WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Patryk29 30 cze 2015, 21:13
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Zamiast trittico, nie wiem jesli odpada mirta i mianseryna, to moze spamilan, ten lek poteguje dzialanie ssri/snri
ewentualnie atypowy neuroleptyk w niskiej dawce, blokuje receptory dopaminowe, przez co na poczatku te leki aktywizuja i troche poprawiaja nastrój, spi sie po nich konkretnie, ale ja bym nie zmianial trittico, skoro dziala, bo trittico to na pewno lepsza opcja niz neuroleptyki, zapytaj lekarza on ci cos doradzi, lekarz ma doswiadczenie w tym co przepisuje, przynajmniej niektórzy je maja, moze ten ostatni spadek formy to wina niskiego cisnienia, bo ostatnio wszyscy narzekali na to, ze nic sie nie chce i tylko by czlowiek spal, moze to nie wina leków.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 30 cze 2015, 21:19
Patryk29 napisał(a):
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Zamiast trittico, nie wiem jesli odpada mirta i mianseryna, to moze spamilan, ten lek poteguje dzialanie ssri/snri
ewentualnie atypowy neuroleptyk w niskiej dawce, blokuje receptory dopaminowe, przez co na poczatku te leki aktywizuja i troche poprawiaja nastrój, spi sie po nich konkretnie, ale ja bym nie zmianial trittico, skoro dziala, bo trittico to na pewno lepsza opcja niz neuroleptyki, zapytaj lekarza on ci cos doradzi, lekarz ma doswiadczenie w tym co przepisuje, przynajmniej niektórzy je maja, moze ten ostatni spadek formy to wina niskiego cisnienia, bo ostatnio wszyscy narzekali na to, ze nic sie nie chce i tylko by czlowiek spal, moze to nie wina leków.

Spamilan bralem tez kiedys,ale juz nie pamietam dokladnie jak na mnei dzialal,na leki raczej dobrze ale pozniej juz nie czulem ze biore go.Trttico omijam szerokim lukiem po tym co mi zrobil.

-- 30 cze 2015, 21:20 --

Chyba jednak jest cos z tym cisnieniem skoro duzo osob nazeka na spadek samopoczucia.

-- 30 cze 2015, 21:21 --

Zastanawia was co z Novym ze go nie ma ?
emilk

przez agusiaww 30 cze 2015, 21:24
emilk, pewnie rwie laski na sympatii.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szaraczek 30 cze 2015, 21:57
bmwfan, Ja ze swojej strony polecam wenlafaksynę albo sertralinę. Obie substancje kiedy zaczną działać są dobre na lęki.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez bmwfan 30 cze 2015, 22:19
Szczerze mówiąc odczuwam anhedonię po paro, więc nie wiem czy się pakować w leki ssri, brałem doxepin i w trakcie jego brania odczuwałem jakoś przyjemność z życia

przez emilk 30 cze 2015, 22:25
szaraczek napisał(a):bmwfan, Ja ze swojej strony polecam wenlafaksynę albo sertralinę. Obie substancje kiedy zaczną działać są dobre na lęki.

Dwa dobre leki,tylko trzeba dlugo czekac na konkretne dzialanie ;)

-- 30 cze 2015, 22:26 --

bmwfan napisał(a):Szczerze mówiąc odczuwam anhedonię po paro, więc nie wiem czy się pakować w leki ssri, brałem doxepin i w trakcie jego brania odczuwałem jakoś przyjemność z życia

No mnie to nie dziwi ze po paro tak sie czujesz,ja bylem 2 lata na tym leku,oprocz tego ze leki byly minimalne to zamulenie totalne.

-- 30 cze 2015, 22:26 --

wenla to nie SSRI tylko SNRI.

-- 30 cze 2015, 22:27 --

agusiaww napisał(a):emilk, pewnie rwie laski na sympatii.

No oby oby ;) a co tam kociaku u Ciebie ? :D
emilk

przez crayzyalexxx 30 cze 2015, 22:28
PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 30 cze 2015, 22:30
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

EMILK jak chcesz to Ci pomaluje hehe :) NOVY pewnie na nocnym polowaniu niebieską furą :)

Oki to dawaj :D martwie sie troche o niego rozne pomysly ma :P
emilk

przez szaraczek 30 cze 2015, 22:30
bmwfan, Miałeś zwiększony apetyt na Doxepinie?
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez emilk 30 cze 2015, 22:30
crayzyalexxx, Pomaluj mi zycie na zolto i niebieskooo :D

-- 30 cze 2015, 22:31 --

szaraczek, naparaw tego fona :D
emilk

przez bmwfan 30 cze 2015, 22:45
szaraczek napisał(a):bmwfan, Miałeś zwiększony apetyt na Doxepinie?

Nie

przez novymivo 30 cze 2015, 22:48
Hej kochani, chcialem sie tylko zameldowac ze jeszcze k... zyje hahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!
Co za dzien, masakra co ten lek robi z czlowiekiem. Wszystkich wkurwiam, jestem happy, banan na twarzy i wszyscy sie wkurwiaja bo jestem wkoncu szczesliwy a nie smutny jak to bylo przez ostatnie 3 lata. JEST POWER, JEST MOC, JEST RADOSC, JEST ZAJEBISCIE W /cenzura/.
ps- jutro nadrobie zaleglosci , doba jest za krotka, ten lek dziala jak amfa - wyjebiscie jest !!!!!!!!!!!!!!!!!
PZDR dla Pan , kocham Was !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dam rade wszystkie wziasc na raz !
pzdr

przez Patryk29 30 cze 2015, 22:53
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 ja na noc nie chce zmieniać trittico. Raczej bym chciała zmienić na dzien zamiast wenli to cos podobnego do Trittico ale zeby nie muliło :)

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest /cenzura/ troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez artur1978 30 cze 2015, 23:08
Patryk29 napisał(a):

Zamiast wenli, hehe, to latwe nie bedzie, wellbutrin, reboksetyna, coaxil, selegilina, ten ostatni lek, raczej ciezki bedzie do zalatwienia, fluoksetyna z czego pamietam na ciebie nie dzialala, nie wiem ssri to lipa sama widzisz, a wenla powinn dawac kopa, moze rozwaz z lekarka wejscie na dawke 300mg, ale to juz jest /cenzura/ troche duzo, a z tego co pamietam to pisalas, kiedys, ze masz chyba klopoty z nadcisnieniem, o ile dobrze pamietam??

wszystkie te leki dla lekowcow srednio sie nadaja, moze oprocz coaxilu

Sortuj wg