WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 12 lip 2015, 01:42
crayzyalexxx napisał(a):A juz w lozeczku :) odpływam. Dobrejnocki i nie grasuj za długo :) dla mnie w tym stanie sen łóżko to moja miłość

Dobranoc ;) slodkich snow ;) bede myslal o Tobie ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 08:21
Pobudka nie ma spania !!!!!!!!!!!!!!!! JA nie spie wy tez nie bedziecie.
Artur pisales ze wenla dziala na receptory opoidowe tzn ze co ? , bo ja kratom biore i on tez dziala jak opoid tzn ze dzialanie leku bedzie slabsze, kratomu slabsze, czy co bo nie rozumiem. Zreszta tolerka na kratom mi wzrasta, na 8 g mialem blogostan i lekkie ujebanie, a teraz bardziej mnie pobudza (czyli tak jak bylo w malych dawkach).
Nosi mnie, oj nosi i wku... wszystko . Mam ochote sie mscic , odplacic tym wszystkich chamom.
ps- emilk dzisiaj poslucham wieczorem tych twoich hitow o ile sie wogole da tego sluchac ;)

-- 12 lip 2015, 07:28 --

Tylko w jakiejs nieegositycznej niewiascie moje ocalenie, ja /cenzura/, tak mnie wszystko wkurwia, wszystko jest nie tak jak powinno, chuje maja dobrze, ludzie oki maja przejebane, /cenzura/ co sie dzieje. Musi to wszystko sie rozjebac bo nie wyrobie. Dzis mam sile 3 ludzi niech mnie lepiej nikt nie zaczepia bo zajebie i takiego /cenzura/, wkoncu pojde na dlugoletnie leczenie, mam nadzieje ze w zakladach zamknietych maja internet :D

-- 12 lip 2015, 07:30 --

Juz wiem jakie bedzie moje pierwsze pytanie do brytyjskiego znachora w zakladzie :
Hello novymivo, do you have any questions ?
Yes only one. Wifi password please :D
hahahahahahahahh chuje !!!!!!!!!!!!
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez aga85 12 lip 2015, 09:31
Dzień dobry. Od dzisiaj ja też zaczynam być z Wami. 37,5 mg rano przez 7 dni. Potem 75 mg do 17 sierpnia. Zobaczymy co z tego będzie.
F41.0
Baby blues...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 12 lip 2015, 10:30
Novy ale Ci sie porobilo sie,na zamknietym oddziale nie bedziesz pamietal jak sie nazywasz,Bo Cie tak naszpikuja chemia :P

-- 12 lip 2015, 10:31 --

Aga witam Cie w naszych skromnych progach ;)
emilk

przez novymivo 12 lip 2015, 11:21
aga85 napisał(a):Dzień dobry. Od dzisiaj ja też zaczynam być z Wami. 37,5 mg rano przez 7 dni. Potem 75 mg do 17 sierpnia. Zobaczymy co z tego będzie.

Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

przez emilk 12 lip 2015, 11:35
Jak uzdrowiciel pomoze to leki nie beda Nam potrzebne :D
emilk

przez agusiaww 12 lip 2015, 11:40
novymivo napisał(a):
aga85 napisał(a):Dzień dobry. Od dzisiaj ja też zaczynam być z Wami. 37,5 mg rano przez 7 dni. Potem 75 mg do 17 sierpnia. Zobaczymy co z tego będzie.

Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:
:mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez aga85 12 lip 2015, 11:43
novymivo napisał(a):Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

Na to samo co emilk F41. Mam podejrzenie F31. Jestem po nieudanej próbie na Seronilu. Nie zaskoczył.
Pierwsza lekarka stwierdziła zaburzenia depresyjno-nerwicowe.

przez Bode Miller 12 lip 2015, 11:58
Jak Seronil nie zadziałał to raczej też nie sądzę ,żeby wenla pomogła. Kiedyś jednak u mnie zadziałała na samym początku. Ostatnio nic. Jednak jest to jedyny antydepresant , który chwalę.
Bode Miller

przez novymivo 12 lip 2015, 12:31
aga85 napisał(a):
novymivo napisał(a):Hej Aga, powodzenia z tym lekiem. Na co chorujesz ? Jak na rozterki egzystencjalne to nie pomoze :bezradny:

Na to samo co emilk F41. Mam podejrzenie F31. Jestem po nieudanej próbie na Seronilu. Nie zaskoczył.
Pierwsza lekarka stwierdziła zaburzenia depresyjno-nerwicowe.

To nie lepiej sie z emilkiem nooo ten tego no wiesz , najlepiej rozumiecie swoje potrzeby, nie potrzebne wam leki.

-- 12 lip 2015, 11:32 --

Moze faktycznie swiat to matrix ? Nie wierze ze ludzie sa takimi egoistycznymi chu....ami !!!!! Zygac mi sie chce przy niektorych osobach. Smiecie nic wiecej !
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez artur1978 12 lip 2015, 12:34
Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.
Za to wenla jako pierwszy lek z grupy SSRI,SNRI byla dopuszczona do leczenia GAD. Reszta ssri dopiero pozniej dostala aprobate

A tak w ogole dla mnie najlepszym przeciwlekowym lekiem (procz oczywiscie benzo i agonistow Gaba B) jest tianeptyna, ale tutaj rozne sa reakcje. GAD mi wyleczyla w 100% calkowcie i skutecznie, ponad 18 meisiecy po odstawieniu zero lęku
Ostatnio edytowano 12 lip 2015, 12:37 przez artur1978, łącznie edytowano 1 raz

przez novymivo 12 lip 2015, 12:36
artur1978 napisał(a):Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.
Za to wenla jako pierwszy lek z grupy SSRI,SNRI byla dopuszczona do leczenia GAD. Reszta ssri dopiero pozniej dostala aprobate

Hej Artur, pisales ze wenla dziala na rec. opoidowe , serio ? tzn ze co, ze jak biore jakies opoidy to one dzialaja gorzej lepiej czy co ?

przez artur1978 12 lip 2015, 12:38
novymivo napisał(a):
artur1978 napisał(a):Akurat Fluoksetyna jest srednio skuteczna w leczeniu lekow ze wzgledu na mocne dzialanei aktywizujace.Ja pierwsze w zyciu ataki paniki mialem wlasnie na fluo.

Hej Artur, pisales ze wenla dziala na rec. opoidowe , serio ? tzn ze co, ze jak biore jakies opoidy to one dzialaja gorzej lepiej czy co ?

Hej, nie wiem jaka bedzie interakcja bo receptorow opioidowych jest kilka i kazdy ma kilka podtypow wiec trudno powiedziec.Poza tym nei wiem czy kratom jest agonista,czy czesciowym agonista jakiego receptora. Musialbys sam sprawdzic jak dziala kratom na wenli i jak bez

przez emilk 12 lip 2015, 12:39
Ja wzielm Fluo tylko raz I dostalem takiej paniki ze to juz byla jakas psychoza,masakra.

-- 12 lip 2015, 12:41 --

Dla mnie najlepszym lekiem przeciwlekowym jaki bralem to Paro,ale minus jest taki ze kompletny brak aktywizacjii.
emilk

Sortuj wg