WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 310

Re: Velaxin (Venlafaxinum)

przez aldara.35 16 mar 2009, 13:08
:mrgreen:

Efectin a Metanabol

przez Anonim_5555 21 mar 2009, 14:51
czy są przeciwwskazania aby brać jednocześnie te 2 leki ? Efectin wraz z Metanabolem (steryd anaboliczno adrogenny) powiedzmy w dawce 40 mg dziennie metanabolu
Wszystkie choroby są źródłem stresu.
z każdym dniem udoskonalam siebie i swoje życie ...

Re: Efectin a Metanabol

przez LSDisland 21 mar 2009, 15:05
Kupiłeś w aptece metke czy na czarnym?
Wolny od leków?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Efectin a Metanabol

przez Anonim_5555 21 mar 2009, 16:54
jakie to ma znaczenie czy ją wogóle mam , pytanie czysto teoretyczne

Effectin i sen

przez too_sensitive 24 mar 2009, 19:27
Biore efectin od przeszlo tygodnia i mam problem z zasnieciem, wybudzam sie w nocy i nie moge zasnac. Czy spicie dobrze biarac ten lek?

Re: Venlectine

przez Gosiulka 24 mar 2009, 20:24
Właśnie wczoraj psychiatra przepisał mi Venlectine 37,5 mg mam go brać przez pierwszy tydzień po jednej kapsułce a póżniej po 2 kapsułki dziennie. Wykupiłam go już ale boję się po niego sięgnąć :? Nie wiem czy w ogóle go zacznę brać. Tylko że faktycznie przydałoby mi się coś porządnego ale strasznie się boję a mam go łączyć razem ze spamilanem który łykam już 2 lata.Czy ktoś z Was go zażywał :?:
Przyjaciel forum

Re: Effectin i sen

przez Katarzynka35 25 mar 2009, 19:41
Witaj!
Spokojnie, to taki efekt uboczny... na poczatku przed dwa dni nie moglam zupełnie zasnąć, potem wlaśnie przez kolejne 2-3 tygodnie wybudzałam się bardzo częstu ale to przeszło... troche czasu daj efectinowi...
pozdrówka

Re: Velafax

przez koliberek15 26 mar 2009, 23:07
Ja biorę, a właściwie bralam velafax od 1,5 roku. początkowo 1 tabletke, doszłam do 3 na dobe, oczywiście pod kontrolą lekarza. pomogła a chwiejność emocjonalną na silne obniżenie nastrou. niestety bardzo zniszczyło mi organizm. mam poziom cholesterolu 400 (norma to maks 200), choć mam niedowage i sosuję lekkostrawa dietę. trafiłam do szpitala z polekowym ostrym zapaleniem trzustki i w tej chwili cay zas mam problem z tym narządem. zbutowałam się i odstawiłam lek, ale z chwila odstawienia zaczełam czuc sie jak narkomn na odwyku. siedzialam w pracy zlana potem, klka razy na trzy cztery zwymiotowałam do kosza na smieci na ulicy, non stop bylo mi niedobrze, na kilka sekund co pare minut raciłam zdonośc widzenia, w nic spalam z ręcznikiem bo musiałam się wycierać ta straszne sie pociłam. wróciła do leku, ale znowu prawie skonczyłamw szpitalu. znow odstawiłam i objawy powrócily. do tego dosły abpsolutnie niekontrolowane histerie. oglądam reklamę w telewizji i płacże jak na pogrzebie mamy, w ogóle nad sobą nie panuję.

dodam ze w swom zyciu brałam rózne leki: prozac, fevarinę, seroxat seronil coaxil - zawsze w zwiększonej dawce. po odstawieniu leków niegdy nie miałam takich objawów i niegdy nie miałam gastrycznych skutków ubocznych.

przestrzegam...

Re: Velafax

przez ghostrider 27 mar 2009, 00:05
siemka wszystkim jestem nowy wiec moze cos o sobie powiem ;) blazej lat 18 od 2007 roku walcze z nerwica:// (mam niewydolnosc oddechowa i nerwica do tego to poprostu masakra wejscie pod schody i juz zadyszka, kołatanie serca, brak jakies nierownowagi psychicznej czuje sie ok tylko wlasnie ta męczliwosc) mialem juz fluanxol, anafranil, pramolan i jeszcze kilka innych lekow ktorych nazw juz nie pamietam. w pon bylem u mojego lekarza zapisal mi velafax biore go jak narazie 3 dzien no i caly czas mi serce wali jak szalone. to normalne?? noo i jak dlugo trzeba czekac na jakiekolwiek rezultaty?? a i jeszcze jedno mam troche problemy z oddawanie moczu to minie?? troche sie tego boje bo tak samo bylo jak mialem anafranil tez mialem z tym problemy i w konsekwencji musialem go odstawic oby tak nie bylo z tym lekiem. pozdrawiam wszystkich ktorzy borykaja sie z nerwica depresja itp i glowa do gory :mrgreen:

EFFECTIN - CZY UZALEŻNIA ?

przez Anonim_5555 28 mar 2009, 00:02
EFFECTIN - CZY EFFECTIN UZALEŻNIA ? UZALEŻNIŁ WAS MOŻE ? POZDRO

Re: EFFECTIN - CZY UZALEŻNIA ?

przez linka 28 mar 2009, 16:08
Po raz setny od wszystkiego można się uzależnić.......
Z tego co wiem Efectin fizycznie nie uzależnia - ale z racji tego, że jednak dostarcza jakąś dawkę leku do organizmu po długotrwałym leczeniu trzeba z niego "schodzić" stopniowo. Co do uzależnienia psychicznego to już zalezy od indywidualnych cech jednostki....psychicznie to się można od witaminy C i fast foodów uzależnić.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Symfaxin ER

przez nikoleczka1987 31 mar 2009, 21:49
Może temat już jest ale pozwole sobie zapytać
Pani psychiatra przepisał mi Symfaxin ER prze dwa tygodnie dwaka 37,5 po dwóch tyg 75mg do tego mam brac Sulpiryd oraz doraźnie PROPRANOLOL wcześniej brałam PRANAMOL i farmceuta powiedził mi że w/w leki są łagodniejsze od pranomalu i ze powinnam zrobić 2 dni przerwy przed wzięciem nowych leków czy ktoś z was brał któryś z tych elków i czy może coś mi o nich powiedziec?
Dodam jeszce że na recepcie mialam wypisany venlectin (chyab tak nie moge roszczytać) dostałam zamiennik w formie Symfaxin ER
Biegam, skaczę, latam, pływam,
W tańcu w ruchu wypoczywam

Re: EFFECTIN - CZY UZALEŻNIA ?

przez Anonim_5555 01 kwi 2009, 02:26
słyszałem że effectin uzależnia nie tylko psychicznie ale też fizycznie i stąd moje pytanie do Was , czy po jego odstawieniu nie mieliście bardzo silnej potrzeby znów zacząć go brać ? pozdro

Re: Symfaxin ER

przez basior 01 kwi 2009, 13:52
czytaj o Efectinie...dowiesz sie tam wszystkiego o swoim leku który jest jego odpowiednikiem
basior

Sortuj wg