WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 09 lip 2015, 11:34
/cenzura/ spac mi sie chce, japierdole, przeciez niedawno wstalem. :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 09 lip 2015, 11:41
Nie no zartuje z ta waga :P ostatnio rok temu sie wazylem i bylo 96kg ale wydaje mi się ze albo stoi w miejscu albo troche przytylem na pewno nie schudlem.
emilk

przez agusiaww 09 lip 2015, 11:42
inez3 napisał(a):agusiaww, oj współczuje. Mam nadzieję, że w miarę szybko ci przejdzie.
Mam do ciebie pytanie, jak to u ciebie było z wenla? Kiedy zaczęła działać itd?

inez to przechodzi w 14 tc. a dla mnie jeszcze to daaaalekoo. Trzeba przecierpiec. U mnie za 1 razem po około m-cu na lęki, ale depresja mineła po 6 mies, a za drugiem razem po około 2 tyg.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 09 lip 2015, 11:42
Patryk nic nie mów ja po wstaniu czułem sie tak jakbym nie spal cala noc...

-- 09 lip 2015, 11:43 --

Aguś go wenla dobrze na Ciebie zadzialala,bo niektórych muli dlugooo.
emilk

przez agusiaww 09 lip 2015, 11:48
emilk, ja w ogole jestem nadwrazliwa na leki. Moje dwie kolezanki tez biora alevente i nic nie czuja, zadnych uboków.

przez emilk 09 lip 2015, 11:51
Ja nie wiem czy sennnosc ktora trwa od dłuższego czasu to uboki.

-- 09 lip 2015, 11:52 --

Raczej za duży wychwyt serotoniny,ale jak weźmie sie cos typowo na dopamine i nerodeenaline to znowu zaś beda leki,tak zle i tak nie dobrze,fuck..
emilk

przez agusiaww 09 lip 2015, 11:56
emilk, a Ty nie w pracy? :P

przez emilk 09 lip 2015, 12:14
Aguś jej widac ze wczoraj nie sledzilas dobrze forum :P

-- 09 lip 2015, 12:15 --

Nie dla mnie ta praca byla,za dużo myślenia :P wyszedłem po paru godzinach i pojechałem :P
emilk

przez agusiaww 09 lip 2015, 12:31
emilk, :shock: to szukaj innej :P

przez emilk 09 lip 2015, 12:39
Szukam lopatologiii :P
emilk

przez MalaMi1001 09 lip 2015, 12:54
Ja na wenli schudłam kilogram zaraz na początku brania. Później waga stanęła w miejscu, teraz zaczynam chudnąć bo ostro wzięłam się za siebie - staram się wmusić w siebie te małe 5 posiłków dziennie chociaż jak jem kolację, to chce mi się rzygać, ile można jeść? przeszłam na pieczywo bezglutenowe, bo w pracy coś muszę jeść, ćwiczę od 4 miechów na stepperze, teraz jeszcze sobie zamówiłam orbitrek i generalnie waga baaaardzo powoli ale leci w dół. Muszę wrócić do swojej poprzedniej wagi, którą to rozyebał moklobemid. Ja na żadnym leku oprócz moklo i miansy nie przytyłam, z tym, że po miansie waga spadła sama po odstawieniu, a po moklo nie spadła mimo diet, teraz zaczyna się coś ruszać.

przez inez3 09 lip 2015, 12:58
Muszę się pożalić... Wsiadlam dziś w samochód i pojechałam m.in. pod pracę, spotkałam się z moją kolezanką... Niby wszystko ok, ale niepokój wciąż był. Tak samo jak już stamtąd pojechałam. Boję się, że w pon będzie kiepsko. Dziś cały dzień mnie ten niepokój trzyma. Niby jest ok, bo tydzień temu w życiu bym się na taką wycieczkę nie wybrała, niby ze wszystkim jest lepiej, ale to ciągle nie to. Wczoraj tego niepokoju nie było, Latalam po mieście itd., a dziś zupełnie inaczej. Kurde, 4 tydzień dziś minął, powinno się już ustabilizować bardziej.

-- Cz lip 09, 2015 12:59 pm --

Jakoś strasznie trudno mi zauważyć pozytywy, ale to chyba wina mojego perfekcjonizmu. Chciałabym idealne samopoczucie...

przez Patryk29 09 lip 2015, 13:16
Ja staram, sie nie szukac pozytywów na sile, bo skoro ich nie ma, to po prostu nie nalezy ich szukac, ja ci powiem inez ze ja mialem straszne leki i niepokój, paro mnie wyleczylo, ale zostawilo mnie z bardzo ciezkim nastrojem, i mimi iz nie biore paro z rok czasu, to nadal jest ta zamulka, nie juz taka jak byla, ale jest nadal, aha mam tak wyjebane sny na wenli, ze to jest masakra, na mianserynie byly lepsze, ale na wenli to normalnie szok, co noc, akcje, zabijanie, walki, jakies epickie opowiesci niczym, opowiesci z narnii. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 09 lip 2015, 13:21
MalaMi1001 napisał(a):Ja na wenli schudłam kilogram zaraz na początku brania. Później waga stanęła w miejscu, teraz zaczynam chudnąć bo ostro wzięłam się za siebie - staram się wmusić w siebie te małe 5 posiłków dziennie chociaż jak jem kolację, to chce mi się rzygać, ile można jeść? przeszłam na pieczywo bezglutenowe, bo w pracy coś muszę jeść, ćwiczę od 4 miechów na stepperze, teraz jeszcze sobie zamówiłam orbitrek i generalnie waga baaaardzo powoli ale leci w dół. Muszę wrócić do swojej poprzedniej wagi, którą to rozyebał moklobemid. Ja na żadnym leku oprócz moklo i miansy nie przytyłam, z tym, że po miansie waga spadła sama po odstawieniu, a po moklo nie spadła mimo diet, teraz zaczyna się coś ruszać.

To jeszcze nie jest tak zle z Toba jak cwiczysz,mi sie wogole kompletnie nie chce cwiczyc,jestem spasiony jak swina..

-- 09 lip 2015, 13:23 --

inez3 napisał(a):Muszę się pożalić... Wsiadlam dziś w samochód i pojechałam m.in. pod pracę, spotkałam się z moją kolezanką... Niby wszystko ok, ale niepokój wciąż był. Tak samo jak już stamtąd pojechałam. Boję się, że w pon będzie kiepsko. Dziś cały dzień mnie ten niepokój trzyma. Niby jest ok, bo tydzień temu w życiu bym się na taką wycieczkę nie wybrała, niby ze wszystkim jest lepiej, ale to ciągle nie to. Wczoraj tego niepokoju nie było, Latalam po mieście itd., a dziś zupełnie inaczej. Kurde, 4 tydzień dziś minął, powinno się już ustabilizować bardziej.

Jakoś strasznie trudno mi zauważyć pozytywy, ale to chyba wina mojego perfekcjonizmu. Chciałabym idealne samopoczucie...
inez3 napisał(a):Muszę się pożalić... Wsiadlam dziś w samochód i pojechałam m.in. pod pracę, spotkałam się z moją kolezanką... Niby wszystko ok, ale niepokój wciąż był. Tak samo jak już stamtąd pojechałam. Boję się, że w pon będzie kiepsko. Dziś cały dzień mnie ten niepokój trzyma. Niby jest ok, bo tydzień temu w życiu bym się na taką wycieczkę nie wybrała, niby ze wszystkim jest lepiej, ale to ciągle nie to. Wczoraj tego niepokoju nie było, Latalam po mieście itd., a dziś zupełnie inaczej. Kurde, 4 tydzień dziś minął, powinno się już ustabilizować bardziej.

Tak jest bo na sile chcesz miec idealne samopoczucie,a na to potrzeba bardzo duzoo czasu ;)

-- 09 lip 2015, 13:24 --

Patryk29 napisał(a):Ja staram, sie nie szukac pozytywów na sile, bo skoro ich nie ma, to po prostu nie nalezy ich szukac, ja ci powiem inez ze ja mialem straszne leki i niepokój, paro mnie wyleczylo, ale zostawilo mnie z bardzo ciezkim nastrojem, i mimi iz nie biore paro z rok czasu, to nadal jest ta zamulka, nie juz taka jak byla, ale jest nadal, aha mam tak wyjebane sny na wenli, ze to jest masakra, na mianserynie byly lepsze, ale na wenli to normalnie szok, co noc, akcje, zabijanie, walki, jakies epickie opowiesci niczym, opowiesci z narnii. :mrgreen:

Patryk no to mam prawie identycznie jak Ty,paro tez mnie z lękow wyciagnela,ale zamulenie zostalo na wenli ostatnio jest masakryczne,moglbym chyba caly dzien przespac a i tak bym tego nie odczul.
emilk

Sortuj wg