WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 02 lip 2015, 12:57
Crazy no tez wydaje mi się ze ma problemy hormonalne,ale ona jest uparta i nie chce iść do lekarza bo się boi ze jej cos wykryją...No ja chyba będę musial wejsc na 225mg bo 150 juz nie daje rady rośnie tolerancja na lek standard przy lekach tylko nie chce brać kosmicznych dawek.Crazyy no szkoda ze mnie tak nie lubisz :P

-- 02 lip 2015, 13:00 --

1000 postów wow jestem zajebisty :D z moimi glupotami :P

-- 02 lip 2015, 13:07 --

Ciekawe co nasza Inez porabia,pewnie wygrzewa sie na słoneczku :D wczoraj na moto ręce sobie tak spalilem ze aż pieklo :P

-- 02 lip 2015, 13:08 --

Cos aktywność niektórych osób spadla na forum czyżby wrócili do zdrowia ? ;)
emilk

przez cytrynka84 02 lip 2015, 14:02
wisnia80 napisał(a):
MalaMi1001 napisał(a):czuję ogólnoemocjonalne znieczulenie

Też bym tak chciał.

Tego mi najbardziej brakuje na wenli teraz.A zawsze miałam" tumiwisizm"na tym leku teraz są dni,że mnie skręca od lęku.Biore wenle juz któryś raz,a teraz inaczej jakoś działa. Jak weszłam na 225 zamiast lepiej było gorzej,lęk i serce waliło jak oszalale,co jeszcze bardziej nakrecalo panikę :(
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez artur1978 02 lip 2015, 14:16
Prz yzmeczeniu i braku energii na SNRI/SSRI Stahl zaleca stymulanty czyli:metylofenidat.modafinil albo amfetamine ale w Polsce nie przepisza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 02 lip 2015, 14:47
Siema :). Tak, wygrzewam się na słońcu, łapie D3 ;).
Co do tych wahań na wenli to mi lekarz mówił, że to jest norma. Zanim dawka się ustabilizuje to też do 4 tyg. Co do senności to też normalne. Jak pierwszym razem brałem to w zasadzie codziennie spałam po południu. Z tym, że to dla mnie nie jest problem.
U mnie, cóż, wahania. Głównie odczuwam niepokój. Dziś w centrum handlowym byłam i jakoś tak dziwnie. Nie wiem jak to wyjaśnić. Jakiś niepokój, lekkie zawroty, ale bez potrzeby ucieczki itd. Ogólnie do przodu :).

przez emilk 02 lip 2015, 15:21
Inez widze ze bardzo dobre nastawienie masz do tych skutkow ubocznych ;)
emilk

przez inez3 02 lip 2015, 15:53
No bo tragedii nie ma jakiejś. Poza tym trzeba jakoś z tym żyć. Jak ja sobie nie pomogę to żadne prochy też nic nie dadzą.

przez maniek123321 02 lip 2015, 16:19
ale slonce wzmacnia psychicznie ! :!: 8) :mrgreen: :yeah:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Patryk29 02 lip 2015, 16:26
maniek123321 napisał(a):ale slonce wzmacnia psychicznie ! :!: 8) :mrgreen: :yeah:

Zgadzam, sie ja dzisiaj od rana na dworze, co wieczór ukladam sobie plan nastepnego dnia w punktach i wykonuje, nie mam czasu na depresje :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 02 lip 2015, 17:02
Patryk29 i super :).

przez Patryk29 02 lip 2015, 17:11
inez3 napisał(a):Patryk29 i super :).
Dzieki, ogarnalem kilka waznych dla siebie rzeczy dzisiaj, odkladalem je jakis czas, co do nastroju to jest w miare, jedyne co to ciagle zmeczenie, kawa usuwa to na max godzine czasu przy dobrych wiatrach, ale kawa to nie wyjscie bo z kolei magnez wyplukuje, czekam wlasnie na kolege, bo przyjezdza dzisiaj z Anglii no i pewnie bedzie jakis melanz na weekend, ja oczywiscie jakies soczki, lub piwo bezalkoholowe :hide:
Do jakich czlowiek czasów dozyl, ide z kims na browara nie pijac browara. :mrgreen:

-- 02 lip 2015, 17:19 --

crayzyalexxx, Nie ma za co :), ja ciebie tez i do ciebie ... :D
Co do leków, to ja próbuje jeszcze tego wenlafaksynowego gówna podbijam na 300 mg, na cuda nie licze, ale posiedze 4-6 tygodni na tym zobaczymy, wiem mialem odstawiac, hehe, ale musze byc pewny, ze ten lek na mnie nie dziala kompletnie, wtedy z czystym sumieniem, bede mógl go wypierdolic do smieci, lub sprzedac na allegro, heh zart, co do twoich leków, to reboksetyna moze byc dobrym pomyslem, zaleta tego leku jest to, ze dziala on szybko, ssri jakis mozesz dodac w malej dawce, nie wiem niech lekarz cos uceluje, cos co muli najslabiej, moze mala dawka sertraliny, badz esci, niektórzy go zachwalaja, ja do tych osób nie naleze, a próbowalas kiedys moclobemidu??, pzdr.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez feniksx 02 lip 2015, 17:49
ekipa damy rade kto jak nie my !!! ;-) wy na Wenli ja i inni na Paro....
bedzie git !!! pogoda i słońce mega dużo daje zmienia się nastawienie, z lepszym nastrojem człowiek wstaje ;-)
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez emilk 02 lip 2015, 18:08
feniksx napisał(a):ekipa damy rade kto jak nie my !!! ;-) wy na Wenli ja i inni na Paro....
bedzie git !!! pogoda i słońce mega dużo daje zmienia się nastawienie, z lepszym nastrojem człowiek wstaje ;-)

No pewnie ze damy rade ;) zjednoczmy sie im nas wiecej tym lepiej :D

-- 02 lip 2015, 18:09 --

Patryk29 napisał(a):
inez3 napisał(a):Patryk29 i super :).
Dzieki, ogarnalem kilka waznych dla siebie rzeczy dzisiaj, odkladalem je jakis czas, co do nastroju to jest w miare, jedyne co to ciagle zmeczenie, kawa usuwa to na max godzine czasu przy dobrych wiatrach, ale kawa to nie wyjscie bo z kolei magnez wyplukuje, czekam wlasnie na kolege, bo przyjezdza dzisiaj z Anglii no i pewnie bedzie jakis melanz na weekend, ja oczywiscie jakies soczki, lub piwo bezalkoholowe :hide:
Do jakich czlowiek czasów dozyl, ide z kims na browara nie pijac browara. :mrgreen:

-- 02 lip 2015, 17:19 --

crayzyalexxx, Nie ma za co :), ja ciebie tez i do ciebie ... :D
Co do leków, to ja próbuje jeszcze tego wenlafaksynowego gówna podbijam na 300 mg, na cuda nie licze, ale posiedze 4-6 tygodni na tym zobaczymy, wiem mialem odstawiac, hehe, ale musze byc pewny, ze ten lek na mnie nie dziala kompletnie, wtedy z czystym sumieniem, bede mógl go wypierdolic do smieci, lub sprzedac na allegro, heh zart, co do twoich leków, to reboksetyna moze byc dobrym pomyslem, zaleta tego leku jest to, ze dziala on szybko, ssri jakis mozesz dodac w malej dawce, nie wiem niech lekarz cos uceluje, cos co muli najslabiej, moze mala dawka sertraliny, badz esci, niektórzy go zachwalaja, ja do tych osób nie naleze, a próbowalas kiedys moclobemidu??, pzdr.

Patryk dobra decyzja moim zdaniem,ja tez jeszcze mam jakas tam mala nadzieje ze bedzie dobrze na wenlii ;)

-- 02 lip 2015, 18:10 --

inez3 napisał(a):No bo tragedii nie ma jakiejś. Poza tym trzeba jakoś z tym żyć. Jak ja sobie nie pomogę to żadne prochy też nic nie dadzą.

Dokladnie musimy sami sobie pomoc ;)

-- 02 lip 2015, 18:11 --

Ja mam taki balagan w glowie ze jak przewiozlem moja siostre motorem przed chwila to krzyczala ratunku :P
emilk

przez feniksx 02 lip 2015, 18:29
no ja bym z Toba na ten motor nie wsiadł ;P hehehehe.....
jak to było my lekomani damy rade ;-)
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Kalebx3 02 lip 2015, 18:34
ekipa damy rade kto jak nie my !!! ;-) wy na Wenli ja i inni na Paro....

feniksx, widzę ,że paro chyba juz u Ciebie na dobre zaskoczyło ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg