WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez inez3 07 lip 2015, 22:54
A u mnie dziś gorzej cały czas. Niepokój, walace serducho (raczej wrażenie, bo puls w normie), strach, że nie jest tak jak myślałam, że będzie. Na terapii wyszło, że niczego się nigdy nie bałam, w sensie nie umiałam przeżywać lęku, bo albo mi coś ułatwiano albo kazano walczyć, więc lęk był odsuwany ode mnie. Stąd znam tylko to dwie metody, a nie umiem żyć z lękiem. Czuję się podle. Dziś pierwszy raz od miesiąca płakałam :(.

przez novymivo 07 lip 2015, 23:00
Dzisiaj to wogole jakis kiepski dzien , ja juz od samego poczatku jak sie obudzilem czulem sie zle. Moze ma to zwiazek z tym ze sie wkoncu wyspalem, dlatego dzisiaj po pracy nie ide spac i ciagne dzien do wieczora.
Inez bardzo mi przykro, jednak pamietaj ze masz oparcie w facecie, zawsze moze byc gorzej. No i chcesz powiedziec ze trzeba umiec zyc z lekiem tzn jak ? Ja tez zawsze z nim walczylem, to zle ?
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez inez3 07 lip 2015, 23:05
Lęk jest normalnym uczuciem, każdy je ma. Oczywiście, że bym chciała go nie czuć - mi się kojarzy tylko ze słabością. Jednak szarpanie się z nim nic nie daje. Póki co nie wiem jak mam działać. Nie umiem odpuszczać i ciągle się sprawdzam, walczę itp.
Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 08 lip 2015, 01:23
Jak byscie porownali wenlafaksyne do escitalopramu pod wzgledem skutecznosci i skutkow ubocznych? Bralem kiedys wenle, ale bardzo dawno. Mam jej troche, czasem mysle, czy nie zamienic escitalopramu na wenlafaksyne.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez novymivo 08 lip 2015, 01:59
achino napisał(a):Jak byscie porownali wenlafaksyne do escitalopramu pod wzgledem skutecznosci i skutkow ubocznych? Bralem kiedys wenle, ale bardzo dawno. Mam jej troche, czasem mysle, czy nie zamienic escitalopramu na wenlafaksyne.

Esci bralem ok 6 miechow , dla mnie porazka ciagle spalem, nic mi sie nie chcialo no i bylo zamulenie
Wenla duzo lepszy lek moim zdaniem ale dlugo sie rozkreca.

przez crayzyalexxx 08 lip 2015, 03:33
NOVYMIVO i EMILK nawet nie wiecie jak mi miło, że o mnie myslicie :):):) dzieks chlopaki :):):) jakoś sie trzymam :):):) pozdro buziaki
W życiu piękne są tylko chwile

przez novymivo 08 lip 2015, 05:47
crayzyalexxx napisał(a):NOVYMIVO i EMILK nawet nie wiecie jak mi miło, że o mnie myslicie :):):) dzieks chlopaki :):):) jakoś sie trzymam :):):) pozdro buziaki

Ja to nie tylko o Tobie mysle ,ale to forum publiczne i nie bede tego tutaj wypisywal , pzdr
Wstawac spiochy !

przez emilk 08 lip 2015, 06:17
Witajcie ;) widze ze troszke smutno sie zrobilo moi mili,nie martwcie sie bedzie dobrze,musimy sie cieszyc z tego co mamy bo zawsze moglo byc gorzej ;) Jeszcze kawka i lece do pracy ;) odezwe sie jak wroce ;) zycze wam milego dnia ;)
emilk

przez inez3 08 lip 2015, 06:53
crayzyalexxx, ja się cieszę, że u ciebie ok :).

emilk, powodzenia!

Mnie dziś o 4 obudziła burza. Od razu włączylo mi się nerwicowe myślenie pt. o nie, znow takie wczesne pobudki... Teraz czuje się tak sobie, mdli mnie jakoś, ale chyba lepiej niż wczoraj. Przynajmniej wreszcie jest czym oddychać.

przez novymivo 08 lip 2015, 07:26
Hej, no smutno ale juz mi lepiej, mialem jakiegos dola, sam nie wiem czemu. Chyba jednak dlugie spanie mi szkodzi i stad ta zamula, smutek, lek itp itd, mowie wam sami sprobujcie zarwac noc, albo spac tylko 4 godz max i zobaczycie czy to pomoze, mi pomaga.
Inez- dzisiaj idziesz do pracy, trzymaj sie ,
Emilk- powodzenia, nie daj sie i walcz, niedlugo kierownikiem zostaniesz !
Milego dnia Wam wszystkim zycze, ochlody i spokoju.
pzdr
ps- ja nie ide spac po nocce, czekam az sie rozpogodzi to ide umyc moto, kratom juz sie parzy, chociaz nie musze go pic bo juz mi lepiej, ale jak sie ma to sie pije a jak :)

przez inez3 08 lip 2015, 07:55
novymivo, nie dziś, w poniedziałek idę.

przez novymivo 08 lip 2015, 09:02
inez3 napisał(a):novymivo, nie dziś, w poniedziałek idę.

Moj blad, przepraszam, ale tak nie wolalbys juz isc do pracy dzis ?

przez MalaMi1001 08 lip 2015, 09:03
A ja wczoraj dałam radę znów bez spania. Zajęłam się oglądaniem filmu, jak chciało mi się bardzo spać wstawałam od kompa, coś poszłam zrobić, siadałam znów i tak w kółko. Pół filmu nie pamiętam i czas dłużył mi się niemiłosiernie. Dzisiaj od rana potworny ból głowy, nie mogłam się dobudzić, byłam tak padnięta, że nawet burza mnie nie obudziła, mój chłopak wstawający co 5 min, nic! Padłam jak trup, a dziś ten ból głowy jest zupełnie inny niż te, których miałam nieprzyjemność doświadczać do tej pory w życiu. Ogólnie czuję rozdrażnienie i trącę lekką agresją. Co tu dużo mówić, czuję się do doopy. Nie wiem czy nie lepiej z tym walczyć bez wenli, ale znowu bez przerwy płakać i się męczyć z tymi wszystkimi uczuciami też mi się nie uśmiecha. Impas jak uj :-|

przez novymivo 08 lip 2015, 09:19
MalaMi ty tez sie lepiej czujesz bez spania ?
Lepiej nie walczyc i brac wenle, niz walczyc i tak bez konca. Ja walcze kilkanascie lat i /cenzura/ mi wychodzi.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Sortuj wg