WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 25 cze 2015, 09:27
[code][/code]
bmwfan napisał(a):Czy ten lek dobrze działa na motywację? Pytam, w takim sensie, że wracam na studia po roku przerwy i potrzebowałbym czegoś co by dało "kopa" do nauki.

Na motywacje pamiec i koncentracje polecam nootropy brac - piracetam,albo noopept jest lepszy, ale to trzeba troche pobrac zeby cos z tego bylo, choc jakies dzialanie powinno byc widoczne od pierwszej dawki.
Z grubszego kalibru - metylofenidat, lub jego analag etylofenidat, ten ostatni chyba jest jeszcze legalny, metylofenidat bedzie ci ciezko zalatwic.
Ostatnio edytowano 25 cze 2015, 09:29 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 25 cze 2015, 09:28
Patryk29, jak samopoczucie?

przez Patryk29 25 cze 2015, 09:31
inez3 napisał(a):Patryk29, jak samopoczucie?
Póki co przymulenie i jestem troche zaspany niedawno wstalem, a u ciebie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 25 cze 2015, 09:31
Patryk29, a są w ogóle jakieś badania odnośnie etylofenidatu? W sensie bezpieczeństwa, dawkowania, skutków ubocznych itp.? ja wiem, że to nielegal ale zasadniczo pomyslałam sobie, że skoro lekarze mają gdzieś pomoc to sama się zacznę leczyć. Łaski bez.

przez Patryk29 25 cze 2015, 09:36
MalaMi1001 napisał(a):Patryk29, a są w ogóle jakieś badania odnośnie etylofenidatu? W sensie bezpieczeństwa, dawkowania, skutków ubocznych itp.? ja wiem, że to nielegal ale zasadniczo pomyslałam sobie, że skoro lekarze mają gdzieś pomoc to sama się zacznę leczyć. Łaski bez.

Pewnie jakies badania, sa, musialbym poszukac, co do dzialanie nie bralem, z tego co wiem moc ma gdzies 3/4 metylofenidatu, tyle ze etylofenidat daja lepszy stymulacje niz metylo, ponoc wiecej ci sie chce po tym robic, metylo dziala bardziej na psychike koncentracje.
Ogólnie stymuluje powoduje podwyzszenie nastroju badz euforie, ale to zalezne jest od dawki, tylko nie wiem czy jest sens sie w to ladowac, bo tego ciagle nie polecam brac, raczej doraznie, jesli wogóle, a tobie zalezy na dzialaniu codziennym tak!?

przez inez3 25 cze 2015, 09:36
Patryk29, w sumie to nie wiem. Na pewno apetyt nie dopisuje. Tak jak wyżej pisałam, jakiś lęk jest, ale nie wiem przed czym. Porąbane to wszystko.

przez MalaMi1001 25 cze 2015, 09:40
Patryk29, dokładnie, chodzi mi o to, żeby sobie codziennie rano zapodać małą dawkę terapeutyczną i tak przebiedować do śmierci. Czytałam właśnie, ze taka dawka to 0-5mg, więc jak dla mnie pewnie wystarczyłyby 2mg i do przodu. Ciekawe tylko dlaczego nie sprzedają tego jak metylofenidatu, gdzie jest haczyk? Szybciej uzależnia, szybciej rośnie tolerka, jest jakiś bardzo szkodliwy skutek uboczny? Wie ktoś coś?

przez Patryk29 25 cze 2015, 09:40
inez3 napisał(a):Patryk29, w sumie to nie wiem. Na pewno apetyt nie dopisuje. Tak jak wyżej pisałam, jakiś lęk jest, ale nie wiem przed czym. Porąbane to wszystko.

Kiedys mialem taki lek uogólniony nie wiadomo czego sie balem po prostu, caly czas byl ze mna ciezka sprawa, blokowal mnie caly czas, bardzo trudne do leczenie sa zaburznie lekowe, zmniejszal sie jedynie jak udalo mi sie wyjsc tam gdzie chce i po konkretnym wysilku fizycznym.

przez inez3 25 cze 2015, 09:51
Patryk29, ja zawsze to mam przy nawrocie nerwicy tylko teraz mam wrażenie, że od kilku dni się nasiliło. Niby lekarz mówił, że tak będzie na początku, ale mało mnie to pociesza. To uczucie nie powoduje jakichś specjalnych odczuć fizycznych już tzn. nie wali mi serce itd., ale nie wiem. Takie niewiadomo co.

przez Patryk29 25 cze 2015, 09:54
MalaMi1001, Wyslalem ci na pv cos

przez agusiaww 25 cze 2015, 10:37
MalaMi1001 napisał(a):A ja chyba na serio sobie poszukam innej pracy. Kierownik jest imbecylem, nie mam zapewnionych podstawowych warunków pracy, ogólnie od tygodnia przychodzę żeby sobie posiedzieć i z wami popisać. Ta praca to pierdolenie kotka przy pomocy młotka. Może jak znajdę normalną robotę to i zacznie mi się cokolwiek chcieć jak będę mieć świadomość, że nie wstaję o 7 rano na darmo. Posiedzieć przy kompie to sobie mogę /cenzura/ w domu. Przeraża mnie jeszcze wizja tego, że dzisiaj sobie nie pośpię po pracy tylko będę się męczyć. Ja /cenzura/ co za goowniane życie.

zaprosiłabym Cie do mojej pracy to juz lepsze gapienie w sufit. U mnie jak jest dziecko z autyzmem i drze sie nieprzerwanie to dopiero masz dosc ;)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez artur1978 25 cze 2015, 10:40
Mowicie o pracy?
Ja mam cale tygodnei kiedy nie mam co robic. Wiem ze to na poczatku sie wydaje fajne ale 8 lat takiego zycia wymaga zelaznej sily woli zeby nie zwariowac. Jeszcze jak nastroj dobry to jest ok, bo moge sie skupic na rzeczach, ktore lubie robci ale jak dojdzie anhedonia to masakra.

przez MalaMi1001 25 cze 2015, 11:02
agusiaww napisał(a):zaprosiłabym Cie do mojej pracy to juz lepsze gapienie w sufit. U mnie jak jest dziecko z autyzmem i drze sie nieprzerwanie to dopiero masz dosc ;)

Oj ludziom się tylko wydaje, że nic nie robienie jest fajne. To bardziej męczy niż ostry zapieprz. W dodatku po pewnym czasie dochodzą myśli, że człowiek w zasadzie jest niepotrzebny, ignorowany, a może do niczego się nie nadaje i dlatego nie ma zajęcia.

przez Patryk29 25 cze 2015, 11:29
/cenzura/ narzekacie, ze nia macie robic, konkretnie. :roll:

Sortuj wg