WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 08 lip 2015, 19:40
Novy zazdroszczę Ci bo mnie sennosc jeszcze bardziej chwycila.mimo tego ze pije mocna kawę.Do roboty jasne :P

-- 08 lip 2015, 19:42 --

Co do ominiecia dawki to ja tez jeden dzień bylem bez leku wieczorem tylko bolała mnie glowa,ale na drugi dzień wziolem i bylo dobrze,wiec to raczej nie wina pominiecia wenli.

-- 08 lip 2015, 19:47 --

Jutro jak się wkurwie to zwiększam dawkę tylko musze się pobawić z dzieleniem tych dawek.
emilk

przez Patryk29 08 lip 2015, 19:51
sanczezrodrigez napisał(a):Czesc mam do Was pytanie.
Nie wziąłem w jeden dzien venlectine a biorę go juz od roku i przy tym pracowałem ciężko... OD tego momentu mam mega schizY xD. Mam zawroty glowy, problemy z koncentracja, nudności, bol glowy. Moze to byc spowodowane wlasnie tym ze ńie brałem przez jeden dzien ? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Napisales, ze nie wziales, ale kiedy to bylo?? czy od tamtej pory nie brales juz wogóle leku, skad mamy to wiedziec, co do samego pytania, tak jest to wina tego ze nie wziales w ten dzien, ten lek ma bardzo krótki okres poltrwania, stad bardzo szybko pojawiaja sie skutki odstawienne, wenlafaksyna to najgorszy antydepresant do ostawienia, nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 08 lip 2015, 19:51
Jutro jak się wkurwie to zwiększam dawkę tylko musze się pobawić z dzieleniem tych dawek.

to znaczy ,że jak więcej na tym leku to lepiej ?
Nie wyobrażam sobie pózniej schodzenia z tak byczych dawek , no chyba ,że planujesz z tym lekiem na dłużej .

-- 08 lip 2015, 19:52 --

nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.

toś mnie szczerze teraz Patryk zaskoczył :shock:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 08 lip 2015, 20:00
Kalebx3 napisał(a):

to znaczy ,że jak więcej na tym leku to lepiej ?
Nie wyobrażam sobie pózniej schodzenia z tak byczych dawek , no chyba ,że planujesz z tym lekiem na dłużej .

-- 08 lip 2015, 19:52 --

nie wiem z czym go porównac, gorsze to chyba moga byc tylko najciezsze narkotyki, typu heroina czy kokaina.

toś mnie szczerze teraz Patryk zaskoczył :shock:

Nie schodziles z tego leku nigdy?? ja co prawda mialem szczesciei mnie uboki ominely, ale z tego co czytalem w necie nie tylko tutaj, to jest to na prawde mega hardcore :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 08 lip 2015, 20:03
Kabelax no nie mam nic do stracenia,co mi pozostanie prócz wenli pozniej w SRII juz nie będę się pchal bo to najgorsze gowno zamulajace,musze zwiększyć dawkę żeby się przekonać jak to bedzie.
emilk

przez Kalebx3 08 lip 2015, 20:04
schodziłem , ale co ja tam brałem .
wpierw 37,5 , potem 75 mg . Ale szybko uciekłem z tej wyższej dawki ze względu na megazatwardzenie i żywienie się tylko czekoladami . Z 37,5 mg zszedłem nawet nie wiem kiedy . Za dużo noradrenaliny na tym leku . Obecnie jak weznę nawet 10mg to zaraz mam wkurwa takiego ,że hej.

-- 08 lip 2015, 20:05 --

Kabelax no nie mam nic do stracenia,co mi pozostanie prócz wenli pozniej w SRII

jak już będziesz zarabiał 4 koła to możesz spróbować Cymbalty . Droga , ale o wiele lepsza od wenli .

przez emilk 08 lip 2015, 20:06
Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko :P

-- 08 lip 2015, 20:08 --

Myślałem o Metylofenidat ponoc żadnego kopa daje dopamina i nerodrenalina :D
emilk

przez Kalebx3 08 lip 2015, 20:13
Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko

więc sam widzisz .
Ja znowu obecnie jak zmniejsze dawkę Paroz 10 mg na 7,5 to zaraz mam galaretę w gaciach . Nawet nie mysle o odstawce .Na razie nie mam co się łudzić .

przez emilk 08 lip 2015, 20:34
Każdy organizm reaguje inaczej
emilk

przez artur1978 08 lip 2015, 21:01
Nie wziąłem w jeden dzien venlectine a biorę go juz od roku i przy tym pracowałem ciężko... OD tego momentu mam mega schizY xD. Mam zawroty glowy, problemy z koncentracja, nudności, bol glowy. Moze to byc spowodowane wlasnie tym ze ńie brałem przez jeden dzien ? Dziekuje bardzo za odpowiedz.

Tak moze, lepiej tak wiecej nie rob.
Swoja droga po roku brania to nie wiadomo czy kiedykolwiek dasz rade odstawic :twisted:

-- 08 lip 2015, 20:02 --

emilk napisał(a):Z Paroksetyny tez ponoc ciezko sie schodzi a ja w ogóle nie odczułem tego schodzac z dawki 40 mg bardzo szybko :P

-- 08 lip 2015, 20:08 --

Myślałem o Metylofenidat ponoc żadnego kopa daje dopamina i nerodrenalina :D

Ale ty masz przeciez lęki?Ostatnia rzeczą, ktorej Ci trzeba jest "kop", bo po tym to dopiero bedziesz mial lęki.
Stymulanty dla lekowcow = big NO.

przez sanczezrodrigez 08 lip 2015, 21:04
Masz racje nie sprecyzowałem. Mysle ze około 50 h minęło od wzięcia kolejne dawki. Bylo to juz tydzien temu. Czy w srode rano wziąłem 75 mg wenlaflesykyny i dopiero dwa pozniej w poludniemwzialem kolejna.

przez emilk 08 lip 2015, 21:12
Hmm nie powinno sie nic stać po takim czasie gorzej gdyby to byl tydzień,wydaje mi się ze sobie cos wkreciles i dlatego tak się czujesz.
emilk

przez ala1983 08 lip 2015, 21:22
artur1978 napisał(a):

Tak moze, lepiej tak wiecej nie rob.
Swoja droga po roku brania to nie wiadomo czy kiedykolwiek dasz rade odstawic :twisted:

Nie strasz tu, bo ja bralam kilkanascie lat i sie dalo. Ale zgadzam sie z Patrykiem, schodzenie to byl kosmos..

-- 08 lip 2015, 20:26 --

artur1978 napisał(a):Ale ty masz przeciez lęki?Ostatnia rzeczą, ktorej Ci trzeba jest "kop", bo po tym to dopiero bedziesz mial lęki.
Stymulanty dla lekowcow = big NO.

Zalezy z czym sie le,k laczy, z nerwica czy z depresja. Emil nie jest typowym nerwicowcem, ma osobowosc dosc wywazona. Co innego Kalebx w tym przypadku podawanie noradrenaliny to jakies nieporozumienie. Bez urazy Pawel, ale tak to widze.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez lunatic 08 lip 2015, 21:28
artur1978 napisał(a):Stymulanty dla lekowcow = big NO.

to nie jest takie proste, często objawy lękowe i depresyjne współistnieją ze sobą i potrzeba równocześnie działania przeciwlękowego i stymulującego

Sortuj wg