa zeby sie uspkoic, nie no przeciez to jest tragikomiczne, w czterech katach na koncu magazynu.
Takie rady sa dobre na obozie harcerskim co najwyzej.

Patryk a w ogole chodziles na terapie? Bo ciagle tylko piszesz o lekach, w ogole byles na jakims spotkaniu? Skoro to dla Ciebie zabawne, to dlaczego sie nie ruszysz i tego nie zrobisz? Skoro to takie proste ;)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 12 lip 2015, 21:29
novymivo napisał(a):
Patryk29 napisał(a):
novymivo napisał(a):Tzn jak sie czujesz na tianeptynie ? opisz to prosze Patryk

Ja nie biore tianeptyny, wenle biore, ale zaluje ze nie zaczalem wczesniej brac tianeptyny, tylko skusilem, sie na duze dawki wenli, to byl blad, teraz albo poczekam i zobacze jak bedzie na wenli albo zejde z tego leku i zaczne albo brac tienptyne, albo nic nie bede bral, ale przeciez ty sie dobrze czules na wenli??, troche mnie zmartwiles, bo liczylem, ze dziala na ciebie dobrze, dlatego ja nadal to bralem. :pirate:

Ja ogolnie jestem zadowolony ale zdaje sobie sprawe ze lek mnie nie popchnie w zyciu do przodu . To takie przedluzanie nieuniknionego , czyli kleski ??
Patryk wiem ze nie bierzesz, ale jak ten lek dziala tzn jak sie na nim mozna czuc ?
Emilk- powodzenia w takim razie , z dziewczyna sie widziales ? Wszystko oki ?

No dzieki dzieki ;) nie widzialem sie ;) jestem wolny :D
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:29
lunatic napisał(a):
agusiaww napisał(a):lunatic, a ja z wiekszoscia facetow i jak dzieci w piaskownicy. Tematy samochody i kobiety :shock:

źle sie wyraziełem, nie pisałem o kobietach jako ogół, bo znałem ze studiów normalne i w pracy tez sie raz na jakis czas takie trafią

to nie jest zle, ludzie jak ludzie wszedzie sa tacy i owacy...ja tez znam fajnych facetow i to w pracy i poza, a wady kazdy ma :)

przez novymivo 12 lip 2015, 21:30
No i po co Wam te przytyki jeden na drugiego. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie na jakis temat, natomiast ja osobiscie nie oceniam innych bo szanuje odmiennosc . Czy nawet tutaj nie mozemy byc dla siebie milsi wszyscy razem ?

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:30
emilk, tylko w weekend wolny czy na zawsze? :mrgreen:

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:30
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

Masz racje, ale ona mnie tak wkurwia, bo wiem, ze ona jest falszywa na maxa, a ja nie znosze takich ludzi, moge ja pojechac i niech mnie wypierdola z tego forum, jebac to. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 12 lip 2015, 21:30
agusiaww napisał(a):
emilk napisał(a):Novy póki co jest w trakcie analizy i dobierania taktyki na nerwice,ale juz polaczyl sie ze mną duchowo ;)

a pozniej jak sie polaczy :shock:

No energetycznie jakos,nie znam sie na tym :P
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:31
Patryk29 napisał(a):
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 wez JĄ zlej. tak po prostu nie zwracaj na nią uwagi IGNORUJ !!! ona tak specjalnie robi, podkręci żeby potem nawypisywac Ci dziesiątki postow, zeby wszyscy czytali jaka to ona jest wspaniała a inni to dno. Ja na nią nie zwracam uwagi nawet jej nie odpisuje choć mam ochote jej pojechac...

Masz racje, ale ona mnie tak wkurwia, bo wiem, ze ona jest falszywa na maxa, a ja nie znosze takich ludzi, moge ja pojechac i niech mnie wypierdola z tego forum, jebac to. :mrgreen:

zazdrocha, zazdrocha :) Rozbawiliscie mnie :mrgreen:

-- 12 lip 2015, 20:32 --

emilk, jak rece ktore lecza tylko przez monitor a pozniej bedzie juz wenla niepotrzebna :)

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:33
agusiaww napisał(a):
Patryk29 napisał(a):

zazdrocha, zazdrocha :) Rozbawiliscie mnie :mrgreen:

Zazdrocha co to ma byc, sformulowanie /cenzura/ dziecka z podstawowki, ale ty jestes oczytana. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez crayzyalexxx 12 lip 2015, 21:33
PATRYK ona mnie tez wkurwia ale ją olewam cieplym moczem hehe niech spierd.....olej ją i tyle. Ona prowokuje bo jest wyrafinowana zimna s...ja to wiem i Ty to wiesz. Na takich najlepiej nie zwracac uwagi :):):):) szkoda tracic energie :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez novymivo 12 lip 2015, 21:33
Oo tez pamietam rece ktore lecza, to powaznie komus pomagalo, ten czlowiek jeszcze zyje ?

przez lunatic 12 lip 2015, 21:33
Patryk29,
to co Ty bys w robocie zrobił jakby sie do Ciebie uczepiła taka zeby Cie non stop wkurzala, awanture nie jest trudno wywolac, trudniej potem pracowac w takiej atmosferze

Sortuj wg