WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez emilk 11 lip 2015, 15:42
Tylko wlasnie o to chodzi ze ja juz lekow nie mam,wiec to nie od nerwicy.
emilk

przez lunatic 11 lip 2015, 15:45
nerwica to nie tylko lęk, to cały mechanizm nieprawidłowego funkcjonowania i nie radzenia sobie z emocjami, często nie będac tego swiadomym

przez emilk 11 lip 2015, 15:48
No tak,moze samo napiecie miesni jest meczace.Szczeke to mam caly czas zacisnieta,miesnie twarzy napiete inne miesnie tak samo.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 11 lip 2015, 15:51
a z drugiej strony jak się zacznie brać leki to zdiagnozowanie jaki objaw jest od czego staje się praktycznie niemożliwe, wystarczy zobaczyć na skutki uboczne, każdy z tych leków może powodować objawy takie same jak objawy chorobowe, i jak rozpoznasz potem czy winą jest lek czy choroba
senność, zmęczenie, brak motywacji, problemy z odczuwaniem emocji, to mogą być i objawy depresyjne i nerwicowe i tak samo rekacja na lek jak na kogoś będzie źle działał

przez emilk 11 lip 2015, 15:53
lunatic napisał(a):a z drugiej strony jak się zacznie brać leki to zdiagnozowanie jaki objaw jest od czego staje się praktycznie niemożliwe, wystarczy zobaczyć na skutki uboczne, każdy z tych leków może powodować objawy takie same jak objawy chorobowe, i jak rozpoznasz potem czy winą jest lek czy choroba
senność, zmęczenie, brak motywacji, problemy z odczuwaniem emocji, to mogą być i objawy depresyjne i nerwicowe i tak samo rekacja na lek jak na kogoś będzie źle działał

Mi zdiagnozowali nerwice jeszcze bez lekow,jak czesto karetka mnie brala do szpitala z powodow atakow paniki.

-- 11 lip 2015, 15:53 --

Dawali tylko Relanium dozylnie i przechodzilo.

-- 11 lip 2015, 15:54 --

Wenla powinna pobudzac i motywowac a nie odwrotnie.
emilk

przez lunatic 11 lip 2015, 15:57
mi w szpitalu powiedzieli ze paroksetyna jest lekiem pobudzającym, jak pobudza to się juz wielokrotnie przekonałem, to ze coś powinno działać tak jak się wydaje nie oznacza ze tak bedzie w praktyce, po pobudzającym Wellbutrinie po jakimś czasie byłem ledwo żywy, chodziłem otumaniony jak jakiś narkoman po trefnym towarze

przez emilk 11 lip 2015, 15:59
lunatic napisał(a):mi w szpitalu powiedzieli ze paroksetyna jest lekiem pobudzającym, jak pobudza to się juz wielokrotnie przekonałem, to ze coś powinno działać tak jak się wydaje nie oznacza ze tak bedzie w praktyce, po pobudzającym Wellbutrinie po jakimś czasie byłem ledwo żywy, chodziłem otumaniony jak jakiś narkoman po trefnym towarze

Paroksetyna pobudza ? a to dobre heh :D ja bylem na paro 2 lata i ni /cenzura/ nie chcial bym juz tego gowna zamulajacego...
emilk

przez lunatic 11 lip 2015, 16:00
a wszystko przez źle trafiony lek, bo lekarz źle zdiagnozował zmęczenie i brak energii, było nerwicowe a nie depresyjne, Wellbutrin pobudził ale tylko jeszcze bardziej nerwice i tym samym nasilił jej objawy, w tym przypadku tez i zmęczenie

przez emilk 11 lip 2015, 16:01
lunatic napisał(a):a wszystko przez źle trafiony lek, bo lekarz źle zdiagnozował zmęczenie i brak energii, było nerwicowe a nie depresyjne, Wellbutrin pobudził ale tylko jeszcze bardziej nerwice i tym samym nasilił jej objawy, w tym przypadku tez i zmęczenie

Ja zanim trafilem na lek ktory dobrze dzialal na lęki to minely 3 lata,wczesniej mase lekow bralem roznych,jak jakis krolik doswiadczalny.

-- 11 lip 2015, 16:02 --

Niektore leki powodowaly u mnie takie psychozy,ze masakra.
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 18:56
Dzisiaj wzialem sobie rano 1000mg l-tyrozyny i swietny dzien, duzo energii, nawet chec na seks sie pojawila, mialem przyjemnosc z ogladanai filmu w kinie i ogolnie bylo ok.

Jak na razie na zmulenei po wenli polecam.
1.Agomelatyna (swietna u mnie nei wiem ja u innych)
2.Sudafed (pseudoefedrynka czyni cuda:D)
3.L-Tyrozyna (1000mg rano na pusty zoladek)
4.Mirta (troche siekiera na poczatku ale tez troche energetyzuje, dobrze sie z kawa laczy)>

Wyczytalem jeszcze ze SAMe moze byc dobre ale tego jzu nie bede probowal bo ostatni miesiac mi zostal na wenli.

We wrzesniu walne sobie cykl kreatynowy plus moze samo same dokupie ale to zalezy jak sie bede czul po odstawieniu wenli.

przez aga85 11 lip 2015, 19:00
Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.
F41.0
Baby blues...

cry WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

przez emilk 11 lip 2015, 19:02
Artur gdzie Ta L tyrozyne idzie dostac ?

-- 11 lip 2015, 19:03 --

Aga dla lekowcow nie wskazane.
emilk

przez artur1978 11 lip 2015, 19:04
aga85 napisał(a):Jak kiedyś wzięłam Sudafed to wylądowałam z tachykardią i dusznościami w szpitalu.

Bo stymulanty nie nadaja sie dla lekowcow jzu o tym pisalem.

re emil
W kazdym sklepie z odzywkami to zwykly aminowkas, wazne zeby brac gi rano na ccco bo tylko wtedy dociera do mozgu. Brany po jedzeniu jest transportowany do miesni wiec wtedy nie ma to sensu.
Tylko pamietaj ze to tez dziala stymulujaco, zebys sobie jakichs jazd z lękami nie narobil

przez aga85 11 lip 2015, 19:06
Tylko, że to było przed rozpoczęciem mojego leczenia. Wzięłam na katar.
No chyba, że w 2010 już zaczynałam świrować nie wiedząc o tym.
Ostatnio edytowano 11 lip 2015, 19:09 przez aga85, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg