WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 30 cze 2015, 23:18
artur1978 napisał(a):
Patryk29 napisał(a):
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest /cenzura/ troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??

wszystkie te leki dla lekowcow srednio sie nadaja, moze oprocz coaxilu

Ona nie jest lekowcem z tego co wiem, a ty jak na tej wenli pobudza cie cos??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez artur1978 30 cze 2015, 23:21
Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.
Jeszcze przez miesiac walne Californai Rocket Fuel i jak nie bedzie hipomanii to w sierpniu w 4 tygodnie odstawie.
Schudlem sporo wiec akurat mi sie mirta przyda, na mnie mirta dziala nasennie tylko pierwsze kilka dni, pozniej to jzu jak stymulant

przez Patryk29 30 cze 2015, 23:27
artur1978 napisał(a):Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.
Jeszcze przez miesiac walne Californai Rocket Fuel i jak nie bedzie hipomanii to w sierpniu w 4 tygodnie odstawie.
Schudlem sporo wiec akurat mi sie mirta przyda, na mnie mirta dziala nasennie tylko pierwsze kilka dni, pozniej to jzu jak stymulant

A po takiej indukowanej hipomanii to potem jak sie skonczy, to sie w depreche nie wpierdolisz, przez takie cos? :pirate:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artur1978 30 cze 2015, 23:42
Patryk29 napisał(a):
artur1978 napisał(a):Nie za bardzo, teraz od kilku dni troche agomelatyny dolozylem zeby sie normalnei poczuc i jest ok, ale bez tego byloby plasko.

A po takiej indukowanej hipomanii to potem jak sie skonczy, to sie w depreche nie wpierdolisz, przez takie cos? :pirate:

Pewnie wpierdole ale u mnie hipomanai trwala 2 lata a depresja po niej jakies 3 miechy wiec chyba sie oplaca :D
Oczywiscie rownie dobrze moze sie nei stac nic, albo moge dostac juz depresji przy odstawieniu albo dostac psychotycznej manii i lezec wyjebany po haloperidolu w Kocborowie.
NO RISK NO FUN :pirate:

przez novymivo 30 cze 2015, 23:46
Crazyalexxx chcesz sie ze mna kochac przy tej muzyce ??
https://www.youtube.com/watch?v=FJJ8hWDXWGs
jak tak daj pw , czekam
pzdr

-- 30 cze 2015, 23:23 --

https://www.youtube.com/watch?v=wokbmH1iGtU <--------------to jak bedziesz dochodzic :uklon:

przez emilk 01 lip 2015, 08:56
Czesc ;) jak tam sie czujecie ? ;) Novy widze ze ladnie szalejesz :P
emilk

przez agusiaww 01 lip 2015, 09:09
novymivo, i dobrze oby tak dalej :)

emilk, u mnie to co zwykle, mdłosci...cdn. :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Patryk29 01 lip 2015, 10:07
novymivo, Chlopie wez skoncz z takimi tekstami, bo to jest lekko mówiac nie ladne, dziwie sie jej, ze jeszcze cie za to nie pocisnela, szanujesz /cenzura/ drugiego czlowieka /cenzura/??, jak cie nosi to idz na dziwki albo zwal se /cenzura/, a nie tutaj przypierdalaj takie teskty jak z czata interii, to jest forum dla zaburzonych, nie /cenzura/ kanal erotica. :pirate:

przez artur1978 01 lip 2015, 10:29
NO chlopaki troche mi to wyglada na hipomanie z hiperseksualnoscia, jak dojdziecie do siebie to bedzie wam wstyd, bo wyglada to chwilami zalosnie :mrgreen:

przez novymivo 01 lip 2015, 11:14
Hej wirtualni najlepsi przyjaciele !
Patryk wyluzuj, nie potrafisz miec troche dystansu do tego szarego zycia ? Nie bierz wszystkiego tak powaznie do siebie. Przyklad daja szaracy, ja tylko przejmuje ich zachowania nie zwazajac czasami na granice, bo niby dlaczego mam zwazac na czyjas granice ? Ja sam ustalam granice, zawdzieczam to wenli. 21 wiek to wiek tolerancji, wiec cokolwiek powiesz, cokolwiek zrobisz masz do tego prawo, a jak sie nie podoba to jestem homofobem i nietolerancyjnym czlowiekiem. Swiat zszedl na psy, nie ma wartosci, wiec Twoja wartosc NIE ROWNA sie mojej to tak w skrocie. Pozartowac sobie nie mozna czy co i wiem ze to forum dla zaburzonych i chyba widzisz ze ze mna tez cos nie tak a jedziesz po mnie, ale wybaczam bo masz prawo mowic co chcesz, robic co chcesz a ja szanuje Twoje zdanie !
Btw; wcale nie mam zadnej ochoty na seks , bo wenla mnie troche wykastrowala, na kobiety przestalem patrzec. Nie interesuja mnie.
ps- wczoraj mialem dyskusje z jednym takim i ni z gruszki ni z pietruszki ( widzac jaki jestem szczesliwy i usmiechniety) mowi do mnie zacznij zyc bo nic w zyciu nie masz. Ja na to o co ci chodzi czlowieku. on do mnie : ja mam rodzinie , 2 dzieci , zone. Ja do niego : noooo i zapierdalasz 7 dni w tygodniu jak frajer a oni i tak kopna cie w dupe, bo normalna zona nie pozwolila by milosci zycia spedzac tyle czasu w pracy. No i mowie dla ciebie dzieci zona to kwintesencja zycia i nie masz w zyciu zadnej pasji, hobby . Padniesz na zawal i /cenzura/ z tego zycia masz. A ja widzisz stwierdzilem ze nie warto robic na kogos ale na siebie, mam hobby pasje, wszystko osiagnalem sam, zarabiam pieniazki, nie pracuje wiecej niz musze i jestem szczesliwy, a jak bede chcial seksu to pojde do agencji bo zadna przyjemnoscia nie jest uprawianie seksu za talerz zupy 15 lat z ta sama osoba. Stwierdzil ze jestem egoista, hahahahaha, a jak tu nie byc egoista w tych czasach.
pzdr

przez Dark Knight 01 lip 2015, 12:26
metylo lek nie zdobycia w tym kraju ;/;/ 400 zł w plecy ;/;/ masakra

przez wisnia80 01 lip 2015, 12:29
a inez3 gdzie? Bo się martwić zaczynam. Dziś żadnego posta nie ma.

przez novymivo 01 lip 2015, 13:00
Dark Knight - mowilem ze ciezko, to samo jest z sele nie do zdobycia.
wisnia80- moze wyzdrowiala :)
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Patryk29 01 lip 2015, 13:04
Dark Knight napisał(a):metylo lek nie zdobycia w tym kraju ;/;/ 400 zł w plecy ;/;/ masakra
Daj mi 400zl to zalatwie ci metylofenidat i /cenzura/ pisz w watku o metylofenidacie, a nie tu, to nie ten dzial, /cenzura/ nas obchodzi, ze nie ma metylofenidatu. :pirate:

Sortuj wg