WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez novymivo 25 cze 2015, 23:52
Spuszczac to malo powiedziane, teraz to trzeba byc niewolnikiem ,pieskiem i facetem bez jaj aby miec kobiete na dluzej. Ja mam jaja niestety i nie wytrzymuje zbyt dlugo zaciskajac zeby he :D
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 25 cze 2015, 23:53
novymivo napisał(a):Spuszczac to malo powiedziane, teraz to trzeba byc niewolnikiem ,pieskiem i facetem bez jaj aby miec kobiete na dluzej. Ja mam jaja niestety i nie wytrzymuje zbyt dlugo zaciskajac zeby he :D

No dokladnie,a jak sie sprzeciwisz to jest koniec swiata :P Tylko uwazaj bo CI jaja pekna od tego zaciskania zebow :D
emilk

przez novymivo 25 cze 2015, 23:53
No jak nie ma kobiet ktore wychodza z inicjatywa to trudno, nie bede plakac, niech wiec wychodza za slugusow jak tak im dobrze. Wygoda nimi kieruje a nie przygoda zycia. Potem na starosc narzekaja ze zycie im nie wyszlo itp itd.

-- 25 cze 2015, 22:55 --

Emilk wiem tylko jedno, ze kazda kobiete mozna zdobyc nie wazne czy jest zajeta, po slubie itp itd. Kazda jedna jest do zdobycia.
wenla35 mg
X

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 25 cze 2015, 23:59
novymivo napisał(a):No jak nie ma kobiet ktore wychodza z inicjatywa to trudno, nie bede plakac, niech wiec wychodza za slugusow jak tak im dobrze. Wygoda nimi kieruje a nie przygoda zycia. Potem na starosc narzekaja ze zycie im nie wyszlo itp itd.

-- 25 cze 2015, 22:55 --

Emilk wiem tylko jedno, ze kazda kobiete mozna zdobyc nie wazne czy jest zajeta, po slubie itp itd. Kazda jedna jest do zdobycia.

Zgadza sie ;) Facet nie sciana,mozna przestawic :P

-- 26 cze 2015, 00:00 --

Wystarczy ze bedziesz lepszy jak jej obecny facet :P
emilk

przez artur1978 26 cze 2015, 00:09
Ech panowie wy i wasze teorie :D
Tylko bzykanie albo dominacja w glowie, ogarnijcie sie ;)

Dobranoc!

przez emilk 26 cze 2015, 00:11
artur1978 napisał(a):Ech panowie wy i wasze teorie :D
Tylko bzykanie albo dominacja w glowie, ogarnijcie sie ;)

Dobranoc!

Hah no co jestesmy mlodzi,musimy sie wyszalec :P 5 lat w dupie,trzeba to nadrobic :D

Dobranoc ;)
emilk

przez novymivo 26 cze 2015, 00:16
Ja tez lece spac, dobranoc
wenla35 mg
X

przez emilk 26 cze 2015, 00:18
novymivo napisał(a):Ja tez lece spac, dobranoc

No oki Trzymka,Dobranoc ;) Snij o dupach :P
emilk

przez agusiaww 26 cze 2015, 06:15
novymivo napisał(a):

to mnie rozsmieszyłes :D

Odkąd jestes ze swoim i z poprzednim i z poprzednim propozycje od facetów sa, nie ukrywam ale mnie nie ciagnie na skok w bok. Jak sie kocha, to nie ma czegos takiego ze ma sie na to ochote. Jezeli ktos bedac w zwiazku robi skok w bok to ma po prostu w d. druga osobe.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Patryk29 26 cze 2015, 08:10
agusiaww napisał(a):
novymivo napisał(a):

to mnie rozsmieszyłes :D

Odkąd jestes ze swoim i z poprzednim i z poprzednim propozycje od facetów sa, nie ukrywam ale mnie nie ciagnie na skok w bok. Jak sie kocha, to nie ma czegos takiego ze ma sie na to ochote. Jezeli ktos bedac w zwiazku robi skok w bok to ma po prostu w d. druga osobe.

Ale ty jestes jedyna w swoim rodzaju, zawsze jest wyjatek od reguly. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 26 cze 2015, 08:44
Dla mnie jak jestem z kimś inni nie istnieją. To miłe jak się komuś podobasz itp., ale to tyle.
U mnie dziś znów pojawił się lęk. Ech, 15 dzień na wenli, kiedy ta stabilizacja? Może przejdzie za niedługo.

-- Pt cze 26, 2015 8:45 am --

Najbardziej lubię wieczory, rano jest najgorzej. Nawet apetytu nie mam.

przez Patryk29 26 cze 2015, 09:08
inez3 napisał(a):Dla mnie jak jestem z kimś inni nie istnieją. To miłe jak się komuś podobasz itp., ale to tyle.
U mnie dziś znów pojawił się lęk. Ech, 15 dzień na wenli, kiedy ta stabilizacja? Może przejdzie za niedługo.

-- Pt cze 26, 2015 8:45 am --

Najbardziej lubię wieczory, rano jest najgorzej. Nawet apetytu nie mam.

Z tymi milosciami itd, to tylko przez chemie nie myslisz o innej osobie, gdy zakochanie sie konczy, a konczy sie zawsze na pewno, pojawia sie rutyna i znudzenie zwiazkiem, jezeli pare w jakis sposób znajdzie jakas silna wspólna wiez lub cos co ich bedzie do siebie ciagnelo, to jest duza szansa, ze zwiazek przetrwa, jesli nie i stanie zakochanie tylko byl pryzmat rózowych okularów i tak na prawde oni sie poznaja po 2 latach chodzenie, kiedy mija chemia, nagle okazuje sie, ta osoba to calkiem inny czlowiek w którym bylismy zakochani i najczesciej zwiazek sie rozlatuje albo sam z siebie, albo znajduja sobie kogos innego, tak to mniej wiecej wyglada, nie ma co bardzo mocno inwestowac w cos co jest niepewne, bo mozna sie bardzo mocno rozczaroawac, stad pózniej deprsje, nerwice, alkohol, narkotyki itd. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 26 cze 2015, 10:00
Ja iedys byłam świeżo po odstawieniu wenli właśnie i zostałam zostawiona po 7 latach. W końcu wyladowalam u psychiatry, dostałam receptę i komentarz, że na złamane serce się leków nie bierze ;). Recepty nie wykupilam. Nie miałam nawrotu przez kolejne 3 lata. Nie ma, więc reguły.

przez MalaMi1001 26 cze 2015, 10:21
Patryk29, jak kilka razy dostaniesz porządnie w doopę później już przejdzie histeria odnośnie porzuceń. Ja byłam odrzucana od dzieciństwa, najpierw przez matkę, ojca, siostry, później przez złośliwość i agresję będącą wynikiem odrzucenia przez najbliższych byłam odrzucana przez rówieśników w szkole. Mój wieloletni związek zakończył się oczywiście porzuceniem mnie, później kolejna znajomość również. Przez kłótnię z facetem i jego olanie trafiłam po próbie S do psychiatryka, później również podczas każdej większej kłótni rozpaczałam i wpadałam w histerię do czasu aż coś w środku "pękło". Nie potrafię określić co to było ale tak właśnie czułam, jak coś pęka. I teraz jeśli mnie zostawi to trudno. Zmieni się pewnie trochę moje życie ale czy wato histeryzować? Ktokolwiek może mnie zostawić i nie zrobi to na mnie wrażenia, nie warto się tym cisnąć. Ludzie tacy są, nie warto się tym przejmować.

Sortuj wg