WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 23 cze 2015, 12:03
Kofeina nie zbyt dobrze działa na układ nerwowy,mimo tego musze wypic kawę żeby jakos funkcjonować.

-- 23 cze 2015, 12:05 --

Inez malutka dawka po co się pchać odrazu w duże,mi nawet polowka pomaga jesli biorę zadko ;)
emilk

przez MalaMi1001 23 cze 2015, 12:16
No, a ja byłam u nowej psychuszki. Młoda, więc wydawało się, że ma inne podejście a tu doopa. Bez dokumentacji medycznej mojego leczenia leku mi nie zmieni (ciekawe jak ja teraz uzbieram całą dokumentację z różnych przychodni w mieście 70km stąd, żart? :D ), usłyszałam standardowy tekst, że wenla NIE POWINNA (haha) zamulać i jedynie co mi była w stanie zaproponować to zwiększenie dawki do 150mg i dodaniu hydroksyzyny na sen. No, to tyle jeśli chodzi o podejście mlodego pokolenia lekarzy psychiatrów w tym kraju. Przynajmniej nie musiałam płacić za wizytę.

przez Veikko 23 cze 2015, 12:19
Jeśli uczą młodych psychiatrów tak jak resztę studentów, to się wcale nie dziwię. Nie wiem kto będzie nas leczył, jak będą taką chałę odwalać przy nauczaniu (nie wspominając o przyzwoleniu na oszukiwanie w czasie egzaminów).
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 23 cze 2015, 12:30
MalaMi1001 napisał(a):No, a ja byłam u nowej psychuszki. Młoda, więc wydawało się, że ma inne podejście a tu doopa. Bez dokumentacji medycznej mojego leczenia leku mi nie zmieni (ciekawe jak ja teraz uzbieram całą dokumentację z różnych przychodni w mieście 70km stąd, żart? :D ), usłyszałam standardowy tekst, że wenla NIE POWINNA (haha) zamulać i jedynie co mi była w stanie zaproponować to zwiększenie dawki do 150mg i dodaniu hydroksyzyny na sen. No, to tyle jeśli chodzi o podejście mlodego pokolenia lekarzy psychiatrów w tym kraju. Przynajmniej nie musiałam płacić za wizytę.

Rosnie jeszcze wieksza ekipa patalachów, tak zwanych mlodych psychiatrów, idz pan w /cenzura/ z nimi, ja juz sie sam lecze, do lekarze chodze tylko po recepty, mam 2 na nfz, a 3 prywatny, wyjebane mam na nich, wszystkie leki bralem i huja mi daly, zero ochoty na kontakty z ludzmi, zero ochoty na wyjscie z domu nawet /cenzura/ do sklepu po jedzenie nie chce mi sie jechac autem, nawet nie zbuta co to /cenzura/ ma byc. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 23 cze 2015, 12:33
Rosnie jeszcze wieksze ekipa patalachów, tak zwanych mlodych psychiatrów,

starsi psychiatrzy też betony
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patryk29 23 cze 2015, 12:36
Kalebx3 napisał(a):
Rosnie jeszcze wieksze ekipa patalachów, tak zwanych mlodych psychiatrów,

starsi psychiatrzy też betony

Ale mlodzi sa jeszcze bardziej pojebani, bo doswiadczenia nie maja /cenzura/ jego mac, glowa to nie murowanie domu, choc i to nie jest latwe. :pirate:

przez emilk 23 cze 2015, 12:47
MalaMi1001 napisał(a):No, a ja byłam u nowej psychuszki. Młoda, więc wydawało się, że ma inne podejście a tu doopa. Bez dokumentacji medycznej mojego leczenia leku mi nie zmieni (ciekawe jak ja teraz uzbieram całą dokumentację z różnych przychodni w mieście 70km stąd, żart? :D ), usłyszałam standardowy tekst, że wenla NIE POWINNA (haha) zamulać i jedynie co mi była w stanie zaproponować to zwiększenie dawki do 150mg i dodaniu hydroksyzyny na sen. No, to tyle jeśli chodzi o podejście mlodego pokolenia lekarzy psychiatrów w tym kraju. Przynajmniej nie musiałam płacić za wizytę.

Kiedys tez tak mialem,ze bez dokumentacjli lipa,wizyta była prywatna ale z racji z tego ze nic konkretnego sie nie dowiedzialem i trwala 5 minut to nie musialem placic,z tym ze musialem jechac 100 km.Teraz mam fajna Pania z bardzo duzym doswiadczeniem ktora leczy w paru placówkach w tym szpitalu psychiatrycznym,mila i zna sie na rzeczy ;) Na NFZ oczywiscie ;) nie musze dlugo czekac na wizyte bo moge byc u niej co tydzien ;) Mlodzi nie maja zadnego doswiadczenie i guzik sie znaja na leczeniu.
emilk

przez Kalebx3 23 cze 2015, 12:51
Mlodzi nie maja zadnego doswiadczenie i guzik sie znaja na leczeniu.

dlatego muszą sie uczyć na takich zjebusach jak my :mrgreen:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez emilk 23 cze 2015, 12:56
Kalebx3 napisał(a):
Mlodzi nie maja zadnego doswiadczenie i guzik sie znaja na leczeniu.

dlatego muszą sie uczyć na takich zjebusach jak my :mrgreen:

Tak zeby jeszcze bardziej nas dojebac :P
emilk

przez Patryk29 23 cze 2015, 13:17
Kalebx3, Ja tam sie nie uwazam sie za zjebusa, nie mam tylko energii i checi do zycia, nie mam psychozy albo schizofrenii, nie chce oczywiscie urazic schizofreników, jestescie cool :mrgreen: , jak chca sie uczyc i testowac to niech sami to wpierdalaja, to zobacza jakie te leki to scierwo. :P

przez emilk 23 cze 2015, 13:25
Patryk29 napisał(a):Kalebx3, Ja tam sie nie uwazam sie za zjebusa, nie mam tylko energii i checi do zycia, nie mam psychozy albo schizofrenii, nie chce oczywiscie urazic schizofreników, jestescie cool :mrgreen: , jak chca sie uczyc i testowac to niech sami to wpierdalaja, to zobacza jakie te leki to scierwo. :P

Ja siebie uwazam za zjebusa,iz poniewaz te leki ryja banie :D

-- 23 cze 2015, 13:25 --

Pewnie kazdy sie ze mna zgodzi :P

-- 23 cze 2015, 13:27 --

Dla nas smierc bedzie tylko pełnym wyleczeniem ;)
emilk

przez Patryk29 23 cze 2015, 13:28
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):Kalebx3, Ja tam sie nie uwazam sie za zjebusa, nie mam tylko energii i checi do zycia, nie mam psychozy albo schizofrenii, nie chce oczywiscie urazic schizofreników, jestescie cool :mrgreen: , jak chca sie uczyc i testowac to niech sami to wpierdalaja, to zobacza jakie te leki to scierwo. :P

Nie wiem czy jest, sie z czego cieszyc w takiej sytuacji, za jakis czas bedziesz narzekal. :pirate:

przez emilk 23 cze 2015, 13:37
Patryk29 napisał(a):
emilk napisał(a):

Nie wiem czy jest, sie z czego cieszyc w takiej sytuacji, za jakis czas bedziesz narzekal. :pirate:

Nie bede bo lubie siebie takiego swirusa :D zawsze chcialem taki byc :P

-- 23 cze 2015, 13:37 --

kiedys bylem smutasem :P to mi odpowiada :D
emilk

przez Patryk29 23 cze 2015, 13:39
emilk, Sek w tym, ze ja nie bylem nigdy smutasem, tylko po tych lekach czuje sie jak smiec. :pirate:

Sortuj wg