WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez novymivo 02 lip 2015, 21:27
Patryk, tak widzialem ten film zajebity, a wczoraj obejrzalem Jurasicpark 4 , ale gniot , tak jak madmax, chyba teraz czas na terminatora (niby tez do d...).
dzisiaj po pracy kupilem 10 litrow soku grapef i 10 puszek grapefruita , polecam do mieszania , wzmacnia dzialanie lekow itp :D, smaku nie cierpie chyba ze rubionowe, ale te zwykle gorzkie to ja pier....ole.
Ja tez mam cos z deklem po tej wenli
Crazyalexxx przepraszam za wczesniejsze wstawki, nie chcialem w zaden sposob ciebie obrazic,
Na tym leku mam za bardzo wyj, 2 dni temu zaspalem, a obudzil mnie telefonem szef hahaha, a ja nic zero adrenaliny.

przez emilk 02 lip 2015, 21:38
ala1983 napisał(a):
emilk napisał(a):Badanie okropne...jak Ta rurke wpyxhaja do zoladka,nie moglem jej przelknac myslalem ze im zwymiotuje tam...

Nie ma to jak kolonoskopia :D Rura w dupe. Polecam! :great:

alu wiem cos na ten temat,tez mialem tylko szkoda ze na znieczuleniu :P

-- 02 lip 2015, 21:39 --

Patryk29 napisał(a):emilk, a tak a powaznie to wiem o co ci chodzi mam takie momenty jakbym mogl wszystko teraz tak mam ciary mi przeszly po plecach przy muzie gdzie od dawna czegos takiego nie mialem. Szkoda ze to jest bardzo niestabilne

-- 02 lip 2015, 20:45 --

Bez kitu antydepresanty nie uzalezniaja przeciez wenla tak daje po glowie ze to jest teksanska masakra pila mechaniczna

Heh oj daje po glowie,kiedys to chyba u czubkow wyladuje :P

-- 02 lip 2015, 21:41 --

novymivo napisał(a):Patryk, tak widzialem ten film zajebity, a wczoraj obejrzalem Jurasicpark 4 , ale gniot , tak jak madmax, chyba teraz czas na terminatora (niby tez do d...).
dzisiaj po pracy kupilem 10 litrow soku grapef i 10 puszek grapefruita , polecam do mieszania , wzmacnia dzialanie lekow itp :D, smaku nie cierpie chyba ze rubionowe, ale te zwykle gorzkie to ja pier....ole.
Ja tez mam cos z deklem po tej wenli
Crazyalexxx przepraszam za wczesniejsze wstawki, nie chcialem w zaden sposob ciebie obrazic,
Na tym leku mam za bardzo wyj, 2 dni temu zaspalem, a obudzil mnie telefonem szef hahaha, a ja nic zero adrenaliny.

Grejfrut tez wchodzi w interakcje z wenla ? hmmm Novy to juz mogles spac dalej :P

-- 02 lip 2015, 21:42 --

Jutro wizytacja u lekarza,ciekawe co mi powie :P ale chyba bede jej proponowal wejscie na 225 mg :P

-- 02 lip 2015, 21:43 --

Beret rozpierdoli mi w drobny mak :D

-- 02 lip 2015, 21:43 --

Maatka calkowicie oszaleje ze mna :P

-- 02 lip 2015, 23:27 --

Ej zyjecie ? :P
emilk

przez crayzyalexxx 03 lip 2015, 03:02
PATRYK29 moclo never, a co do esci to bralam cital. To podobne co ? Serty tez never...mam nadzieje, ze spotkanko sie udalo :):):):) pisz jak tam na 300 mg :):):):)

-- 03 lip 2015, 02:04 --

NOVY spox

-- 03 lip 2015, 02:05 --

EMILK mi tez odpier....mi się czasem chce śmiać a sama nie wiem z czego :):):):):)

-- 03 lip 2015, 02:30 --

A tak wogole to odkąd u mnie znów nieciekawie tj gdzieś od 22go czerwca to ja mam jakiś /cenzura/ jadłowstręt :( nie chce mi sie jesc :( a nawet gdyby to mi niedobrze jakbym miala cos zjesc. No i ok 18 bym z chęcią sie kimnęła. Znów pojawiły sie myśli o przyszłość, ze i tak będzie zjebanie i źle, gapienie sie w jeden punkt, nic sie nie chce. Zmuszam sie i tak. Probuje sie nie dać...najgorsze to, ze juz tak dlugo bylo dobrze...ze juz zapomnialam jak to jest źle. Musiałam sie wygadać hehehe :)

INEZKA ja tez jutro jadę w plener :):):) wracam w niedzielę. Moze trochę odetchnę. Wlasnie sie pakuje po nocy hehehehe ale cos czuje, ze nie dam rady i dopakuje sie rano :)

dobranoc dzieciaki :):):) a Wy pewnie powitacie HELO Z RANA hehehehe dziendoberek
W życiu piękne są tylko chwile

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 03 lip 2015, 08:39
Dzień dobry Państwu :D Jaki piękny dzień dzisiaj mamy, wstałam żeby sobie przyjść do pracy i pooglądać przez 8 godzin serial :!: Całe życie marzyłam o tym, żeby mieć tak fascynującą pracę :!: A najlepsze jest to, ze nikt nie rozumie, że kurvicy można dostać w takiej robocie i są jeszcze tacy, którzy mi tego zazdroszczą z naciskiem, że tyle kasy za to dostaję, że nie mam prawa narzekać. Nie zamierzam dlatego pewnym osobnikom mówić nic, bo ja nie mam prawa narzekać na nic. Można rzec, że znowu mieszkam z "mamusią". No ale nie ma co narzekać, należy to olać :D

Jak się dziś czujecie?

przez inez3 03 lip 2015, 09:08
Dzień dobry w ten piękny poranek :). Póki co jest miło i sympatycznie, ale będzie hardcore pogodowy. Ja całymi dniami na słońcu łapię heban ;).
Mu znowu jest głupio, że siedzę na zwolnieniu, bo to tylko nerwica... Czuję się w zasadzie ok, czasami łapie mnie jakiś niepokój, ale to bez porównania. Mam nadzieję, że jak będe miala wrócić do pracy to będzie jeszcze bardziej normalnie :).

-- Pt lip 03, 2015 9:10 am --

MalaMi1001, ja cię rozumiem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie można porównywać problemów jednej osoby do drugiej, bo każdy jest inny.
A tak w ogóle to ciesz się, że chociaż możesz serial oglądać, a nie gapisz się w sufit ;).

przez MalaMi1001 03 lip 2015, 09:37
No, z pogodą to dzisiaj masakra będzie, już teraz w słońcu nie da się ustać.

No oglądam sobie serial, co mam robić? Żebym tylko jeszcze mogła chodzić na popołudnie :?

przez emilk 03 lip 2015, 09:40
Dobry Dobry ;) Widze ze moje dziewczyny w super nastrojach ;) ja dzisiaj sampoczucie na 3+ :P za niedlugo jade do lekarza,zobaczymy co powie :D

-- 03 lip 2015, 09:40 --

Ale te upaly to troszke przesada ;)

-- 03 lip 2015, 09:41 --

MalaMi1001 napisał(a):No, z pogodą to dzisiaj masakra będzie, już teraz w słońcu nie da się ustać.

No oglądam sobie serial, co mam robić? Żebym tylko jeszcze mogła chodzić na popołudnie :?

No co prawda taka praca moze sie dluzyc,ale przynajmniej nie zgrzejesz sie bardziej ;)
emilk

przez khaleesi 03 lip 2015, 09:53
Podajcie namiary gdzie mozna zarobić i nic nie robić z chęcią pójdę do takiej roboty albo sie zamienie :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez emilk 03 lip 2015, 09:57
khaleesi napisał(a):Podajcie namiary gdzie mozna zarobić i nic nie robić z chęcią pójdę do takiej roboty albo sie zamienie :lol:

Ja tez :D
emilk

przez MalaMi1001 03 lip 2015, 10:00
emilk, Ty bierzesz samą wenlę?

przez khaleesi 03 lip 2015, 10:00
emilk, to jest praca kurna marzeń :105: Jakby co to podajcie namiar :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez emilk 03 lip 2015, 10:01
MalaMi1001 napisał(a):emilk, Ty bierzesz samą wenlę?

Tak sama wenle ;)

-- 03 lip 2015, 10:01 --

khaleesi napisał(a):emilk, to jest praca kurna marzeń :105: Jakby co to podajcie namiar :P

No ba ile bym dal zeby tak zarabiac :D

-- 03 lip 2015, 10:02 --

Dobra dziubki Emilek zbiera sie do doktur :P
emilk

przez khaleesi 03 lip 2015, 10:03
emilk, ja to samo. niektórzy to mają wydumane problemy tak to jest jak się w życiu miało wszystko ;)
Mistrz Avatara

przez MalaMi1001 03 lip 2015, 10:06
khaleesi napisał(a):emilk, ja to samo. niektórzy to mają wydumane problemy tak to jest jak się w życiu miało wszystko ;)

Może trzeba się postarać żeby w życiu mieć wszystko, a nie tylko siedzieć i bruździć :D

Sortuj wg