WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez inez3 09 lip 2015, 16:27
A ja mam lęki i dziś mocno je czuje. Teraz :(.

przez emilk 09 lip 2015, 16:33
inez3 napisał(a):A ja mam lęki i dziś mocno je czuje. Teraz :(.

Inez pewnie to przejsciowe,i jest to spowodowane domyslam sie pojsciem do pracy w poniedzialek,nie denerwuj sie na zapas,widzisz dla nas lekowcow najgorsze jest czego jeszcze nie wiemy,a sobie wmawiamy rozne rzeczy ze bedzie zle,tragicznie,kiedy mozemy nie zastanawiac nie nad tym i nie myslec co bedzie jutro,za chwile.
emilk

przez artur1978 09 lip 2015, 16:36
emil z novym tancza wolnego przytulanca a reszta baunsuje, nei zamulac

https://www.youtube.com/watch?v=Tw8mpgccugc

swoja droga ja dwa razy na dziennym oddziale bylem z takimi przyjebami ze wy tutaj to jestescie zdrowi :twisted:
Kazdy srednio rozjebany pijak ma wiecej zaburzen psychicznych (i innych) niz wiekszosc tutaj wiec sie cieszcie ze nie plywacie w szambie glowa do dolu !

Niezle mi kawka weszla, amfa dla ubogich :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 09 lip 2015, 16:47
artur1978, dzięki :)

emilk, wiem o tym, że to przez ten powrót do pracy. Tylko zdziwiona jestem, że to znow tak mocno czuje. Jednego dnia jest zajebiscie, a drugiego taki zjazd.

przez emilk 09 lip 2015, 16:49
artur1978 napisał(a):emil z novym tancza wolnego przytulanca a reszta baunsuje, nei zamulac

https://www.youtube.com/watch?v=Tw8mpgccugc

swoja droga ja dwa razy na dziennym oddziale bylem z takimi przyjebami ze wy tutaj to jestescie zdrowi :twisted:
Kazdy srednio rozjebany pijak ma wiecej zaburzen psychicznych (i innych) niz wiekszosc tutaj wiec sie cieszcie ze nie plywacie w szambie glowa do dolu !

Niezle mi kawka weszla, amfa dla ubogich :D

Hah musial bys nas lepiej poznac,to zobaczysz co mamy w banii :P Kawa juz na mnie wogole nie dziala ;/

-- 09 lip 2015, 16:51 --

inez3 napisał(a):artur1978, dzięki :)

emilk, wiem o tym, że to przez ten powrót do pracy. Tylko zdziwiona jestem, że to znow tak mocno czuje. Jednego dnia jest zajebiscie, a drugiego taki zjazd.

Inez pomysl ze to normalne,lecz sama wiesz ze tam Ci nic nie zagraza,rowniez dobrze wieksze zagrozenie moze czychac na Ciebie w domu.
emilk

przez inez3 09 lip 2015, 17:08
Kwestia tego, że ja się nie boję, że coś mi się stanie. Boję się czuć strach poza domem (wiem, bez sensu).
Yhh, ja na prawdę myślałam, że będzie już normalnie...

przez emilk 09 lip 2015, 17:37
inez3 napisał(a):Kwestia tego, że ja się nie boję, że coś mi się stanie. Boję się czuć strach poza domem (wiem, bez sensu).
Yhh, ja na prawdę myślałam, że będzie już normalnie...

Jest normalnie tylko,myslisz o tym co nie trzeba.Jestes fajna,madra kobieta ktora na pewno poradzi sobie z tym w pracy ;) praca to jak drugi dom :D
emilk

przez inez3 09 lip 2015, 17:46
Dzięki emilk. Nienawidzę tej całej nerwicy. To jest strasznie głupia choroba. Zawsze jak wraca to chce uciec gdzieś daleko i zamieszkać na wsi gdzie jest cisza i spokój ;). Po czym jak mi przechodzi to sobie tego nie wyobrażam :P.
Masakrycznie się dziś denerwuje odkąd wróciłam do domu. Czuję jakby serce mi walilo mimo, że puls w normie.

przez emilk 09 lip 2015, 17:49
inez3 napisał(a):Dzięki emilk. Nienawidzę tej całej nerwicy. To jest strasznie głupia choroba. Zawsze jak wraca to chce uciec gdzieś daleko i zamieszkać na wsi gdzie jest cisza i spokój ;). Po czym jak mi przechodzi to sobie tego nie wyobrażam :P.
Masakrycznie się dziś denerwuje odkąd wróciłam do domu. Czuję jakby serce mi walilo mimo, że puls w normie.

Zawsze do uslug Inez ;) No ta choroba jest powalona,zdrowa osoba to kompletnie by nas wysmiala,gdziesz czytalem ze jak dopada nas lek to najlepioej pobyc z dala od ludzi.
emilk

przez inez3 09 lip 2015, 18:00
No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

przez Patryk29 09 lip 2015, 18:07
inez3 napisał(a):No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

Ty palisz? :shock:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 09 lip 2015, 18:10
inez3 napisał(a):No tak i ja jestem kompletnie wyłączona z życia. Z nikim się nie widuje poza rodzicami, którzy też przeżywają całą tą sytuację (po raz kolejny). Heh, dziś pojechałam na drugi koniec miasta, a teraz zle się czułam idąc po fajki...

Wenla nie dodaje CI odwagi ?

-- 09 lip 2015, 18:12 --

Ja odkad biore wenle,jestem smialy,nie boje sie ludzi,gadam o wszystkim otwarcie bez granic :P
emilk

przez inez3 09 lip 2015, 18:14
Nie wiem. Mi nie brakuje odwagi.

-- Cz lip 09, 2015 6:18 pm --

Patryk29, jaram jak najęta.

-- Cz lip 09, 2015 6:19 pm --

emilk, tylko ja nie mam normalnie problemu z ludźmi, nie cierpię na fobie społeczną.

-- Cz lip 09, 2015 6:23 pm --

Z resztą wyjście po fajki to nie lęk przed ludźmi tylko moim własnym złym samopoczuciem.

przez emilk 09 lip 2015, 18:59
Inez ja tez pale jak smok :P lek przed zlym samopoczuciem ale wiazesz to z tym ze moze Ci sie cos zlego stac ?
emilk

Sortuj wg