WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez feniksx 02 lip 2015, 18:37
powiem Ci ze chyba tak i to te 20mg.... czuje chęć żyć.... długo w chuuuuu trwało ale było warto... wieczorem czuje lekkie zamulanie ale to tam pikuś.... bo jest też chęcia robienia czegoś... w sumie to nie rozumiem tego stanu.... bo mózg mi mówi że fajnie by było coś zrobić, iśc pobiegać, pojeżdzić na rowerze, albo nawet iśc na spacer, ale organizm czuje się lekko zmęczony i czasami jest walka.... ;-)

ale ogólnie od 2 dni czuje się od rana pobudzony i najgorsze lęki znikneły...
dlatego zastanawiam się czy jest sens wprowadzać w piątek nowe leczenie... i te leki....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Kalebx3 02 lip 2015, 18:42
ale ogólnie od 2 dni czuje się od rana pobudzony i najgorsze lęki znikneły...
dlatego zastanawiam się czy jest sens wprowadzać w piątek nowe leczenie... i te leki....

jakie nowe leczenie, jakie leki ??? :shock: Co żle Ci z tymi co masz ? Pomanewruj z dawkami , potestuj na tym czym obecnie jedziuesz ,żeby zminimalizować skutki uboczne , ale poruszaj się w góre w dól z dawkami rzędu 2,5 mg , nie więcej .
Już Ci zaczyna dobrze się układac pod kopułą to teraz chcesz rto wszystko spieeeer---dolić ? Tak sobie obmysliłeś ???
Daj na luuuuuuuuuuuuuuuzzzz , żebyś potem nie płakał ,że zrobiłes kolejny błąd .
U mnie obecnie rewelacyjnie zadzialał na lęki Spamilan i też się cieszę ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez feniksx 02 lip 2015, 18:55
nowe leczenie to jest to które mam w opisie... ja mialem je zacząć od tego piątku lekarz mi je przesunął o tydzień... i teraz cały czas jade na tym starym czyli parogen 20mg i xanax..... ;-P dlatego sie zastanwiam czy ryzykowac i wprowadzac ten chlor i czy wogole podwyzszac ten parogen na 30mg.... bo wydaje mi sie to bezsensu.... jedynym uciazliwym objawem somatycznym ktory mi zostal to jest mega zgaga.... ale bylem juz u rodzinej i zapisala mi Helides 40mg.... bral to ktos ??? ;-)
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 02 lip 2015, 18:59
kurde zapomniałem już jak to jest bez leków, więc trudno mi oceniać tą wenle :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Patryk29 02 lip 2015, 19:27
Póki co jedyny plus tego leku to to ze schudlem bo caly czas sie poce, nie trzeba sauny :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez novymivo 02 lip 2015, 19:56
Patryk29 napisał(a):Póki co jedyny plus tego leku to to ze schudlem bo caly czas sie poce, nie trzeba sauny :pirate:

a jak silka Patryk ? Sila spada, wydajnosc rosnie tak jak u mnie ?
ps- dzis wizytacja w pracy no i sie pyta glowny jakis tam z zewnatrz, czym sie zajmujesz ? a ja na to " jestem < tajemnica> i bardzo ciezko pracuje co widac po efektach mojej pracy , prawda panie kierowniku "
Behehe beka i ok, takie klimaty mam w pracy wsrod Anglikow. Lepiej nic nie wiedziec i sie usmiechac niz wiedziec wszystko i sie tylko wkur... parodia

przez Patryk29 02 lip 2015, 19:59
novymivo, Na silowni sila jest ale teraz jest taki upal ze nie cwicze ostro czasem opuszczam jakis trening biegam wiecej chce jak najwiecej schudnac a na zime zrobie sie Hulk :mrgreen:

przez novymivo 02 lip 2015, 20:04
Patryk ja opuszczam ale to przez prace ,nie mam sily w tym tygodniu. Troche lipa ale pracuje 8 dni pod rzad po 12 godzin a na silke musze jechac ok 15 km w jedna strone, z powrotem i zanim wroce, wezme prysznic to juz jest pare godzin do wstawania. Po ch... jednym slowem. Mi sila dosc ostro spadla ale to dlatego ze na redukcji jestem a i tak jakos mozolnie to idzie. Tez chce zrzucic jak najwiecej kg :D. Powodzenia
ps- pisales ze plan robisz co bedziesz robic kazdego dnia, daj jakis przyklad takiego planu no i np czy w planie dajesz rzeczy ktore sa dla ciebie wyzwaniem ?
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 02 lip 2015, 20:25
Panowie ja mam mega sile jak sie wkurwie :P Czy wam wenla tez tam ryje beret jak mi ? Czasem sie zastanawiam czy wszystko ze mna ok :P

-- 02 lip 2015, 20:28 --

Feniks ja Te mam zgage do tej pory od jakiegos czasu jak leki zaczynalem brac,biore teraz ortanol max 20 mg wczesniej controloc 40 mg I do tego mam refluks zoladka od tych wszustkich lekow.

-- 02 lip 2015, 20:29 --

Mialem robiona rok temu gastroskopie zoladek nie naruszony AZ dziwne.
emilk

przez Patryk29 02 lip 2015, 20:29
novymivo, kurde rozne rzeczy zajmuje sobie dzien jak sie da przebywam jak najdalej od domu aktualnie jestem na l4 robie interesy male ktore kiedys porzucilem po prostu zapierdalam jak sa zle mysli to od razu czyms sie zajmuje lub jade wypierdalam do kina a za chwile jestem w tesco z tesco do fryzjera s potem trening albo spacer tozne zalegle sprawy prostuje rozwiazuje? staram sie zmienic zycie bedac w depresji jesli mi sie uda to moze sie okaze ze po prostu zachce mi sie zyc bo nie chce umierac, ale zdaje sobie sprawe jaka ta choroba jest trudna i podstepna i uwazam na kazda mysl i nie chce popelnic zadnego bledu jak saper, biore wszystko albo nic, wiesz o co mi chodzi?
Widziales Sztanga i Cash - wymiatam /cenzura/ :mrgreen:

przez emilk 02 lip 2015, 20:31
Badanie okropne...jak Ta rurke wpyxhaja do zoladka,nie moglem jej przelknac myslalem ze im zwymiotuje tam...
emilk

przez Patryk29 02 lip 2015, 20:38
emilk, Ty po prostu jestes zryty to nie wenla. :mrgreen:

przez ala1983 02 lip 2015, 20:42
emilk napisał(a):Badanie okropne...jak Ta rurke wpyxhaja do zoladka,nie moglem jej przelknac myslalem ze im zwymiotuje tam...

Nie ma to jak kolonoskopia :D Rura w dupe. Polecam! :great:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Patryk29 02 lip 2015, 20:43
emilk, a tak a powaznie to wiem o co ci chodzi mam takie momenty jakbym mogl wszystko teraz tak mam ciary mi przeszly po plecach przy muzie gdzie od dawna czegos takiego nie mialem. Szkoda ze to jest bardzo niestabilne

-- 02 lip 2015, 20:45 --

Bez kitu antydepresanty nie uzalezniaja przeciez wenla tak daje po glowie ze to jest teksanska masakra pila mechaniczna

Sortuj wg