WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 26 cze 2015, 11:54
Nie zapomne jak poznalem,moja obecna dziewczyne,jak to bylo super,oh ah ,rozmowy telefoniczne trwajace do bialego rana,po paru miesiacach pierwsze klutnie,zaczelo wychodzic kto jest kim tak na prawde.

-- 26 cze 2015, 11:55 --

novymivo napisał(a):Hej wszystkim.
Moi kochani tesknilem za wami !!
Poprosze podlaczyc mnie do kroplowki, wprowadzic w stan spiaczki i podawac wenle dozylnie by dalej miec tak zajebiste sny jak teraz, a do gardla wlewac mase z ptasiego mleczka np smietankowego :D.
:uklon: :yeah: :tel2: :papa: :uklon:

No hej Novy :D Pewnie snila Ci sie jakas laska :D
emilk

przez novymivo 26 cze 2015, 12:03
Odnosnie milosci.
Milosc jest cudowna, mozna nic nie jesc nie pic wystarczyla by mi milosc, mysl o tej drugiej osobie, ze jest i tez mysli o mnie. Ja bylem zakochany po uszy. Dalem jej wszystko co mialem, oddalbym zycie za nia, wszystkie pieniadze, to co mam na sobie. Zdradzala mnie, perfidnie oklamywala (nigdy nie poznalem osoby ktora by potrafila tak bezczelnie klamac, caly czas oszukiwac, grac wrecz na emocjach drugiej osoby). Wykorzystala, nie potrafila kochac tylko udawala. Nigdy wiecej milosci, Bog mnie teraz przed nia chroni. Dla mnie kobiety to bestie w ciele aniola. Ja jestem szczesliwy bedac sam czego wielu z Was zycze. Kobieta nigdy nie bedzie tak kochac jak facet. My kochamy bezinteresownie, za nic - one zawsze kochaja za cos , bo niby czemu mialyby kochac za nic ? Bez urazy dziewczyny, ja dostalem taka szkole zycia ze najgorszemu wrogowi tego bym nie zyczyl. pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 26 cze 2015, 12:06
novymivo napisał(a):Odnosnie milosci.
Milosc jest cudowna, mozna nic nie jesc nie pic wystarczyla by mi milosc, mysl o tej drugiej osobie, ze jest i tez mysli o mnie. Ja bylem zakochany po uszy. Dalem jej wszystko co mialem, oddalbym zycie za nia, wszystkie pieniadze, to co mam na sobie. Zdradzala mnie, perfidnie oklamywala (nigdy nie poznalem osoby ktora by potrafila tak bezczelnie klamac, caly czas oszukiwac, grac wrecz na emocjach drugiej osoby). Wykorzystala, nie potrafila kochac tylko udawala. Nigdy wiecej milosci, Bog mnie teraz przed nia chroni. Dla mnie kobiety to bestie w ciele aniola. Ja jestem szczesliwy bedac sam czego wielu z Was zycze. Kobieta nigdy nie bedzie tak kochac jak facet. My kochamy bezinteresownie, za nic - one zawsze kochaja za cos , bo niby czemu mialyby kochac za nic ? Bez urazy dziewczyny, ja dostalem taka szkole zycia ze najgorszemu wrogowi tego bym nie zyczyl. pzdr

No one bezinteresownie nas nie kochaja,rownie dobrze moglibysmy mieszkac na ulicy ale czy taka kobieta bedzie wtedy kochac ? hmmm raczej nie.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 26 cze 2015, 12:12
Buuuu, czemu są ciągle górki i dołki?

przez emilk 26 cze 2015, 12:17
inez3 napisał(a):Buuuu, czemu są ciągle górki i dołki?

Bo to ksztalty prawdziwej kobiety :P
emilk

przez inez3 26 cze 2015, 12:21
emilk, jakoś nie jest mi do śmiechu, bo znow stres, serce wali, z domu wychodzić się obawiam...

przez emilk 26 cze 2015, 12:26
inez3 napisał(a):emilk, jakoś nie jest mi do śmiechu, bo znow stres, serce wali, z domu wychodzić się obawiam...

Przepraszam moja królewno ;) ehhh no tak bardzo bym chcial zeby wszystkim nam bylo dobrze..

-- 26 cze 2015, 12:30 --

Inez ale nie martw sie,bo juz zaczyna u Ciebie dzialac wenla,jest lepiej niz bylo wczesniej nie ?

-- 26 cze 2015, 12:30 --

https://www.youtube.com/watch?v=xcosL-JohCI
emilk

przez ill234 26 cze 2015, 12:41
Hej,

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

Jak wygladaja te poty nocne?
Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.
Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

przez inez3 26 cze 2015, 12:57
ill234 napisał(a):Hej,

No właśnie tak wyglądają poty nocne, że się budzisz mokra.
A co do mirty to poczekaj. U mnie trittico też nie od razu pomogło.

przez emilk 26 cze 2015, 12:58
ill234 napisał(a):Hej,

Moze masaz by sie przydal ? ;) Polecam Pramolan rozluznia i pomaga zasnac,nie uzaleznia ;)

-- 26 cze 2015, 12:59 --

Dlaczego ja sie nie poce ? hmmm
emilk

przez inez3 26 cze 2015, 13:04
emilk, hmm, no napewno jestem spojojniejsza. Od kilku dni już bez wspomagacza żadnego. Męczy mnie tylko to dziwne przygniatanie do ziemi i bardziej zaciskam szczękę znów. Apetyt też taki sobie, a rano to w ogóle do dupy.

przez emilk 26 cze 2015, 13:07
inez3 napisał(a):emilk, hmm, no napewno jestem spojojniejsza. Od kilku dni już bez wspomagacza żadnego. Męczy mnie tylko to dziwne przygniatanie do ziemi i bardziej zaciskam szczękę znów. Apetyt też taki sobie, a rano to w ogóle do dupy.

Inez ja mam szczeke zacisnieta od kiedy zachorowalem na nerwice,wogole miesnie twarzy mam sztywne,dodatkowo wenla moze tez zwiekszac napiecie miesniowe.Przygniatanie do ziemi hmm tak jakby grawitacja byla wieksza ?

-- 26 cze 2015, 13:08 --

Wenla nas n ie bedzie tak uspakajala jak SSRI,to jest raczej pobudzacz,przy ciezkich depresjach to jest bardzo dobry lek,a jesli ktos ma nerwice lekowa to nie koniecznie moze byc to strzal w 10 ;)

-- 26 cze 2015, 13:09 --

Dodatkowo czesto sinieja mi paznokcie ;)

-- 26 cze 2015, 13:10 --

Kiedys bylem tym sinieniem przerazony bo myslalem ze mam cos nie tak z krazeniem,a tu sie okazuje ze przy nerwicy to jest normalne,bo drobne naczynka sie kurcza i wlasnie z tad ten efekt ;)

-- 26 cze 2015, 13:12 --

Po wenli wiecej rzeczy dla mnie jest mozliwych,jestem smialy nie boje sie krytyki ;) Czasem moze mam glupie zachowania,ale dobrze mi z tym ;) Nie czuje sie jak wiezien wlasnego umyslu ;)
emilk

przez inez3 26 cze 2015, 13:13
emilk, w niskich dawkach wenla działa przecież na serotonine, bez noradrenaliny. Ponieważ na mnie działalo wszystko z serotonina, a po wenli miałam 3 lata bez objawów wierzę, że mi pomoże.
Tak, to takie uczucie jakby mnie przyciągało do ziemi, a czuć to głównie w głowie. Trudno to wyjaśnić. Jak gdzieś ide to powoduje to mój lęk, bo mam wrażenie, że się wywale.

przez emilk 26 cze 2015, 13:18
inez3 napisał(a):emilk, w niskich dawkach wenla działa przecież na serotonine, bez noradrenaliny. Z resztą ja wierzę, że mi pomoże.
Tak, to takie uczucie jakby mnie przyciągało do ziemi, a czuć to głównie w głowie. Trudno to wyjaśnić. Jak gdzieś ide to powoduje to mój lęk, bo mam wrażenie, że się wywale.

No tak,ale zwiekszajac dawke zwieksza sie tez serotonina,nie jest to powiazane z jakimis zawrotami glowy ? bo ja mialem uczucia bycia pijanym,jak szedlem gdzies to,wydawalo mi sie ze ide jak pijany :P tak samo jazda motorem,nie moglem jechac po prostej lini i to powodowalo lęk.
emilk

Sortuj wg