WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 22 cze 2015, 15:29
Gdzies czytałem ze te leki mogą powodować bezplodnosc,uprawiam sex bez zabezpieczenia i jakos dziwnie bo moja partnerka nie zachodzi w ciaze,a kończę zawsze w niej,zastanawiam się czy te leki na to jakos wplynely.

-- 22 cze 2015, 15:44 --

Inez3 Ty masz typowy lek przed lękiem,wiem jak to jest,ja tez czasem mam jeszcze stany lękowe.Myslac o tym ze możesz poczuć sie gorzej,pogarsza cala sytuacje.
emilk

przez inez3 22 cze 2015, 15:47
Tyle to ja sama wiem. Pojawia się strach i tyle. Teraz to aż mnie serce boli i tak mnie trzyma cały dzień w zasadzie mimo wzięcia hydro.

przez crayzyalexxx 22 cze 2015, 15:50
U mnie jakoś dzis dół i smutek :( ale wstać wstalam, zmusiłam sie wyjsc na spacer, obiad zrobić. U mnie najlepiej jak coś robie. To chyba ta pogoda, słońca nie ma :( gdzieś cos kiedys czytalam że w depresji powinno sie brać witaminę d3. Szczególnie jak nie ma słońca...moze by sprobowac ? Pozdro :)
W życiu piękne są tylko chwile

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 22 cze 2015, 15:53
No my to wiemy,ale to jest takie dziwne ze mimo braku realnego zagrożenia i tak nie możemy nad tym zapanować.Bole dodatkowo nakręcają,nie wiadomo co myśleć,czy tak na prawdę nam cos fizycznego dolega.Robiac masę różnych badan i tak wszystko zawsze jest dobrze,typowa somatyka.

-- 22 cze 2015, 15:54 --

Crazy mówiłem Ci zadzwon do mnie to byś nie miała depresjii :P zdrówka :D

-- 22 cze 2015, 15:55 --

Caly czas czekam,jesli będziesz miała ochotę pogadać no to smialo ;)
emilk

przez crayzyalexxx 22 cze 2015, 15:58
EMILK mam nadzieje ze to tylko chwilowe smutki, deprechy juz do siebie nie wpuszczę. Tatusiem chcesz zostać ? :):):):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez emilk 22 cze 2015, 16:00
Nio chciałbym,ale nie idzie od 5 lat nic ;) Dziecko to wielkie szczęście ;)

-- 22 cze 2015, 16:01 --

Idzie jakos to sprawdzić czy jestem plodny ?

-- 22 cze 2015, 16:04 --

Caly weekend walczyliśmy,ale i tak chyba lipa.

-- 22 cze 2015, 16:07 --

Może byc tak ze dopóki biorę ten lek to nie będę plodny,dopiero ponoc po 3 miesiącach od odstawienia leku wraca wszystko do normy.
emilk

przez Patryk29 22 cze 2015, 16:19
inez3, Matka uwaza, ze nie walczysz, to niezle, ciekawe jak ona by sobie poradzila, jestem bardzo ciekawy. :o
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 22 cze 2015, 16:22
Bo nikt zdrowy tego nie zrozumie i taka jest prawda.
emilk

przez inez3 22 cze 2015, 16:34
Chodzi o to, że wcześniej próbowałam. Chodziłam na siłę nawet jak się bałam. Teraz odpuściłam i nawet nie próbuje np. iść do pracy.
Dziś już benzo nie wezmę, ale jutro chyba spróbuję. Tak mnie dziś trzyma lęk okropnie.

przez Patryk29 22 cze 2015, 16:36
emilk, Gdyby kazdy stosunek bez zabezpieczenia konczyl sie zaplodnieniem, to mielibysmy 12 miliardów ludzi jak nie lepiej, najwazniejsze jest czy twoja dziewczyna miala te dni w których jest szansa na to, by cos z tego bylo. :twisted:
Co do badania plodnosci to mozesz je wykonac, taki test jest nawet w aptece bez recepty.

tu masz stronke poczytaj: http://mezczyzna-i-zdrowie.wieszjak.pol ... zyzny.html

przez agusiaww 22 cze 2015, 16:37
emilk, to całkowita bzdura, ze leki powoduja bezpłodnosc. Jedynie neuroleptyki przyczyniaja sie u kobiet do zwiekszenia prolaktyny, która to moze byc przyczyna ze kobieta ma problem z zajsciem. Facetowi moga obnizac jakosc nasienia, ale jak inne leki, uzywki itd. Jak np. chcecie miec dziecko i sie staracie powyzej roku to kobieta powinna zrobic komplet badan hormonalnych, a facet badanie nasienia. Poźniej jezeli wyniki sa w normach to można prowadzić dalsza diagnostykę w tym kierunku, jezeli ponizej norm, wdrozyc leczenie, zastosowan rozne metody np. invitro.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Patryk29 22 cze 2015, 16:38
crayzyalexxx napisał(a):U mnie jakoś dzis dół i smutek :( ale wstać wstalam, zmusiłam sie wyjsc na spacer, obiad zrobić. U mnie najlepiej jak coś robie. To chyba ta pogoda, słońca nie ma :( gdzieś cos kiedys czytalam że w depresji powinno sie brać witaminę d3. Szczególnie jak nie ma słońca...moze by sprobowac ? Pozdro :)

To pewnie chwilowe, jutro bedzie lepiej. :P

przez agusiaww 22 cze 2015, 16:39
Patryk29 napisał(a):emilk, Gdyby kazdy stosunek bez zabezpieczenia konczyl sie zaplodnieniem, to mielibysmy 12 miliardów ludzi jak nie lepiej, najwazniejsze jest czy twoja dziewczyna miala te dni w których jest szansa na to, by cos z tego bylo. :twisted:
Co do badania plodnosci to mozesz je wykonac, taki test jest nawet w aptece bez recepty.

tu masz stronke poczytaj: http://mezczyzna-i-zdrowie.wieszjak.pol ... zyzny.html

nie jest to test laboratoryjny raczej test do zabawy.

Badanie nasienie przeprowadza sie w klinice i laboranci diagnozuja za pomoca komputera. Za 200 zł to mozna zrobic PORZADNE badanie w laboratorium z cała morfologia nasienia. Badanie nasienie podstawowe kosztuje około 100 -120 zł.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jetodik 22 cze 2015, 16:40
siup! kapsułka wenli bez popitki właśnie :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg