WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez novymivo 12 lip 2015, 21:04
I nie obraze sie pisz co szczerze uwazasz ze czemu wariat, tzn psychol ?

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:04
Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:07
novymivo, Moze nie wariata, ale za kogos nieobliczalnego, sadze ze potrafisz w ciagu dnia byc happy a za chwile chodzisz wkurwiony i chcesz rozjebac wszystkich, furiat jestes taki, po prostu masz taka nature, osobowosc, tak jak napisalem nic do ciebie nie mam, chodzi o to ze po tianeptynie, mozesz byc po prostu masakrycznie wkurwiony i nieobliczalny, trudno powiedziec, a moze cie uspokoi, no nie wiem, nie jestem w stanie przewidziec reakcji, to jest poza kompetencjami nawet Dr. Hosue. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 12 lip 2015, 21:08 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 12 lip 2015, 21:08
lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:08
lunatic napisał(a):lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;) tyle ze frustracja i tak zostanie i zycie do bani, to nie usuwa zrodła problemu a jedynie je poteguje.
Ostatnio edytowano 12 lip 2015, 21:09 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez novymivo 12 lip 2015, 21:09
Patryk29 napisał(a):novymivo, Moze nie wariata, ale za kogos nieobliczalnego, sadze ze potrafisz w ciagu dnia byc happy a za chwile chodzisz wkurwiony i chcesz rozjebac wszystkich, furiat jestes taki, po prostu masz taka nature, osobowosc, tak jak napisalem nic do ciebie nie mam, chodzi o to ze po tianeptynie, mozesz byc po prostu masakrycznie wkurwiony i nieobliczalny, trudno powiedziec, a moze cie uspokoi, no nie wiem, nie jestem w stanie przewidziec reakcji, to jest poza kompetencjami nawet Dr. Hosue. :mrgreen:

No w sumie trafiles w 10, tak mnie ex tez okreslila, ze /cenzura/ wie jaki zaraz bede ;/ , lipa ale co ja moge, silownia mnie strasznie zmienila, chyba na minus, ale z drugiej storny mam twarda dupe i ide na zywiol chociaz zycie mnie nie cieszy. Dzieki pzdr

przez lunatic 12 lip 2015, 21:09
a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:10
lunatic napisał(a):a najgorzej sie potem z takimi pracuje, bo co bys nie zrobił to i tak bedzie źle i beda sie czepiać o byle co bo mają zły humor

sa tacy co codziennie maja zły humor i sa zdrowi, kwestia charakteru, jedni widza szklanke do połowy pełna a inni do połowy pusta :) Jakis raper spiewa: Polacy sa wiecznie wkurzeni bo slonce maja tylko 2 miesiace w roku :shock: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 12 lip 2015, 21:11 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez lunatic 12 lip 2015, 21:11
agusiaww napisał(a):
lunatic napisał(a):lepiej wywalić swoje frustracje na forum niz dręczyć nimi innych ludzi w rzeczywistości, znam takie co za jakieś niepowodzenia próbują sobie poprawić humor będąc złośliwymi dla innych

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;)

nie da sie brać wszystkiego na siebie, gdyby tak było każdy tuta musialby obwiniac samego siebie ze jest chory

-- 12 lip 2015, 20:11 --

Polacy są wkurzeni bo mieszkają we wkurzającym kraju i społeczeństwie

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:13
lunatic napisał(a):
agusiaww napisał(a):

no wlasnie, masz racje, najlepiej to wywalic swoje frustracje na innych zamiast sie wziac za siebie ;)

nie da sie brać wszystkiego na siebie, gdyby tak było każdy tuta musialby obwiniac samego siebie ze jest chory

ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

przez Patryk29 12 lip 2015, 21:13
agusiaww napisał(a):Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

Nie na tobie, tylko czytalem na temat wenli i ty sie tam wypowiadasz i to co tam nieraz piszesz, jest wrecz zalosne, poza tym ja nie pisalem o sobie tylko pisalem ogolnie, ja sobie jakos radze, pomimo tego ze leki mi huja daja tak na prawde i nikt a ty juz w sczegolnosci nie masz prawa komus mowic jak sie czuje, badz drwic z kogos innego, takich ludzi tutaj na forum jest mnostwo, cfaniaczkow co przeczytaja na stronie jak dziala dany neuroprzekaznik i juz mysla, ze sa /cenzura/ lekarzami i bede uczyc innych, badz beda mowic jaki inni maja sie zachowywac, juz od dawno mam zamiar pojsc w pizdu z tego forum, bo sa tutaj same niedojabance a nie chorzy ludzie, chory czlowiek ma emapatie i wykazuje zrozumienie do drugiej osoby a cfaniaczki i pajace, zeruja na tych ktorzy znajduja sie w zlej sytuacji i licza ze ktos im napisze na forum, ze sa zajebisci.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez lunatic 12 lip 2015, 21:14
agusiaww napisał(a):ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

przez agusiaww 12 lip 2015, 21:15
lunatic napisał(a):Polacy są wkurzeni bo mieszkają we wkurzającym kraju i społeczeństwie
a patrz Grecy mieli 14, 15 pensje i jak skonczyli?

Zalezy jak ktos sobie układa priorytety, jednemu wystarczy 2 tys zł pensji, a drugi bedzie miał 6 tys i nadal mało.

-- 12 lip 2015, 20:15 --

lunatic napisał(a):
agusiaww napisał(a):ale sie szuka "Zdrowego" ujscia, jak mam zły humor to mam isc kogos pobic ;) Czlowiek albo jest dojrzały, albo trzeba sie cofnac do podstawowki.

osoby z nerwicą tego nie umieją dlatego mają nerwice

zaburzenie.choroba nie jest wytłumaczniem. Jak masz problem to trzeba isc na terapie.

-- 12 lip 2015, 20:16 --

Patryk29 napisał(a):
agusiaww napisał(a):Patryk29, zazdroscisz? Widze ze nerwy puszczaja niezle, a fakt pouzalam sie nad Toba niech Ci lepiej bedzie: jestes taki biedny, niedopieszczony i ciagle smutny haha. Lepiej Ci teraz? :D A poza tym moje posty czytasz? Jeju jaka jestem zadowolona ze sie na mnie koncentrujesz :105:

Nie na tobie, tylko czytalem na temat wenli i ty sie tam wypowiadasz i to co tam nieraz piszesz, jest wrecz zalosne, poza tym ja nie pisalem o sobie tylko pisalem ogolnie, ja sobie jakos radze, pomimo tego ze leki mi huja daja tak na prawde i nikt a ty juz w sczegolnosci nie masz prawa komus mowic jak sie czuje, badz drwic z kogos innego, takich ludzi tutaj na forum jest mnostwo, cfaniaczkow co przeczytaja na stronie jak dziala dany neuroprzekaznik i juz mysla, ze sa /cenzura/ lekarzami i bede uczyc innych, badz beda mowic jaki inni maja sie zachowywac, juz od dawno mam zamiar pojsc w pizdu z tego forum, bo sa tutaj same niedojabance a nie chorzy ludzie, chory czlowiek ma emapatie i wykazuje zrozumienie do drugiej osoby a cfaniaczki i pajace, zeruja na tych ktorzy znajduja sie w zlej sytuacji i licza ze ktos im napisze na forum, ze sa zajebisci.

to jak Ci tutaj tak zle i wszyscy sa tacy jak opisujesz, to po co tu siedzisz? :) Czekasz az ktos Ci napisze ze jestes zajebisty byle sie przypodobac?

przez lunatic 12 lip 2015, 21:17
agusiaww napisał(a):
lunatic napisał(a):Zalezy jak ktos sobie układa priorytety, jednemu wystarczy 2 tys zł pensji, a drugi bedzie miał 6 tys i nadal mało.

duzo ma 1300 na reke i z takim czyms to za duzo priorytetow sie nie wykona

Sortuj wg