WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez novymivo 23 cze 2015, 21:35
Depresja to zupelnie co innego niz fobia, dwa metody sa nie do konca skuteczne,a fobii nie pozbedziesz sie w 100% i zawsze bedzie gdzies tam w tobie siedziec i czekac.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez crayzyalexxx 23 cze 2015, 21:36
PATRYK29 a moze to po miansie masz rano muła ? Ja jak to bralam na noc to bylam nieprzytomną pól dnia :( do tego jakby mi łeb urwało hehe

wiecie co ja po wenli tez mam tak wyrąbane na wszystko :) wszystko w dupie :)

nerwice tez przerabiałam, dawałam sobie sama z nią rade. Wenle biore na depreche ale widzę ze i na pewne zachowania z nerwicy pomaga.
W życiu piękne są tylko chwile

przez Patryk29 23 cze 2015, 21:38
Nad myslami, nie da sie zapanowac, jedynie co mozna zobic, to pozwolic im plynac i starac sie zachowac jak najwiekszy spokój bez napinania sie, poza tym czlowiek bardzo czesto mysli nieswiadomi, np. nie wiesz o czym bedziesz myslal, za chwile, gdybys wiedzial, co bedziesz myslal np. za godzine lub w jakiejs trudnej sytuacji, mólgbys zachowac sie inaczej i nie przechodzilbys stresu zwiazanego z dana sytuacja, ale oczywiscie nie jest to mozliwe, ale powtarzalnosc zdarzen uczy nasz mózg do radzenia sobie w sytuacjach trudnych, dlatego terapia jest pod tym wzgledem bardzo dobra, bo leki cie tego nie naucza.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 23 cze 2015, 21:39
Nie mam fobii tylko lęk uogolniony. Mozna się pozbyć fobii itd. Tak samo jak z depresji można się wyleczyć. Takie jest moje zdanie mimo wszystko.

przez novymivo 23 cze 2015, 21:40
Wenla na mnie dziala w 70% na depresje a w 30% na fobie. Wyjebka jest ok stad mniejsza fobia, wyjebka na lipne zycie stad dziala na depreche . LOL

przez crayzyalexxx 23 cze 2015, 21:41
Ja ostatnio i to jest smieszne :( wiedzialam w zamkniętym aucie no bo straszna ulewa byla...no i jakiś atak paniki ze tu nie ma powietrza, drzwi zamkniete, slabo mi sie zrobilo. Ale sama do siebie w glowie gadalam "weź wyluzuj, nic ci sie nie stanie itd" no i juz bylo super

przez novymivo 23 cze 2015, 21:41
inez3 napisał(a):Nie mam fobii tylko lęk uogolniony. Mozna się pozbyć fobii itd. Tak samo jak z depresji można się wyleczyć. Takie jest moje zdanie mimo wszystko.

Nie wyleczysz, mozesz tylko zaleczyc na jakis czas.

przez inez3 23 cze 2015, 21:41
Patryk29 napisał(a):Nad myslami, nie da sie zapanowac, jedynie co mozna zobic, to pozwolic im plynac i starac sie zachowac jak najwiekszy spokój bez napinania sie, poza tym czlowiek bardzo czesto mysli nieswiadomi, np. nie wiesz o czym bedziesz myslal, za chwile, gdybys wiedzial, co bedziesz myslal np. za godzine lub w jakiejs trudnej sytuacji, mólgbys zachowac sie inaczej i nie przechodzilbys stresu zwiazanego z dana sytuacja, ale oczywiscie nie jest to mozliwe, ale powtarzalnosc zdarzen uczy nasz mózg do radzenia sobie w sytuacjach trudnych, dlatego terapia jest pod tym wzgledem bardzo dobra, bo leki cie tego nie naucza.

Dokladnie o to chodzi, pozwolić tym myślom być. Ja tego nie umiem, ale mam nadzieję, że w końcu kiedyś się nauczę.

przez Patryk29 23 cze 2015, 21:42
crayzyalexxx, Dokladnie, po tych lekach masz miec wyjebane na wszystko, dlatego pomagaja przy zaburzeniach, posrednio niszczac nasze zycie, bo nie staramy sie o nic i wszystko dla nas jest obojetne, stad zle decyzje i lenistwo, bo na /cenzura/ cos robic skoro jest dobrze, a tak na prawde dobrze nie jest, klopot zaczyna sie wtedy gdy odstawiamy leki, a nie uporzadkowalismy w zyciu nic, wtedy depresja zniszczy nas doszczetnie, tak, ze juz nic z nas nie zostanie. :pirate:
Ostatnio edytowano 23 cze 2015, 21:44 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez crayzyalexxx 23 cze 2015, 21:43
Weź żryj wenle zyskasz wyjebke hehe reklama z tv :)

przez maniek123321 23 cze 2015, 21:44
novymivo napisał(a):Nie wyleczysz, mozesz tylko zaleczyc na jakis czas.

wes juz skoncz pjerdolic juz te swoje madrosci bo ludzi wblad wprowadzasz, widac bawisz sie w psychiatre.slabo ci to wychodzi

jak nie zamierzasz zmienic myslenia to napewno z tego nie wyjdziesz.
Ostatnio edytowano 23 cze 2015, 21:45 przez maniek123321, łącznie edytowano 1 raz
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez inez3 23 cze 2015, 21:45
U was wyjebka,a u mnie normalność. Przejmuje się czymś jak każdy, jest mi smutno, wesoło, wszystkie emocje wracają na swoje miejsce.

przez novymivo 23 cze 2015, 21:45
maniek123321 napisał(a):
novymivo napisał(a):Nie wyleczysz, mozesz tylko zaleczyc na jakis czas.

wes juz skoncz pjerdolic juz te swoje madrosci bo ludzi wblad wprowadzasz, widac bawisz sie w psychiatre.slabo ci to wychodzi

Gon sie frajerze.

przez crayzyalexxx 23 cze 2015, 21:47
PATRYK29 ja sie staram jak mogę :):):)naprawdę :) robie czasem jak motorek. No i caly czas wierze, ze mi sie uda. Walcz walcz walcz :) ja tyle w życiu przeszlam bym mogla książkę napisać. Czasem myślę o sobie, ze tak naprawdę twarda jestem a to ze mi sie popierdolilo w glowie to trudno....ale będzie lepiej :)

Sortuj wg