WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez novymivo 06 lip 2015, 17:06
Patryk29 napisał(a):
emilk napisał(a):Damy rade ;) wyjdziemy z tego bagna.

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

45 lat to mlody wiek jeszcze ;) , spoko do 90 pociagniesz, zreszta jak lek zacznie dzialac to zwisac Tobie bedzie ile masz lat i tak bedziesz happy.

przez Patryk29 06 lip 2015, 17:10
Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas :D
/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez novymivo 06 lip 2015, 17:13
Cale szczescie ja mam wrecz przeciwnie. Na kobiety jak wczesniej patrzylem z pogarda ( przez zle doswiadczenia), to teraz patrze obojetnie. kobiety dla mnie = mezczyzni. Seks przestal mnie interesowac, zreszta jest przereklamowany. bardzo mi to odpowiada, baaaa spokoj i cisza w domku, bezcenne !
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 06 lip 2015, 17:23
novymivo, Mi tez sa obojetne, tylko taka rzadza nie do opanowania, nie wiem czemu, moze to przez dawke 225 mg /cenzura/ nie wiem co to bedzie jak na 300 mg wjade, chyba burdel otworze, wezme pozyczke od Artura :mrgreen:

przez emilk 06 lip 2015, 18:05
Patryk29 napisał(a):

Byc moze i wyjdziemy, ale co z tego jak w pewnym momencie, trzeba bedzie odstawic lek, albo sam przestnie dzialac i potem znow szukanie leku z pol roku albo i rok, znow wpierdalanie tego scierwa ze 2- 3 lata, moze jak bede mial 45 lat to bede mogl powiedziec, wiesz co emilk jednak warto bylo, lol :pirate:

No tak tolerancja bedzie tak wysoka ze nawet 1000 mg nie pomoze :P ale na emeryturze moze odpoczniemy od lekow ;)
emilk

przez Patryk29 06 lip 2015, 18:06
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):

No tak tolerancja bedzie tak wysoka ze nawet 1000 mg nie pomoze :P ale na emeryturze moze odpoczniemy od lekow ;)

Na polskiej emeryturze to trzeba bedzie jeszcze wiecej jebac jak teraz. :pirate:

przez emilk 06 lip 2015, 18:07
Patryk29 napisał(a):novymivo, Mi tez sa obojetne, tylko taka rzadza nie do opanowania, nie wiem czemu, moze to przez dawke 225 mg /cenzura/ nie wiem co to bedzie jak na 300 mg wjade, chyba burdel otworze, wezme pozyczke od Artura :mrgreen:

Tak a cos Ci sie odmieni i zajedziesz je wszystkie :P Artur da mi sie przejechac Lexusem jak mu wypoleruje gale :P

-- 06 lip 2015, 18:08 --

novymivo napisał(a):Cale szczescie ja mam wrecz przeciwnie. Na kobiety jak wczesniej patrzylem z pogarda ( przez zle doswiadczenia), to teraz patrze obojetnie. kobiety dla mnie = mezczyzni. Seks przestal mnie interesowac, zreszta jest przereklamowany. bardzo mi to odpowiada, baaaa spokoj i cisza w domku, bezcenne !

Kobiety caly czas mnie pociagaja czasami az za bardzo :P

-- 06 lip 2015, 18:10 --

Ale i tak najbardziej moja kobieta mnie pociaga :P po weekendzie moj penis jest caly obolaly :P
emilk

przez artur1978 06 lip 2015, 19:14
Patryk29 napisał(a):
artur1978 napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):No też ja wiem, że to nie jest normalne i moje zaburzenia psychiczne nie mają tutaj kluczowego znaczenia. Ale dam jeszcze szansę moje nowej pani doktor, jak ona mi nie pomoże widząc, że brałam już prawie wszystko co niby ma pobudzać wracam do starego doktorka. On przynajmniej w miarę rozumiał, że senność zabija powoli życie. Wenla jest jednak niewypałem, uratowała mi kiedyś życie, ale nigdy nie działała na ten objaw, a w miarę zwiększania dawek było tylko gorzej. Dlatego teraz nie zamierzam zwiększać, szkoda kasy i ogólnie męczarni z ubokami.

Narkolepsje jest latwo zdiagnozowac w klinice badania snu ale nie mozesz brac lekow zadnych bo wenla na przyklad wplywa na strukture snu.

Mi sennosc przeszla zupelnie po dodaniu najpierw agomelatyny a pozniej mirty (zmulenie na mircie pierwsze 2 dni tylko)

Ty brales kiedys wenle+agomelatyne??

Tak kilkanascie dni temu najpier ago 6 dni pozniej na mirte przeszedlem, bo juz kiedys bralem CRF i po tym w sumie mialem chyba hipomanie, myslalem ze to sama wenla ale jak widac nie do konca albo pamiec plata figle albo juz sam /cenzura/ nie wiem co :D

przez Patryk29 06 lip 2015, 19:17
artur1978, Ja sie wlasnie zastanawiam, czy moze dolozyc agomelatyne do wenli, wolalbym w sumie mirte, ale nie chce tycia, juz mi wystarczy kiedys jak przytylem po mianserynie to daj spokoj. :roll:

przez artur1978 06 lip 2015, 19:23
Patryk29 napisał(a):artur1978, Ja sie wlasnie zastanawiam, czy moze dolozyc agomelatyne do wenli, wolalbym w sumie mirte, ale nie chce tycia, juz mi wystarczy kiedys jak przytylem po mianserynie to daj spokoj. :roll:

U mnie ago dziala w 2 dni,ale jak mowie wole zachowac na prawdziwe klopoty.
Mi od razu odblokowalo anhedonie i nie tyle zyskalem energie co czulem normalny stan pobudzenia bez zamuly. Mirte+wenla pobiore miesiac i odstawiam wszystko bo mecza mnie juz te eksperymenty na wlasnym zdrowiu ;)

przez emilk 06 lip 2015, 19:26
Patryk29 napisał(a):Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas :D
/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna :mrgreen:

No ba pytanie,bym walil ile sie da po pare razy dziennie :D
emilk

przez Kalebx3 06 lip 2015, 19:29
Panowie wy tez tak macie po wenli, ze wam sie chce ruchac caly czas
/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna

proponuje dołożyć troszku Paro,,, i korzeń nie będzie dokuczał . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patryk29 06 lip 2015, 19:43
Kalebx3 napisał(a):
/cenzura/ zajoba juz dostaje, jak wczesniej mialem w dupie kobiety, tak teraz jakas masakra jest ze mna

nie chce paro :D

przez emilk 06 lip 2015, 19:44
Kalebx3 napisał(a):

Daj spokoj z paro,zeby wegetowac bardziej ? :P wystarczy ze na wenli nie jest kolorow i oczy mi sie zamykaja a co dopiero paro :P

-- 06 lip 2015, 19:44 --

Pro to jest jak strzal w kolano przy zmeczeniu i sennosci.

-- 06 lip 2015, 20:18 --

Dzisiaj z ta sennością to mam masakrę,spalem po poludniu z 3 godziny a i tak się czuje paskudnie.
emilk

Sortuj wg