WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez ala1983 11 lip 2015, 21:48
emilk, :shock:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez emilk 11 lip 2015, 21:53
ala1983 napisał(a):emilk, :shock:

Alu co robisz takie duze oczy ? :D

-- 11 lip 2015, 21:53 --

Pewnie tesknisz za mna wiem :P

-- 11 lip 2015, 21:55 --

Chyba za bardzo mnie rozbujalo :D
emilk

przez ala1983 11 lip 2015, 21:55
emilk, Strasznie cie nosi..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 11 lip 2015, 22:02
ala1983 napisał(a):emilk, Strasznie cie nosi..

Alu az tak strasznie ? ;) Kiedy odwiedzinki ? :P
emilk

przez crayzyalexxx 11 lip 2015, 22:20
Helo helo jestem :(:(:(:(

dajcie mi trochę powera. Ja dzis mam straszny dzien. Ostatnio taki mialam w styczniu gdzieś jak jeszcze na 150 mg sie miotałam. A wiec i 225 wenli sie wyczerpało i co /cenzura/ 300 dawac ? W życiu....

caly dzien przeleżałam spalam a jak nie to gapilam sie w ścianę :(:(:( nie mialam sily wstać ani zjesc ani sie wykąpać :(:(:(:(:(:(:( nawet nie palilam.

teraz na wieczór sie zwloklam do wanny i zjadlam na sile. Help help help. A bylo tak pieknie.....

-- 11 lip 2015, 21:21 --

Dobrze, ze wogole sie umylam bo juz by muchy latały hehe ale uwierzcie w takim stanie to tylko leżeć i czekac aż wyniosą :(:(:(:(:(
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 11 lip 2015, 22:39
crayzyalexxx napisał(a):Helo helo jestem :(:(:(:(

dajcie mi trochę powera. Ja dzis mam straszny dzien. Ostatnio taki mialam w styczniu gdzieś jak jeszcze na 150 mg sie miotałam. A wiec i 225 wenli sie wyczerpało i co /cenzura/ 300 dawac ? W życiu....

caly dzien przeleżałam spalam a jak nie to gapilam sie w ścianę :(:(:( nie mialam sily wstać ani zjesc ani sie wykąpać :(:(:(:(:(:(:( nawet nie palilam.

teraz na wieczór sie zwloklam do wanny i zjadlam na sile. Help help help. A bylo tak pieknie.....

-- 11 lip 2015, 21:21 --

Dobrze, ze wogole sie umylam bo juz by muchy latały hehe ale uwierzcie w takim stanie to tylko leżeć i czekac aż wyniosą :(:(:(:(:(

Oj chodz do mnie ja Ci dam powera :D kurcze chyba tam dawka sie wyczerpala no ja tez musialem dozucic 30 mg bo bylem bez sil tak jak Ty,chyba trzeba male dawki podnosic tak o 30 mg zeby byla lepsza efektywnosc i zapas wiekszy.
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 22:40
lunatic napisał(a):
artur1978 napisał(a):
aga85 napisał(a):Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.

Bo stymulanty nie nadaja sie dla lekowcow jzu o tym pisalem.

Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

przez emilk 11 lip 2015, 22:40
Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić[/quote]

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie[/quote]

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 22:46
emilk napisał(a):Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie[/quote]

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.[/quote]
Widze ze ladnie dzisiaj jestes nakrecony :D

Jesli zaczniesz myslec ze jestes bogiem lub ze jestes duzo lepszy niz inni to mania juz bedzie blisko ;) Biorac pod uwage wysokie libido o ktorym piszesz wcale bym sie nei zdziwil :D

przez emilk 11 lip 2015, 22:48
artur1978 napisał(a):
emilk napisał(a):Po Sudafedzie można mieć zaburzenia rytmu serca i nie ma to nic wspolnego z nerwicą ,za chwile napiszesz ze nerwicowcy herbaty nie powinni pić

Tyle ze pseudoefedryna jest pzreciwskazana u ludzi z lekiem bo bardzo czeeto mzoe dawac ataki paniki, duzo czesciej niz prawdziwa arytmie

Artur masz racje,przeciez to jest substancja pobudzajaca uklad nerwowy,to tak jakby wypic odrazu mocno kawe.[/quote]
Widze ze ladnie dzisiaj jestes nakrecony :D

Jesli zaczniesz myslec ze jestes bogiem lub ze jestes duzo lepszy niz inni to mania juz bedzie blisko ;) Biorac pod uwage wysokie libido o ktorym piszesz wcale bym sie nei zdziwil :D

Artur no masakra,jestem bardziej pokrecony od twistera :D Wywala z butow mnie ze masakra :P Libido jest ogromne masakra :D

-- 11 lip 2015, 22:49 --

Wystarczylo tylko dodac 30 mg i jest koks :D

-- 11 lip 2015, 22:50 --

Tylko obawiam sie ze ten stan dlugo nie potrwa.
To jest bardzo zblizone uczucie do tego jak kiedys dopalacze bralem :P
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 22:51
Mozliwe ze zle zdiagnozowany jestes i lepiej by na ciebie podziala lamotrygina albo karbamazepina, ale co ja tam wiem;)

przez aga85 11 lip 2015, 22:55
artur1978 napisał(a):
Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.
Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

przez artur1978 11 lip 2015, 22:59
aga85 napisał(a):
artur1978 napisał(a):
Tyle ze efedryna i pseudoefedryna powoduja rozluznienie miesni gladkich oskrzeli przez co wlasnei sa stosowane w astmie i stanach skurczowych oskrzeli.

Duszności miałam od złej pracy serca. Leczyli mnie lekami na serce, sterydem i lekami wziewnymi dla astmatyków.
Tak do końca to nie wiadomo co to było. Lekarze zwalili wszystko na Sudafed. Nie wiem czy to była jego wina.

Czyli nie wiedzieli co Ci bylo a wystarczylo podac relanium, bo pewnie to twoj pierwszy atak paniki w zyciu byl.

Jak ja mialem pierwszy atak paniki to przyjechalo pogotowie bo myslalem ze umieram tachykardia,hiperwentylacja etc ale lekarz byl obcykany zastrzyk z diazepamu w dupe i bylem jak mlody.
Wiele razy mialem takie ataki jak pilem na fluoksetynie, taka mala ciekawostka.
Albo jak ladowalem amfe po tygodniu picia zeby wytrzezwiec etc etc.
Kawa pita po selegininie albo 6 kaw na zjezdzie z prochu.

AA i pieprzone glikokortykosteroidy powoduja u mnie tez napady lęku

Wszystko to tylko lęk.
Ostatnio edytowano 11 lip 2015, 23:02 przez artur1978, łącznie edytowano 1 raz

przez crayzyalexxx 11 lip 2015, 23:01
EMILK ja zawsze podnosilam dawki o 37,5 potem do pełnej. 75 zadzialala zajebiscie pieknie bylo, bylam krolowa życia. Potem 112,5 i 150 tez mnie po jakims czasie dobrze zrobilo ale sie skonczylo. 225 dzialalo chyba najdluzej, zaskoczylo w kwietniu a na koniec czerwca zaczelo sie jebac....a dzis masakra :( no przecież ile to mozna podnosić dawki ?????
W życiu piękne są tylko chwile

Sortuj wg