WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez Veikko 19 cze 2015, 23:46
novymivo napisał(a):
Veikko napisał(a):Oby, jak na razie to za grzyba nie mogę się dostosować do przyjmowania dodatkowej 75 w południe :P . Zawsze zapominam.

Hej, najlepiej brac 1x dziennie , rano i nie wazne czy to wersja sr czy nie , wiem co mowie.

To by znacznie ułatwiło sprawę, chociaż jednocześnie trochę się obawiam.
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

przez novymivo 19 cze 2015, 23:47
Veikko napisał(a):
novymivo napisał(a):
Veikko napisał(a):Oby, jak na razie to za grzyba nie mogę się dostosować do przyjmowania dodatkowej 75 w południe :P . Zawsze zapominam.

Hej, najlepiej brac 1x dziennie , rano i nie wazne czy to wersja sr czy nie , wiem co mowie.

To by znacznie ułatwiło sprawę, chociaż jednocześnie trochę się obawiam.

Nie ma czego, naprawde wiem co mowie, konsultowalem z lekarzem, zreszta na poczatku tez dzielilem, jednak taki system jest mniej skuteczny.

przez Veikko 19 cze 2015, 23:48
Dzięki za radę :D .
F42.0, wenlafaksyna 225 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 19 cze 2015, 23:48
novymivo napisał(a):Emilk teraz to ja moge sie zwiazac z kobieta tylko i wylacznie podobna do mnie, z inna to nie wyjdzie i tyle. Zreszta nie bycie w zwiazku ma swoje plusy i ja nie narzekam. Mam co robic , chociaz nie ukrywam ze chcialbym poznac prawdomowna, mila, szczera osobe, tylko szczescia brak :).

Nie koniecznie sluchaj,normalna kobieta bez zaburzen tez moze Ci dac szczescie,tylko musisz intensywnie szukac i nie tracic nadziei ;)
emilk

przez MalaMi1001 19 cze 2015, 23:49
A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

przez emilk 19 cze 2015, 23:50
Ja odrazu bralem x1 dziennie ;)

-- 19 cze 2015, 23:52 --

MalaMi1001 napisał(a):A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

A moze cos zupelnie bez serotoniny ?
emilk

przez Patryk29 19 cze 2015, 23:56
MalaMi1001 napisał(a):A ja bym chciała metylofenidat brać, ale skąd skoro w aptekach i na czarnym rynku w kosmicznej cenie. W sumie etylofenidat też byłby ok, ale ze sklepów RC w celach leczniczych trochę słabo. Dupa zbita jeśli chodzi o legalne stymulanty w PL. Myślałam, że wenla się jakoś wkręci w dawce 75mg skoro w dawce 150 i 225 działała zamulająco kiedyś. Ale w każdej dawce dupa zbita. Próbował ktoś miksu wenla + tianeptyna? Ponoć tianeptyna nie tylko blokuje ale też uwalnia serotoninę, moze to coś da, sama już nie mam pomysłów. :-|

Ja biore ten mix :mrgreen:
ale krótko, póki co nic sie nie dzieje za bardzo, co do metylofenidatu, to mozesz sie srogo zawiesc, ja go bralem i jak dla mnie to lipa, to sie nie nadaje do leczenia, depresji, nie ma za bardzo pobudzenia po tym, jestes skoncentrowany dosc mocno i moze miniamlnie lepszy nastrój, oprócz tego jakies napiecia i niepokoje powoduje, jestes jakis taki podkurwiony, a na wieczór zjazd nastoju w /cenzura/, ten lek jest ok jak ktos juz nie chce zyc, to ulatwi mu samobója, poza tym wedlug mnie leczenie depresji stymulantami to jest bardzo zly pomysl, to juz nawet nie chodzi o uzaleznienie, ale tolerancja to jest raz, ciezko go dostac, bo lekarza za bardzo go nie chca wystawiac, na czarnym ryneczku impreza droga, poza tym po pewnym czasie depresje poglebi jeszcze bardziej, jedno mnie zastanawia, ze dzieciak takie mlode to wala i w miare normalnie zyja. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 20 cze 2015, 00:04
Patryk29 napisał(a):

Ja biore ten mix :mrgreen:
ale krótko, póki co nic sie nie dzieje za bardzo, co do metylofenidatu, to mozesz sie srogo zawiesc, ja go bralem i jak dla mnie to lipa, to sie nie nadaje do leczenia, depresji, nie ma za bardzo pobudzenia po tym, jestes skoncentrowany dosc mocno i moze miniamlnie lepszy nastrój, oprócz tego jakies napiecia i niepokoje powoduje, jestes jakis taki podkurwiony, a na wieczór zjazd nastoju w /cenzura/, ten lek jest ok jak ktos juz nie chce zyc, to ulatwi mu samobója, poza tym wedlug mnie leczenie depresji stymulantami to jest bardzo zly pomysl, to juz nawet nie chodzi o uzaleznienie, ale tolerancja to jest raz, ciezko go dostac, bo lekarza za bardzo go nie chca wystawiac, na czarnym ryneczku impreza droga, poza tym po pewnym czasie depresje poglebi jeszcze bardziej, jedno mnie zastanawia, ze dzieciak takie mlode to wala i w miare normalnie zyja. :pirate:

Dla nerwicowcow jaki pobudzacz do wenli by byl dobry ? ;)
emilk

przez MalaMi1001 20 cze 2015, 00:07
Patryk29 napisał(a):Ja biore ten mix :mrgreen:

No to słabo, bo celowałam w to połączenie.

Co do metylo wiążę z nim nadzieję, bo skoro nie mam jak zdiagnozować narkolepsji (badania horrendalnie drogie) przynajmniej mogłabym ją wykluczyć biorąc przez jakiś czas, bo jest przepisywana właśnie ludziom z tą chorobą z dobrymi efektami. Są jeszcze inne leki, ale niedostępne w PL, więc nie mam za dużego wyboru. Istnienie i działanie tego leku są dla mnie jakimś tam dowodem na faktyczne zaburzenia neuroprzekaźników w ADHD, bo w sumie na zdrowych ludzi działa pobudzająco, a na tych z ADHD stabilizująco więc coś jest na rzeczy. Narkolepsja to w dużym uproszczeniu odwrotność ADHD więc powinno w tej kwestii pomagać. A metylo jest lekiem aptecznym więc czystość jego jest o wiele większa niż nawet etylo z najlepszego RC.

Coś poza serotoniną? Planowałam dorzucić do wenli reboksetynę, ale będę mieć nowego lekarza więc nie wiem jak podejdzie do tej kwestii. Myślałam jeszcze o wellbutrinie, ale działa na dopaminę, nie wiem czy jest sens ruszać ten neuroprzekaźnik skoro nie jest aż tak źle z zaburzeniami nastroju. Neuroleptyki odpadają choćbym miała zasypiać za kierownicą, już wolę iść na rentę i nie wychodzić z domu.

przez Patryk29 20 cze 2015, 00:09
emilk, Clonazepam :P
A tak na powaznie, to ciezko o taki lek, moze sertralina w duzych dawkach ale to bys musial rozwazyc zmiane leku, /cenzura/ wenla powinna dawac kopa. fluo na mnie nie dzialalo w zaden sposób pobudzajaca, a ponoc z tego ten lek slynie.
Z innyc leków to moze selegilina w malych dawkach do 10mg zeby sobie krzywdy nie wyrzadzic.
Wellbutrin moze, reboksetyna ale to moze byc ostry hardcore. :pirate:

przez crayzyalexxx 20 cze 2015, 00:09
Helooo wszystkim :):):) przepraszam za spóźnienie, mialam byc o 22 ale chcieliście zdjęcie mojej kici. Goniłam ją po całym domu ale sie wścieka do zdjęć i pokazuje pazury :(:(:( co do golenia mojej kici to nie bardzo, jest rasowa. To kot perski. Ma nawet medale :)

u mnie dalej super pieknie zajebiscie, chce sie żyć :) a jak sie czyta to forum to mozna sie posikać ze smiechu ja pierd....
W życiu piękne są tylko chwile

przez crayzyalexxx 20 cze 2015, 00:10
A ja biore wenle 150 rano i 75 po południu...czy to źle ???
W życiu piękne są tylko chwile

przez Patryk29 20 cze 2015, 00:10
crayzyalexxx, Czesc,, oby dalej bylo pieknie.

przez emilk 20 cze 2015, 00:12
crayzyalexxx napisał(a):Helooo wszystkim :):):) przepraszam za spóźnienie, mialam byc o 22 ale chcieliście zdjęcie mojej kici. Goniłam ją po całym domu ale sie wścieka do zdjęć i pokazuje pazury :(:(:( co do golenia mojej kici to nie bardzo, jest rasowa. To kot perski. Ma nawet medale :)

u mnie dalej super pieknie zajebiscie, chce sie żyć :) a jak sie czyta to forum to mozna sie posikać ze smiechu ja pierd....

NO WItam Cie koteczku :D juz nie moglem sie doczekac :P caly dzien niecierpliwie czekalem :D

-- 20 cze 2015, 00:13 --

Odrazu banan na twarzy :D:D
emilk

Sortuj wg