WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 21 cze 2015, 15:57
maniek123321 napisał(a):no chodzi mi o wysokie dawki ale male brane przez kilka/kilkanascie lat tez moga dac jakies chvjowe skutki.
te najgorsze toksyczne skutki uboczne sa przez koncern maskowane a FDA przymyka na to oko za grube pieniadze, niewiesz o tym?

A na jakie leki oni nie przymykaja oka, wiadomoze, ze hajs jest najwazniejszy, ale ogólnie branie tego w celach pro-zdrowotnych, przeywzsza mozliwosc skutków ubocznych, poza tym nie u kazdego one wystiapa, oczywiscie ja mam na mysli tylko i wylacznie, czysta amfetamine, nie z ulicy. :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez maniek123321 21 cze 2015, 16:29
inez3 wiec zarzuc piekna inny temat :smile:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez inez3 21 cze 2015, 16:32
Nie mam pomysłu, bo mam doła. Nie wiem co robić i jestem w kropce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 21 cze 2015, 16:59
maniek123321,
Obrazek

przez artur1978 21 cze 2015, 17:09
maniek123321 napisał(a):metabolity czystej 100% amfetaminy sa szkodliwe ile razy mam powtarzac :roll:

kilka psychotropow dostepnych na polskim rynku na Rp tez bardzo mozliwe ze jest szkodliwe i co?
o tym poprostu nie mowia bo by tego nie wprowadzili na rynek, chodzi jak zwykle o pieniadze !
to jest wielki przemysl, wielkie pieniadze.

A ja mowie ze nei sa i moge Ci zacytowac wiele zrodel ktore to badaly.
To ze waliles w kanal jakis syf, ktory mogl byc nei wiadomo czym nei jest na nic dowodem, tzreba bylo myc zeby i dbac o higiene jamy ustnej to moze bys nie dostal paradontozy.

Amfetamina jest na rynku od 37 roku i WSZYSTKO o niej wiadomo zarowno co jest zlego a co dobrego,wiec nic nowego tutaj nie dorzucimy.

Gdyby adderal byl neurotksyczny i nie byloby tego w ulotce to w USa grozilyby pozwy na miliardy dolarow zaden producent czegos takiego tam nei zaryzykuje, to nei Europa.

przez agusiaww 21 cze 2015, 17:36
maniek123321, ja biore 18 lat neurolopetyk i zadnych skutkow nie mam. Jak ktos bierze leki jak cukierki to sam sobie winny.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Psychopharm 21 cze 2015, 17:37
Temat i tak jest próżny bo nie ma w Polsce Adderallu a na amfe z ulicy nikt się nie zdecyduje.

agusiaww jaki, w jakiej dawce? Badasz sobie prolaktynę?
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez maniek123321 21 cze 2015, 18:01
artur1978, na co cytujesz moj wczesniejszy post skoro w nastepnym naprostowalem?

jestes najwidoczniej zwyklym pjerdolonym cpunem skoro nie dopuszczasz do siebie takich informacji.

agusiaww, nie chodzilo mi akurat o neuroleptyki ale zgadzam sie z Toba.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez inez3 21 cze 2015, 19:08
Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

przez wisnia80 21 cze 2015, 19:45
inez3 napisał(a):Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

Typowy zespół niedopchnięcia.

przez ala1983 21 cze 2015, 20:04
inez3 napisał(a):Ból fizyczny to pikuś,.

Bol fizyczny to zart :lol: . Ja kiedys z bolu fizycznego tracilam przytomnosc, dostawalam leki p\bolowe dozylnie i domiesniowo. Porownujac do bolu psychicznego jaki przechodze w chorobie to nawet nie bylo 1\4.
Ostatnio edytowano 21 cze 2015, 20:05 przez ala1983, łącznie edytowano 1 raz
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Kalebx3 21 cze 2015, 20:05
Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

inez3,
-mam podobnie . Jednego dnia dobre samopoczucie i realizacja pewnych zamierzeń , ba planów ,,, drugiego dnia lipa do potęgi i ,,, w końcu nie wiadomo co począć . Na co się zdecydować ,,, wszystkie decyzje podyktowane obecnym samopoczuciem ,,, a ono zmienne niestety .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez agusiaww 21 cze 2015, 20:08
Psychopharm napisał(a):Temat i tak jest próżny bo nie ma w Polsce Adderallu a na amfe z ulicy nikt się nie zdecyduje.

agusiaww jaki, w jakiej dawce? Badasz sobie prolaktynę?

badam i mam w normie :) Robie wszystkie badanie typu morfologia itd 2 x w roku i mam dobre. U mnie mała dawka bo ja mam go jako nasenny, a tak w ogole to biore 1/4 tabletki.

-- 21 cze 2015, 19:09 --

ala1983 napisał(a):
inez3 napisał(a):Ból fizyczny to pikuś,.

Bol fizyczny to zart :lol: . Ja kiedys z bolu fizycznego tracilam przytomnosc, dostawalam leki p\bolowe dozylnie i domiesniowo. Porownujac do bolu psychicznego jaki przechodze w chorobie to nawet nie bylo 1\4.

do konca sie z tym nie zgodze. Uwazam ze to zalezy, ja mialam mega okropne bole somatyczne i to tragedia fakt, ale mialam tez paraliz -czyli objaw fizyczny i tez tragedia.

-- 21 cze 2015, 19:12 --

inez3 napisał(a):Dobra, nie wiem co mam zrobić. Próbować iść do pracy czy jeszcze czekać. Mam straszne wahania - dziś: raz jest ok i jadę sama na przejażdżkę samochodem kawał od domu, raz jestem z moim facetem w centrum handlowym i totalnie kręci mi się w głowie. Raz mysle, że dam radę, drugi raz pojawia się lęk (co będzie jak się "wystrasze" w pracy i będę się czuć tak jak ostatnio). Niby napisałam, że bede z domu pracować, ale ciągle się waham. Nie wiem co dla mnie lepsze - próbować czy odpuścić.

a masz l4? Jak masz l4 to nie idz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez inez3 21 cze 2015, 20:13
Nie mam L4, ale moge z domu pracować. L4 moge załatwić sobie w piątek (3 dni wstecz).

-- N cze 21, 2015 8:16 pm --

Ja się boję, że przez to unikanie to mi się tylko pogorszy. Ostatnim razem chodziłam do pracy, byłam tylko tydzień na zwolnieniu, ale to i tak była katorga.

-- N cze 21, 2015 8:20 pm --

Kalebx3, a co leczysz i czym?

Sortuj wg