WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez MalaMi1001 24 cze 2015, 09:34
Patryk29, jak piję dużo kawy jedynym efektem są nudności i trzęsące się ręce bez efektu pobudzenia, pije jedną filiżankę rozpuszczalnej dla smaku rano, później już mi zwyczajnie nie wchodzi. Energetyki póki co jakoś tam mnie pobudzają, siedzę teraz w robocie i przynajmniej nie zamykają mi się oczy. Nie mam już siły na to swoje zmęczenie, nie wiem już co mam z tym robić, zaczyna mi to coraz bardziej przeszkadzać zwłaszcza, że mnie się nie chce kompletnie nic i zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że siedząc jedynie przed kompem i śpiąc zaszkodzę bardzo swojemu zdrowiu. Ćwiczę wprawdzie codziennie 30min na stepperze ale wiem, że to za mało :(

inez3, mnie słuchał tylko jeden lekarz ale po wyprowadzce do innego miasta już do niego nie mam jak chodzić :cry:

przez inez3 24 cze 2015, 09:38
Nie wiem, ja tak nigdy nie miałam. Żaden lekarz mi nigdy nie mówił, że skoro tak jest na ulotce to powinnam się czuć tak czy inaczej.
Niestety z tymi lekami jest tak, że na każdego moga inaczej działać. Nie wiem, może kiedyś wymyśla coś co zadziała od razu, bez skutków ubocznych i po odstawieniu będzie już normalnie (marzenie :))

przez Patryk29 24 cze 2015, 09:38
MalaMi1001, Zrób sobie przerwe od kofeiny i zastap ja zielona herbata, dobrze ci radze, po pewnym czasie poczujesz sie troche lepiej, a jak ci nie bedzie pasowalo, to wrócisz do kawy, spadnie ci chociaz tolerancja i kawa znów zacznie cie pobudzac ja tak robilem, dziala. :D

-- 24 cze 2015, 09:41 --

inez3, W zielonej herbacie w sumie, tez jest kofeina, ale to nie to samo co w kawie, w zielonej jest w /cenzura/ witamin i pierwiastków, a co najwazniejsze ma magnez, kawa to lipa.

-- 24 cze 2015, 09:46 --

Sluchajcie, troche jest lepiej u mnie o dziwo, nie wiem jak to mozliwe, ale zniklo mi oszolomienie które mialem i lekkie otepienie minimalne mam jeszcze, /cenzura/ moze cos z tego bedzie, tak jakby leciutko chcialo mi sie pójsc na trening :shock:
Nie wiem czy sobie nie wkreca, moze tianeptyna zaczela dzialac, bo ja biore 3 tydzien. :shock:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 24 cze 2015, 10:00
Patryk29, bardzo chętnie, ale mnie wszelkiego rodzaju "zioła" nie smakują, jakbym zaparzyła siano, zielona herbata ma taki specyficzny zapach, który mnie odrzuca. Te smakowe zielone herbaty są chyba mniej zdrowe niż energetyki, w końcu są aromatyzowane uj wie czym, no jakoś nie mam zaufania. Z tolerancją na kofeinę masz z pewnością rację, kiedyś był moment, że w ogóle nie piłam ani kawy ani niczego innego z kofeiną i było w miarę ok, ale to było przed grzebaniem w mózgu lekami, teraz to zupełnie inna bajka.
inez3, ale mnie też żadnej lekarz nie powiedział wprost, ze tak jest na ulotce i tak ma być, tylko oni nie wykraczają swoją wiedzą poza ulotki i książki, nie słuchają pacjenta i za pewnik biorą to czego się nauczyli. A skoro się nauczyli tak a nie inaczej i ulotka, "badania" producenta to potwierdzają to znaczy, że tak jest z pewnością i pacjent sobie wymyśla. No nie wymyślam sobie, bo wiem jak się czuję, a do lekarzy to nie dociera. Skoro lek ma profil aktywizujący to ma aktywizować każdego i kropka. Jak nie aktywizuje to trzeba doyebać większą dawkę mimo, że pacjent już brał znacznie większą tego samego leku i niczego to zmieniło bądź wręcz pogorszyło.

przez Patryk29 24 cze 2015, 10:04
MalaMi1001, MI chodzi o lisciasta zielona herbate, parzenie 3 minuty, woda o temperaturze 80 stopni, bardzo fajnie sie pije, mozna dodac ciut cytryny i troche miodu, super sprawa, ale jak uwazasz, ja chce twojego dobra. :mrgreen:

przez MalaMi1001 24 cze 2015, 10:13
Patryk29 napisał(a):ale jak uwazasz, ja chce twojego dobra. :mrgreen:
Wierzę :mrgreen: A cukru normalnie można dodać czy traci swoje właściwości?

przez inez3 24 cze 2015, 10:15
Patryk29, wyrzuciłes z siebie wkurzenie to ci lepiej :). Mówię, czas jest potrzebny :). A gdzie twoja fota? :P

przez Patryk29 24 cze 2015, 10:16
MalaMi1001, mozna troche dodac cukru ale sprawdz w necie dokladnie bo moge sie mylic

przez MalaMi1001 24 cze 2015, 10:23
Patryk29, i to można sobie tak pić cały dzień jak zwykłą herbatę? W sensie czy się nie przegnie z dobroczynnym działaniem w drugą stronę?

przez emilk 24 cze 2015, 10:40
Czesc wam ;) Przestalem pic energetyki po tym jak trafilem do szpitala,wyplukany z magnezu potasu itp,to jest dziadostwo lekarz powiedzial ze to niszczy wsszystko serce tez.Na mnie tez juz kofeina nie dziala,ale tak jak Patryk mowi najlepiej przerwe zrobic ;)
emilk

przez Patryk29 24 cze 2015, 10:40
MalaMi1001, mozna E3 razy dziennie na pewno

przez emilk 24 cze 2015, 10:41
Inez no przeciez ma fote swoja na avatarze,nie widzisz jaki rycerz z Patryka ? :P

-- 24 cze 2015, 10:43 --

Poszedlem spac o 2,wstalem o 10 20 ale i tak czuje sie nie wyspany :P
emilk

przez inez3 24 cze 2015, 10:46
A u mnie dziś rano było ok. Teraz złapało mnie rozedrganie i szybsze bicie serca, ale lęku jako takiego brak.

przez Kalebx3 24 cze 2015, 10:48
ale lęku jako takiego brak.

-mamy podobnie .
Dzis jeszcze bez benzo , lęku też nie widać , nasrój antydepresyjny ogólnie ,,, idzie lepsze ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg