WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 30 cze 2015, 18:27
Heh po wenli mogę gadać gadać o wszystkim jadaczka mi się nie zamyka :D

-- 30 cze 2015, 18:28 --

Po paro bylem zamulony jak jezioro :P

-- 30 cze 2015, 18:28 --

Po paro bylem zamulony jak jezioro :P

-- 30 cze 2015, 18:29 --

Odwaga na wenli jest mega :D
emilk

przez aga85 30 cze 2015, 18:31
agusiaww napisał(a):aga85, a w ogole brałas jakies leki antydepresyjne? Bo jak to pierwszy raz to sie nie przestrasz ubokow, chociaz niekazdy je ma.

Jestem po nieudanej trzymiesiecznej próbie Seronilu, a poza tym brałam hydro i alprę. Od dzisiaj na noc Ranofren. Jak alpra mi się skończy to doraźnie mam brać Relanium.
Moje objawy nerwicy są gorsze od uboków.

przez agusiaww 30 cze 2015, 18:33
aga85 napisał(a):
agusiaww napisał(a):aga85, a w ogole brałas jakies leki antydepresyjne? Bo jak to pierwszy raz to sie nie przestrasz ubokow, chociaz niekazdy je ma.

Jestem po nieudanej trzymiesiecznej próbie Seronilu, a poza tym brałam hydro i alprę. Od dzisiaj na noc Ranofren. Jak alpra mi się skończy to doraźnie mam brać Relanium.
Moje objawy nerwicy są gorsze od uboków.

jasne to i tak wyjscia nie ma, powodzenia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 30 cze 2015, 18:59
emilk napisał(a):Tak wiecej korzyści bedzie po wenli niz paro ;)

-- 30 cze 2015, 18:17 --

Patryk Ty bierzesz tianeptyne do wenli ?

Ja schodze z wenli i bede bral tianeptyne, juz ja w zasadzie biore.

-- 30 cze 2015, 19:03 --

bmwfan napisał(a):Jeszcze jedno pytanie czy wenla wpływa na sprawność psychofizyczną? Jak z takimi objawami jak pustka w głowie, uczucie otępienia, zmniejsza je czy wręcz nasila?

Róznie z tym jest, na poczatku mnie nie otepiala, po tem juz tak i byla taka pustka, to jest jednak lek który dziala na na serotonine, a ona w nadmiarze muli, jezeli masz braki w serotoninie to lek pomoze ci na pewno i ja bym bral taki lek max rok czasu i potem zejsc i zobaczyc jak bedzie, nie zrec tego latami. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez maniek123321 30 cze 2015, 19:10
uuuu... po naglym odstawieniu wenli czuje sie masakrycznie, moze nie masakrycznie ale mocno depresyjnie i bylo kilka prob samobojczycch ale kurrwa wszystkie kable sie zerwaly, nawet taki gruby od przedluzacza.

:(
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Patryk29 30 cze 2015, 19:15
maniek123321 napisał(a):uuuu... po naglym odstawieniu wenli czuje sie masakrycznie, moze nie masakrycznie ale mocno depresyjnie i bylo kilka prob samobojczycch ale kurrwa wszystkie kable sie zerwaly, nawet taki gruby od przedluzacza.

:(

Po co nagle odstawiales??
/cenzura/ przeciez nie dawno bylo ok, próby samobójcze ja /cenzura/. :evil:

przez emilk 30 cze 2015, 19:17
Maniek /cenzura/ co Ty odpierdalasz ? :/

-- 30 cze 2015, 19:18 --

Nawet wiecej tego nie rob i wroc do wenli

-- 30 cze 2015, 19:19 --

Aga benzo to jest bkedne kolo,większej biedy sobie narobisz niż sama choroba.
emilk

przez maniek123321 30 cze 2015, 19:40
nie bede bral zadnych ssri bo czuje sie na nich sztucznie, wyprany z emocji a teraz kazdy pozytywny bodziec wywoluje u mnie zadowolenie a nawet ciary na calym ciele za ktorymi tak bardzo tesknilem.

:yeah:

bym polozyl sie do szpitala i odpoczal ale przeciez niedawno bylem po za tym na dniach ide do pracy wiec odpada.

moja byla nie chce d mnie wrocic a wciaz cos do niej czuje, kutwa przeciez to ja zerwalem!
leze w zlym stanie psychicznym i fizycznym - polamana reka, jakis tymczasowo podobno niedowlad nogi, poprostu zaj3biscie ale podtrzymuje mnie przy zyciu mysl gdy staje przed lustrem ze przeciez jestem mlody i piekny takze moze byc jeszcze dobrze...

tylko musze sie wziasc w garsc
PS.jebaac leki, da rade bez
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Patryk29 30 cze 2015, 19:44
maniek123321, Doskonale cie rozumiem, sam nie raz juz nie daje, rady, tez odstawiam wenle, bo mam juz dosc tej sztucznosci i apatii, /cenzura/ to po prostu, wole siebie i depresje, niz ta sztucznosc na ssri itp. :evil:

przez crayzyalexxx 30 cze 2015, 19:58
A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

co do sztuczności na wenli to ja jej nie czuje. U mnie takie wszystko naturalne, muzy slucham aż mnie nozka drgnie :) uczucia lepsze i mniej wydzierania sie :) pozdro :):):)

-- 30 cze 2015, 18:59 --

Tylko ta niestabilność czasem do dupy jest...ze nagle dół /cenzura/ ale teraz o tym nie myślę :)

-- 30 cze 2015, 19:01 --

PATRYK29 a moze lekowi trzeba dać czas na rozkręcenie co ??? Mi dawka 225 odpaliła po 2 mcach
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 30 cze 2015, 20:14
crayzyalexxx napisał(a):A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

co do sztuczności na wenli to ja jej nie czuje. U mnie takie wszystko naturalne, muzy slucham aż mnie nozka drgnie :) uczucia lepsze i mniej wydzierania sie :) pozdro :):):)

Tylko ta niestabilność czasem do dupy jest...ze nagle dół /cenzura/ ale teraz o tym nie myślę :)

PATRYK29 a moze lekowi trzeba dać czas na rozkręcenie co ??? Mi dawka 225 odpaliła po 2 mcach

Crazy no to zapraszam do mnie,moze chemia nas polaczy :D

-- 30 cze 2015, 20:15 --

Ja bede czekal az to sie wszystko rozkreci bo co zrobie ;)
emilk

przez Patryk29 30 cze 2015, 20:35
crayzyalexxx napisał(a):A ja rano czulam sie jak stary kapeć a teraz jak Młoda bogini hehe :) życie jest piękne, slucham muzy na maxa, maluje paznokcie, zyc sie chce :):):)

Moze i tak, ale to nie, moze byc tak, ze rano zdychasz a za kilka godzin czujesz sie super, tym bardziej, ze ty ten lek bierzesz juz rok, gdyby to byly 2 miesiace brania, czyli poczatki to ok, lek jak dziala to ma dzialac równo, takich wachan byc nie moze, poza tym bardzo mozliwe ze to trittico tak na ciebie dziala, bo on w niskich dawkach jest slabym antagonista 5htc1, a antagonizm tego receptora uwalnia co nieco dopaminy i noradreanaliny, jak zazywasz wenle, cala dawke bierzesz rano??, triitico jak przyjmujesz tylko wieczorem w jakiej dawce??

przez crayzyalexxx 30 cze 2015, 20:52
PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 30 cze 2015, 20:55
crayzyalexxx napisał(a):PATRYK29 150 mg rano i 75 po południu a Trittico cala tabl 75 mg. Masz racje:) co jak co ale Ty masz zawsze racje hehe. Tez myślę ze te wahania są bez sensu, nie da sie tak żyć...a jest cos podobnego do Trittico tylko na dzien ???? No bo to fakt ciągle na wenli bylam ospala a potem nagle mam Power od 2 mcy. Patryk help :)

EMILK ja tu mam teraz chemie :) czuc sam lakier do paznokci ble ble ble

Anafranil doloz do wenli i bedziesz latac jak rakieta :D

MMmm uwielbiam zapach lakieru do paznokci :D
emilk

Sortuj wg