WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Patryk29 08 lip 2015, 11:59
emilk, I jak na tej wenli, zamulka i sennosc nadal?
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez novymivo 08 lip 2015, 12:03
Patryk29 napisał(a):emilk, I jak na tej wenli, zamulka i sennosc nadal?

pewnie juz spi hahahahaha
Dodajcie kratom to wam odrazu sie zachce wszystkiego jak mi.
Stwierdzilem ze jak mam niszczyc sobie zycie i nic z niego nie miec, to bede bral to co pomaga i /cenzura/ nie wazne jakim kosztem. Liczy sie moj stan umyslu, bez tego ani rusz z cala reszta
Kratom jest zajebisty i co prawda tolerka mi wzrosla z 7 gramow do 9 ale nie ma tragedii. Niedlugo zamawial nowy sort jak ktos zainteresowany zapraszam na priv. To wam da mile uczucie w wysokich dawkach i pobudzenie i mobilizacje w niskich.

przez Patryk29 08 lip 2015, 12:18
novymivo, Po jakim czasie ci wkrecila ta wenla, jak sie czujesz na samym leku, lepszy nastrój jest?, wiecej energii jakis checi do zycia, jak to wyglada, bo zastanawiam sie w która strone mam isc, czy bawic sie jeszcze z dawkami tego leku czy to juz nie ma sesnu, napisz jak to wyglada u ciebie??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 08 lip 2015, 12:24
Patryk29 napisał(a):novymivo, Po jakim czasie ci wkrecila ta wenla, jak sie czujesz na samym leku, lepszy nastrój jest?, wiecej energii jakis checi do zycia, jak to wyglada, bo zastanawiam sie w która strone mam isc, czy bawic sie jeszcze z dawkami tego leku czy to juz nie ma sesnu, napisz jak to wyglada u ciebie??

No wiec ja poczulem w miare dobre dzialanie po pelnych 3 miesiacach brania i teraz zlecial 4 miesiac i caly czas lek sie rozkreca, tak mi sie wydaje.
Sam lek dziala dobrze, mnie pobudza, napewno nie usypia. Rano wstaje za pierwszym razem ( wczesniej zawsze przeciagalem), duzo nie mysle bardziej robie. Malo spie ok 4 godzin ale najlepiej sie wtedy czuje, energy drinki do tego pije bo ladnie te 2 substancje sie wspomagaja.
Ja bym na Twoim miejscu juz nie zwiekszal dawki, baaaa zmienjszyl bym do 150 mg i czekal jeszcze miesiac, dwa lub calkowicie odstawil lek.
Mi sie wydaje ze wy robicie blad walac duze dawki, stad zamula.
Ten lek sie bardzo dlugo rozkreca a mnie mulilo na nim tylko pierwszy miesiac.

-- 08 lip 2015, 11:25 --

patryk zmiejsz dawke jezeli poczujesz depreche ale i pobudzenie to bedzie dobry kierunek, a jezeli bedziesz jeszcze bardziej senny to odstawilbym lek

-- 08 lip 2015, 11:27 --

to co Wy opisujecie mialem na escitalopramie 10 lub 20 mg chyba bralem, mul sennosc i /cenzura/ wie co taki robot. Odstawilem po 6 miesiacach i nie zaluje, a lekarz mi tak zachwalal ten lek.... mowi to mercedes wsrod lekow , jasneeeeeee.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Patryk29 08 lip 2015, 12:42
novymivo, Z tym pobudzeniem to roznie jest na tym leku, niektórzy go maja inni nie, ale niektórych mimo iz nie pobudza, to przeciwdepresyjnie dziala dobrze, a ty bierzesz 150mg??

przez novymivo 08 lip 2015, 12:44
Patryk29 napisał(a):novymivo, Z tym pobudzeniem to roznie jest na tym leku, niektórzy go maja inni nie, ale niektórych mimo iz nie pobudza, to przeciwdepresyjnie dziala dobrze, a ty bierzesz 150mg??

tak 150.
Mi dobrze dziala przeciwdepresyjnie, tylko ze ja kratom biore dosc czesto i jak nie wezme to mam dola jak wczoraj ale to normalne i trwa do 5 dni wiec wiem o co biega. pzdr

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 12:54
emilk napisał(a):Masakra co te leki robia z umyslem

-- 08 lip 2015, 11:37 --

Malami a jak na to wszysto reaguje Twój chłopak bo udaje mi się ze musi być super wyrozumialy.

Jeśli miałby byc moim chłopakiem tylko wtedy kiedy jest super dobrze to ja serdecznie dziękuję za takiego chłopaka, tutaj masz odpowiedź na Twoje pytanie.

Patryk29 napisał(a):Jej chlopak tez ma depresje :mrgreen:
Nie to tylko taki glupi zart. oczywiscie zartuje.

No cóż, też jest mocno zaburzony ale o to chodziło. "Zwykły" niezaburzony dawno by uciekł, zrozumienie "normalnych" kończy się tam, gdzie kończą się zwykłe codzienne sprawy.

przez inez3 08 lip 2015, 14:20
emilk, czemu tak od razu rezygnujesz z pracy? ja bym na Twoim miejscu popróbowała jeszcze.

przez artur1978 08 lip 2015, 14:39
inez3 napisał(a):emilk, czemu tak od razu rezygnujesz z pracy? ja bym na Twoim miejscu popróbowała jeszcze.

Robic mu sie nie chce, woli pisac jaki to on biedny i jak w Polsce zle;)
Widocznie ma taki komfort, ze nie musi pracowac,jak go przycisnie to od razu mu sie punkt widzenia zmieni:>

przez khaleesi 08 lip 2015, 14:46
artur1978, przestań bo przecież on pracuje co wypisujesz bzdury?
MalaMi1001, i dlatego przed paroma dniami napisałaś, ze jest podobny do twojej matki i, że jakby znowu z nią mieszkasz. To powodzenia matke tu niezle opisałaś. ;)

Po cholere tak w ogóle ludzie bierzecie ten lek jak się czujecie po nim żle?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez artur1978 08 lip 2015, 15:37
khaleesi napisał(a):artur1978, przestań bo przecież on pracuje co wypisujesz bzdury?
MalaMi1001, i dlatego przed paroma dniami napisałaś, ze jest podobny do twojej matki i, że jakby znowu z nią mieszkasz. To powodzenia matke tu niezle opisałaś. ;)

Po cholere tak w ogóle ludzie bierzecie ten lek jak się czujecie po nim żle?

Ja nie wiem co ty bierzesz ale raz ze nie rozumiesz sarkazmu a dwa nie wtracaj sie miedzy wodke i zakaske kiedy cie o zdanie nikt nie pyta :>

przez khaleesi 08 lip 2015, 15:39
artur1978, tylko trzeba umieć ją zastosować tą ironię ;) To forum publiczne nie bedziesz mi wybierał tematów w któych mogę się udzielać sam nie pisząc lotnie ;) Jest pełno osob na forum które utrzymują rodzice więc co to za ironia :mrgreen: Ta wenla wzbudza chyba agresje ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 15:49
artur1978, weź się nie przejmuj, nie warto. Jak ktoś nie potrafi czytać i widzi tylko to co chce zobaczyć to jest jego problem, nie Twój.

Mam do Ciebie pytanie bo widać, żeś dobry szaman :mrgreen: , jeśli zwiększe wenlę do 150mg i sie okaże, że to jednak nie to, to czy wracając do 75mg zaliczę jakiś mega dół? I może ktoś wie czy wielkość dawki wenli ma wpływ na wątrobę? Biorę inny lek bardzo obciążający wątrobę i nie chciałabym jej jeszcze bardziej dobijać :?

przez Artemizja 08 lip 2015, 15:52
Bez słownych przepychanek proszę - jeśli cudze posty irytują, to radzę użyć opcji ignoruj, a nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg