WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez artur1978 10 lip 2015, 00:48
NO panowie byloby party jak trzeba, ja alkoholu i narkotykow od kilkunastu lat nie tykam alekazdy z forumowiczow by przywiozl swoje leki,wszystko bysmy zmielili w mlynku do kawy i ciagneli sciezki z takiej mieszanki, - tez by pewnie ladnie klepalo :D

przez crayzyalexxx 10 lip 2015, 02:54
INEZKA ja tez pale jak smok hehe jak sie spotkamy nam nadzieje na spotkaniu forumowym to sie napalimy :) ja tez mialam lęk przed pracą. A sama nie wiem czemu.....ale glownie to u mnie deprecha, z lękiem sobie radziłam. Ale rozumiem Cie w 10000000 % i jestem z Tobą :)

NOVYMIVO mi tez zawsze dają mniej lat niż wyglądam...pamiętam jak kiedys do roboty poszlam i kolezanki chciały dowod, no /cenzura/ nie wierzyły ze tyle mam lat. Ale to tez jest kwestia charakteru hehehe. Tyle, ze jak Was czytam to ja tu chyba faktycznie najstarsza ale forever Young :):):) ja mam 33 :):):) ale czuje sie dalej jak nastolatka :) No i NOVYMIVO co do spotkania to spox ale najpierw zaręczyny :)

a tak wogole to Was uwielbiam hehe jak mam doła, nie odzywam sie parę dni to wystarczy, ze Was poczytam i mam czizzzzz na twarzy :) INEZKA idzie do przodu :):):) coraz lepiej. Jestes twarda babka dasz rade :) EMILK rozśmieszy wraz z NOVY :) jeden chce pracy a drugi nie spi ale obydwu rozśmieszają :):):) no i Patryk29 który szuka swojej drogi dalej a ja wierze, ze i u Ciebie będzie dobrze :):):) jestescie wszyscy zajebisci a ja dzięki Wam mam usmiech :)

ale sie rozpisałam heh to do jutra

a tak wogole to juz upałów nie chcieliście Wy Trutnie jedne !!! AGUSIE WWW to rozumiem bo jest w ciąży niech chłód jej sie nalezy i wachlarz świeżego powiewu :) ale ja tu mam 12 stopni i nawet na moim tarasie czyli balkonie mam zimne krzesło i mokre :(:(:( to jak mam palic ??? Pozdro dla Was wszystkich :):):):):)

-- 10 lip 2015, 01:59 --

O /cenzura/ ale sie rozpisałam.

-- 10 lip 2015, 03:48 --

No więc jeśli mnie nikt nie czyta a ja i tak nie mogę spac :( bo dzis Trittico nie bralam ani bronxa :( wiec nie mogę zasnąć. Wiec se posluchajta Dżem W ZYCIU PIEKNE SA TYLKO CHWILEmij podpis hehe a jeszcze Wam powiem ze ja na wenli mam odczucia. Bo jak slucham zajebistej muzy NA TRZEZWO :):):) a na wenli to mam /cenzura/ dreszcze aż gęsią skórkę mam czyli jakoś to dziala. Nie wiem jaką muze lubicie...ale jak ja se puszcze taką jak mi zawsze dawała po garach to mam odlot :) a uwierzcie lubię każdą muze.
uwielbiam dream techno, dobrą czarną muze ale taką dobrą nie jakieś siu bździu, lubię trochę Black tematy typu TAPE ON NEGATIVE czy ktoś tu zna ????? hehe to bylo dobre parę lat temu pewnie nie znacie, lubię DIDO, a teraz Was zagnę bo uwielbiam Janis Joplin i The Doors a z polskich Myslovitz. Do tego Queenn made in heaven. /cenzura/ dziwne co ??? Taką muze lubię a i kocham to, co teraz na listach leci tj.jakas tam muza nowoczesna, techniawka czy dobra czarna :) także lubię duuuuzo muzy ale zależy od nastroju. Ostatnio miałam doła ale na smutne klimaty uwielbiam SIA znacie ??? Puśćcie sobie SIA California dreaming albo

-- 10 lip 2015, 03:54 --

SIA fire meet gasoline czy jakoś tak. To jest odlot. SIA jest zajebista ;) NOVY oczywiscie nie podaje tych tytułów gdybys zaczynał i kończył hehe :) ale SIA California dreaming to :) pozdro

-- 10 lip 2015, 04:19 --

Dobra idzta spac :) ja juz padam na moje łoże 220/200 :):):) a w dodatku sama :):):):):):) pa pa pa
W życiu piękne są tylko chwile

przez inez3 10 lip 2015, 05:38
Jest źle. Czuję się jak na początku brania. Pobudka o 4. Znow jeść nie mogę. Myślę o zwolnieniu się z pracy. To jest koszmar.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 10 lip 2015, 06:22
inez3, :nono: nie poddajemy sie, tylko nerwice gonimy :papa:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez inez3 10 lip 2015, 06:29
agusiaww, tylko jak to zrobić? Czuje się znów w kropce.

przez agusiaww 10 lip 2015, 06:32
inez3, musisz isc do pracy i sie z tym zmierzyc, ja miałam podobnie czasami jak np. brałam hormony i osłabiały działanie wenli. Tez było niezaciekawie, po prostu trzeba isc wejsc w to i wtedy jednak "głowa" widzi ze nie jest to nic strasznego. To co teraz przezywasz to tylko panika i lęk. Staraj sie myslec, ze np. dzieki pracy masz kase, a kasa to wiadomo np. zakup kosmetyków, ksiazek-trzeba wyszukiwac pozytywy bo inaczej to tylko sie człowiek nakreca. A w ogole cos na spanie masz? Bo ja miałam do wenli chlora.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez inez3 10 lip 2015, 06:41
Biorę trittico. Super działało, aż do tego tygodnia.
Wiem, że powinnam wejść w tą sytuację, to nie pierwszy mój rzut nerwicy. Tylko, że ja mam problem z pójściem nawet do sklepu pod domem ostatnio. Nie to zle powiedziane - wczoraj miałam problem, a w zasadzie to pół dnia tylko. Dzień wcześniej wszędzie łaziłam.

-- Pt lip 10, 2015 6:42 am --

Jak małe dziecko uciekłabym teraz do rodziców...

-- Pt lip 10, 2015 6:45 am --

Miały mi te 2 tygodnie L4 pomóc w dojściu do siebie. Troche pomogły, a teraz znów zle.

przez novymivo 10 lip 2015, 09:19
crazyalexxx- obiecuje ze wyszukam co Nam polecilas z muzy i dam znac czy mi sie podoba, dodam ze ja tez lubie wiekszosc muzyki od klasycznej do drum and bass.
inez- Sluchaj !!!!!!!!!!!!!! Nie mozesz odpuscic, jezeli zrezygnujesz z walki o zdrowie i utrzymanie pracy to bedzie to krok w TYL ! Nie rob tego bo bedziesz zalowac, jak sie bardzo boisz to popros lekarza o benzodiazepiny i bedzie spoko az lek zacznie dzialac. Nie rezygnuj ze zdrowia i zycia i PRACY !!! Musisz walczyc !

przez inez3 10 lip 2015, 09:24
nowymivo, ale lek już działać powinien. Wczoraj minął 4 tydzień. Ja mam wrażenie, że mi już nic nie pomoże. Tyle lat walki i ciągle to samo miejsce.

przez novymivo 10 lip 2015, 09:30
inez3 napisał(a):nowymivo, ale lek już działać powinien. Wczoraj minął 4 tydzień. Ja mam wrażenie, że mi już nic nie pomoże. Tyle lat walki i ciągle to samo miejsce.

Hej. Ja czekalem 3 miesiace na dzialanie leku, pierwsze 2 miesiace to byla porazka a 1 miesiac to leki mialem wzmozone ze z domu nie wychodzilem jak ty.
Powaznie tutaj 4 tyg to zdecydowanie za malo, ja jestem juz 4-5 miesiecy na tym leku i on dalej sie rozkreca.
Poki co benzodiazepiny lub bez recepty phenibut ( mi pomaga jak benzo). pzdr i nie poddawaj sie bo to bedzie duzy blad !

przez inez3 10 lip 2015, 09:38
Ale ja z domu wychodze, jeżdżę samochodem, mam dni lepsze i gorsze - teraz mam te gorsze. Jestem zmęczona ta jazdą. W kwietniu czułam się jeszcze normalnie, aż nie wierzę ile rzeczy robiłam. Teraz jestem cieniem samej siebie.

-- Pt lip 10, 2015 9:41 am --

Dobra, przestaje zanudzac moja osobą.

przez novymivo 10 lip 2015, 09:44
inez3 napisał(a):Ale ja z domu wychodze, jeżdżę samochodem, mam dni lepsze i gorsze - teraz mam te gorsze. Jestem zmęczona ta jazdą. W kwietniu czułam się jeszcze normalnie, aż nie wierzę ile rzeczy robiłam. Teraz jestem cieniem samej siebie.

-- Pt lip 10, 2015 9:41 am --

Dobra, przestaje zanudzac moja osobą.

Nikogo nie zanudzasz i pisz co na sercu Tobie lezy , to pomaga.
Musisz walczyc, jednak wenla nie jest super lekiem na fobie, nerwice moim zdaniem bo ona troche pobudza a to niedobre polaczenie.
Poprosilas o benzodiazepiny lekarza, bralas je kiedys ?

przez inez3 10 lip 2015, 09:57
Brałam benzo, mam w domu, ale ostatnio mi już nie było potrzebne. Co do wenli, u mnie był to trafiony lek za pierwszym razem. Nie pamiętam kiedy zaczął działać, ale na 3 lata mnie pozbawił nerwicy. Stąd pomysł żeby wrócić. Już było duzo lepiej. Wizja powrotu do pracy z tym samopoczuciem mnie przeraża, bo zakladałam, że już będzie ok, że najgorsze już za mną. Dzięki nowymivo za dobre słowo.

przez novymivo 10 lip 2015, 09:59
inez3 napisał(a):Brałam benzo, mam w domu, ale ostatnio mi już nie było potrzebne. Co do wenli, u mnie był to trafiony lek za pierwszym razem. Nie pamiętam kiedy zaczął działać, ale na 3 lata mnie pozbawił nerwicy. Stąd pomysł żeby wrócić. Już było duzo lepiej. Wizja powrotu do pracy z tym samopoczuciem mnie przeraża, bo zakladałam, że już będzie ok, że najgorsze już za mną. Dzięki nowymivo za dobre słowo.

A powiedz czy wtedy kiedy 3 lata nie mialas nerwicy , czy bylas w tej samej pracy czy innej ?
Widac ze strasznie ta twoja praca nasila objawy nerwicy, z tego co piszesz.

Sortuj wg