WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 11 lip 2015, 23:05
artur1978 napisał(a):Mozliwe ze zle zdiagnozowany jestes i lepiej by na ciebie podziala lamotrygina albo karbamazepina, ale co ja tam wiem;)

Tzn co chcesz powiedziec ze nie mam nerwicy ?

-- 11 lip 2015, 23:08 --

aga85 napisał(a):
artur1978 napisał(a):
Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.
Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

Mnie tez jak pierwszy raz zabrali do szpitala,to nie wiedzieli co jest do konca,stwierdzili czesto skurcz serca i powiedzieli ze moze byc to od narkotykow,dali mi tez cos nasercowego nawet nie wiem co,ale jeszcze dlugo sie telepalem,podlaczyli mnie do monitora to puls byl 155 a cisnienie 190/100 bylem przekonany ze umre.

-- 11 lip 2015, 23:09 --

Najgorsze wlasnie jest jak masz hiperwentylacje i tego samemu nie uspokoisz to mozna stracic przytomnosc,bo krew bedzie za bardzo przesycona tlenem.

-- 11 lip 2015, 23:09 --

Duzo razy ratownicy mi mowili zebym sie nie przewentylowal,bo odplyne :P

-- 11 lip 2015, 23:11 --

Teraz mnie tak znaja ze jak przyjedzie karetka to odrazu,wyciaga ampulke z relanium i zastrzyk w dupe albo w zyle w zaleznosci jaki mocny jest atak ;)
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 23:11
E tam jak juz wiesz ze to tylko lęk to mozna sie uspokoic, nie jest to przyjemne ale jak przeczekasz te kilkanascie minut to pozniej mija.
Ka na szczescie ataki paniki tylko od lekow albo przy schodzeniu z lekow,samych z siebie nie miewam alkoholu i narkotykow juz od dawna nie biore.
Po kawie czesto tez nieprzyjemny somatyczny lęk ale nad wszystkim mozna zapanowac

przez emilk 11 lip 2015, 23:12
crayzyalexxx napisał(a):EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

No masz racje nie mozna w nieskonczonosc ich podnosic,wydaje mi se ze max to takie 300 mg dla czlowieka ktory nie chce latac po suficie :P
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artur1978 11 lip 2015, 23:14
emilk napisał(a):
crayzyalexxx napisał(a):EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????

No masz racje nie mozna w nieskonczonosc ich podnosic,wydaje mi se ze max to takie 300 mg dla czlowieka ktory nie chce latac po suficie :P

A pozniej jak bedziesz schodzic z tego gowna to zobaczysz ile Szatan wzial prowizji za te mile chwile :D

przez emilk 11 lip 2015, 23:15
artur1978 napisał(a):E tam jak juz wiesz ze to tylko lęk to mozna sie uspokoic, nie jest to przyjemne ale jak przeczekasz te kilkanascie minut to pozniej mija.
Ka na szczescie ataki paniki tylko od lekow albo przy schodzeniu z lekow,samych z siebie nie miewam alkoholu i narkotykow juz od dawna nie biore.
Po kawie czesto tez nieprzyjemny somatyczny lęk ale nad wszystkim mozna zapanowac

Ja mialem ataki bez niczego wystarczy ze cosw sobie wkrecilem i bomba zaczela tykac,niby wiedzialem ze nic mi sie nie stanie ale podswiadomosc mi mowila co innego.Wiem ze moze przejsc po parunastu minutach czasem nawet do godziny czasu,ale przewaznie nie udawalo mi sie wytrzymac i sie dodatkowo nakrecalem.Ja po kawe tez mam taki somatyczny lek.

-- 11 lip 2015, 23:16 --

artur1978 napisał(a):
emilk napisał(a):

A pozniej jak bedziesz schodzic z tego gowna to zobaczysz ile Szatan wzial prowizji za te mile chwile :D

Nie koniecznie,kazdy organizm inaczej to znosi :P Ja z paroksetyny zlalzlem jak po cukierkach :D A tyle wyczytalem w necie ze tak tragicznie sie schodzi :P

-- 11 lip 2015, 23:18 --

Zawsze mozna sie asekurowac benzo albo pramolanem :P
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 23:35
Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.
Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

przez emilk 11 lip 2015, 23:52
artur1978 napisał(a):Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.
Wiadomo ze kazdy jest inny, mi wystarczy jedna tabletka sudafedu zebym latal jak messerschmit a kolesie z hyperreala mowia ze po 20 brali i nie dziala chociaz cpuny maja tendencje do przesady i mitomanii.

Wez wogole jak czytam co tam sie dzieje na tym hyperrealu to sie zastanawiam jak oni to robia :P

-- 11 lip 2015, 23:52 --

Oni cpaja wszystko co idzie

-- 11 lip 2015, 23:54 --

Tylko nie zdaja sobie sprawy,jakie to konsekwencje pozniej niesie za soba
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 23:55
emilk napisał(a):
artur1978 napisał(a):Wenla dosc mocno dziala na receptory opioidowe wiec schodzenei z tego nie jest sympatyczne ale i tak tianeptyna po kilkunastu miesiacach byla gorsza.

Wez wogole jak czytam co tam sie dzieje na tym hyperrealu to sie zastanawiam jak oni to robia :P

Widzisz bo to sa tez chorzy ludzie ktorzy pozbyli sie zludzen :lol:
Osoby tutaj (w sensie na tym forum) maja wiele roznych hamulcow psychologicznych, ktore nie pozwalaja im siegac po substancje zabronione.
Tam wiekszosc skonczy w debowej trumnie albo jako wraki na dworcu, coz kazdy sobie sam wybiera swoj los.

przez emilk 12 lip 2015, 00:09
artur1978 napisał(a):
emilk napisał(a):

Widzisz bo to sa tez chorzy ludzie ktorzy pozbyli sie zludzen :lol:
Osoby tutaj (w sensie na tym forum) maja wiele roznych hamulcow psychologicznych, ktore nie pozwalaja im siegac po substancje zabronione.
Tam wiekszosc skonczy w debowej trumnie albo jako wraki na dworcu, coz kazdy sobie sam wybiera swoj los.

Dokladnie,zobacz teraz co sie dzieje ztymi dopalaczami,to jest jakas masakra...Jak ja bralem kiedys to nie byly az tak nie bezpieczne.

-- 12 lip 2015, 00:11 --

A tu zobacz jak latwo o to w necie http://dopalacze.sklep.pl
emilk

przez artur1978 12 lip 2015, 00:14
To przez to ze panstwo sie do wszystkiego wpierdala, sa sprawdzone drugi jak ziolo i amfa ktore maja swoje wady ale nie zabijaja, ale panstwo woli wydawac miliony na zakazy,wiezienia etc i pozwalac zarabiac na tym mafii.
Zreszta najwiecej ludzi umiera od petow i alkoholu, ktore sa legalne;)

przez emilk 12 lip 2015, 00:25
artur1978 napisał(a):To przez to ze panstwo sie do wszystkiego wpierdala, sa sprawdzone drugi jak ziolo i amfa ktore maja swoje wady ale nie zabijaja, ale panstwo woli wydawac miliony na zakazy,wiezienia etc i pozwalac zarabiac na tym mafii.
Zreszta najwiecej ludzi umiera od petow i alkoholu, ktore sa legalne;)

Tak mogli by zalegalizowac THC i byl by spokoj,przeciez to nikogo jeszcze nie zabilo a tym bardziej nie powoduje agresjii ;)
emilk

przez crayzyalexxx 12 lip 2015, 00:53
EMILK do 300 to ja nie chce. Z resztą na ch....jak i znów oslabnie. 225 to i tak dużo jak na kobietke :)

co do schodzenia to na razie o tym nie myślę. Co będzie to będzie. Jak zaczynalam brać wenle to wierzylam w to, ze ubokow nie będzie i ze nie mam sie czego bac :) no i na żadnej dawce ubokow nie mialam :)

a co Ty znów po nocy grasujesz ? Ja zaraz odpadam bo Trittico juz fajnie mi robi :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 12 lip 2015, 00:57
crayzyalexxx napisał(a):EMILK do 300 to ja nie chce. Z resztą na ch....jak i znów oslabnie. 225 to i tak dużo jak na kobietke :)

co do schodzenia to na razie o tym nie myślę. Co będzie to będzie. Jak zaczynalam brać wenle to wierzylam w to, ze ubokow nie będzie i ze nie mam sie czego bac :) no i na żadnej dawce ubokow nie mialam :)

a co Ty znów po nocy grasujesz ? Ja zaraz odpadam bo Trittico juz fajnie mi robi :)

No to jest zdecydowanie duza dawka ;) Bedzie dobrze zobaczysz ;) Grasuje po nocy bo na Ciebie czekam :D
emilk

przez crayzyalexxx 12 lip 2015, 01:02
A juz w lozeczku :) odpływam. Dobrejnocki i nie grasuj za długo :) dla mnie w tym stanie sen łóżko to moja miłość
W życiu piękne są tylko chwile

Sortuj wg