WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 09:28
Ja nie wiem jak sie czuję bez spania, bo w moim zyciu może w sumie zebrałby się jeden miesiąc kiedy nie musiałam spać w dzień, ale walczę z tym, bo widzę ile można zrobić w ciągu dnia bez obowiązkowej 1,5 godzinnej drzemki. Sypiam w sumie po 14-15 godzin na dobę, a moje życie składa się w zasadzie z pracy i snu, czuję, że życie toczy się gdzieś obok mnie. Walczę z objawami nagłej senności, nie ważne, że kiedy przychodzi napad nie pamiętam co się działo, o czym z kimś rozmawiałam. Wenla też zapewne dokłada swoje do tego zestawu bo to przecież pieprzona serotonina. Ale noradrenalina za to powoduje za to, że mam totalnie wy(j)ebane na cały świat. I bądź tu mądry człowieku :?

przez novymivo 08 lip 2015, 09:43
o w morde spac 15 godzin to nic z zycia nie masz. Mi poki co sie nie chce spac na wenli wrecz przeciwnie, pobudza mnie. Na wszystkich innych ssri spalem duzo wiecej.
Ile spalas bez snri ? mniej ?
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez agusiaww 08 lip 2015, 09:47
emilk, daj znac jak poszło :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 08 lip 2015, 09:48
A mi drugi dzień z rzędu chce się rzygać rano (uprzedzając - nie jestem w ciąży). To powoduje lęk, bo znowu nie jest tak jak byc powinno. To moje "powinno" jest masakrą, a i jeszcze "jak wszyscy", "normalnie" itd.
novymivo, nie, chyba bym nie chciała... Boję się, że nadal będę się czuć jak wcześniej.

-- Śr lip 08, 2015 9:53 am --

MalaMi1001, a nie możesz po prostu żyć z tym, że po pracy musisz się przespać? To spanie nie oznacza, że już nic nie możesz robić.

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 10:05
novymivo, no nic z życia nie mam i zaczyna mnie to na serio wkurviać. Senność i zmęczenie powodują, że kompletnie nic mi się nie chce, nie mam na nic siły, tylko leżeć i oglądać filmy, nic więcej. Praca, spanie, praca, spanie itd. Jeszcze gdybym lubiła swoją pracę ale ja jej nienawidzę, więc cale moje życie obraca się wokół tego, czego nienawidzę. I jak tu wyjść z depresji? No nie ma szans.

inez3, próbowałam z tym żyć, pewnie, że próbowałam. Ale teraz jest tak, jak napisałam wyżej - nie mam nic z życia. Praca 8h, przychodzę, zjem coś, kładę się na 1,5-2 godziny, jest 19sta, wstaję, pozamulam przed kompem, bo po wstaniu mam średnio siły na cokolwiek, pociwczę chwilę na stepperze, wykąpię i o 22 muszę iść spać, żeby o 7 mieć siłę zwlec się z łóżka. Niewiele mogę zrobić w ciągu tego czasu po pracy i już mam tego dość.

przez inez3 08 lip 2015, 10:33
MalaMi1001, no to zacznij szukać innej pracy. Zmień coś w życiu, chociaż spróbuj. Zamiast kwitnąć przed kompem idź na spacer, rower itp.

przez Patryk29 08 lip 2015, 11:05
inez3 napisał(a):MalaMi1001, no to zacznij szukać innej pracy. Zmień coś w życiu, chociaż spróbuj. Zamiast kwitnąć przed kompem idź na spacer, rower itp.

Jak czlowiek jest ciagle zmeczony, to ciezko isc cos robic, tym bardziej, ze nie przynosi to zadnej radosci ani satysfakcji, wiem bo cwicze i robie rozne rzeczy na sile i jest bardzo kiepsko.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 08 lip 2015, 11:15
Juz po pracy...masakra czuje sie jakiś ulomny jak mialem liczyć te wszystkie cyferki to poprostu mozg mi się lasowal.Trzeba szukac czegos innego ;)
emilk

przez Patryk29 08 lip 2015, 11:26
emilk napisał(a):Juz po pracy...masakra czuje sie jakiś ulomny jak mialem liczyć te wszystkie cyferki to poprostu mozg mi się lasowal.Trzeba szukac czegos innego ;)

Ty musisz miec taka robote jak malami, bedziesz siedzial caly dzien na forum, pil kawe i beke cisnal w pracy a nie jakies tam cyferki, w cyferki niech sie ksiegowi bawia. lol :mrgreen:

-- 08 lip 2015, 11:28 --

Ja jade do lekarza na 13:30

-- 08 lip 2015, 11:32 --

Ja tez sie czuje jak uposledzony na tej wenli, jakis taki oglupiony, oszolomiony, jakbym ciagle lazil lekko nacpany. :P

przez emilk 08 lip 2015, 11:34
Patryk dokladnie siedzenie przed kompem albo lopatologia :P
emilk

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 11:34
Patryk29 napisał(a):
inez3 napisał(a):MalaMi1001, no to zacznij szukać innej pracy. Zmień coś w życiu, chociaż spróbuj. Zamiast kwitnąć przed kompem idź na spacer, rower itp.

Jak czlowiek jest ciagle zmeczony, to ciezko isc cos robic, tym bardziej, ze nie przynosi to zadnej radosci ani satysfakcji, wiem bo cwicze i robie rozne rzeczy na sile i jest bardzo kiepsko.

Dokładnie, nic dodać - nic ująć. Poza tym ja niecały rok temu zmieniłam pracę, właśnie z powodu nudy w poprzedniej. Wyprowadziłam się ze swojego miasta, zostawiłam własne śliczne mieszkanko, zamieszkałam z chłopakiem, zmieniłam wszystko o 180st. I zamiast być lepiej jest jeszcze gorzej, praca nudniejsza niż poprzednia (ale tak zawód), nie potrafię się dostosować do wielkiego miasta, mieszkam w wynajętym mieszkaniu, w którym nie mogę nic zrobić (poza tym się nie opłaca robić dla kogoś) mimo, że mam własne mieszkanie, w którym niedługo zamieszka ktoś inny (będzie wynajęte). Wciąż czuję, że to wszystko jest na chwilę i już mam tego dosyć! W dodatku zmęczenie i senność nie pozwalają zrobić mi nic żeby to zmienić. Poza tym już nie mam pomysłów co jeszcze mogłabym zrobić, żeby wyciągnąć z życia odrobinę przyjemności. Nie odczuwam radości więc to wszystko jest takie płaskie i nijakie, w dodatku "na chwilę". Zrobiłam już naprawdę wiele żeby coś zmienić ale przyniosło to efekt odwrotny do zamierzonego. Co mam robić, skakać ze spadochronem? Też ćwiczę, przeszłam na zdrowszą dietę, staram się coś robić, zamówiłam sobie nawet orbitrek ale zmęczenie i senność to wszystko zabijają. Przynajmniej moja nadwrażliwość jest stępiona mocno dzięki wenli, jedyny plus całej sytuacji.

przez emilk 08 lip 2015, 11:35
Masakra co te leki robia z umyslem

-- 08 lip 2015, 11:37 --

Malami a jak na to wszysto reaguje Twój chłopak bo udaje mi się ze musi być super wyrozumialy.
emilk

przez Patryk29 08 lip 2015, 11:41
emilk napisał(a):Masakra co te leki robia z umyslem

-- 08 lip 2015, 11:37 --

Malami a jak na to wszysto reaguje Twój chłopak bo udaje mi się ze musi być super wyrozumialy.

Jej chlopak tez ma depresje :mrgreen:
Nie to tylko taki glupi zart. oczywiscie zartuje.

przez emilk 08 lip 2015, 11:50
No jakby obaj mieli depresje to powodzenia

-- 08 lip 2015, 11:51 --

No life
emilk

Sortuj wg