WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez MalaMi1001 19 cze 2015, 22:27
novymivo napisał(a):panna
1. «kobieta niezamężna»
2. «dorastająca dziewczyna»
3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem»
4. pot. «sympatia, narzeczona»
5. daw. «dziewica»

Serio? :D Nie zamierzam z tobą dyskutować na ten temat bo z takimi osobnikami nie ma to sensu, bynajmniej na takie tematy.

emilk napisał(a):Ahh te kobiety,czasem jedno slowo i wybucha bomba

Żadna bomba nie wybuchła, upomniałam się jedynie o elementarny, nie podwórkowo-cwaniacki szacunek dla dziewczyny, która zainteresowała kolegę. Tyle. To takie straszne i uwłaczające.

Wracając do wenlafaksysny, czy nocne pocenie mija po jakimś czasie czy trwa aż do odstawienia? Bo zaczyna mnie to już męczyć....

przez jetodik 19 cze 2015, 22:27
u mnie na podwórku na ładne dziewczyny mówią "świnie" :/
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez novymivo 19 cze 2015, 22:30
MalaMi1001 napisał(a):
novymivo napisał(a):panna
1. «kobieta niezamężna»
2. «dorastająca dziewczyna»
3. Panna «jeden ze znaków zodiaku; też: osoba urodzona pod tym znakiem»
4. pot. «sympatia, narzeczona»
5. daw. «dziewica»

Serio? :D Nie zamierzam z tobą dyskutować na ten temat bo z takimi osobnikami nie ma to sensu, bynajmniej na takie tematy.

emilk napisał(a):Ahh te kobiety,czasem jedno slowo i wybucha bomba

Żadna bomba nie wybuchła, upomniałam się jedynie o elementarny, nie podwórkowo-cwaniacki szacunek dla dziewczyny, która zainteresowała kolegę. Tyle. To takie straszne i uwłaczające.

Wracając do wenlafaksysny, czy nocne pocenie mija po jakimś czasie czy trwa aż do odstawienia? Bo zaczyna mnie to już męczyć....

Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.
Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 19 cze 2015, 22:33
jetodik napisał(a):u mnie na podwórku na ładne dziewczyny mówią "świnie" :/
Hahahha, o /cenzura/ ale sie teraz usmialem, fakt, tak sie mówi, co jest delikatnie mówiac nie ladne okreslenie. :P

Pocenie mija, ale bardzo pózno, nie pamietam, ja to mialem kilka, miesiecy, teraz nie mam bardzo mozliwe, ze ten lek juz na mnie nie bedzie dzialal, ale szczerze mam na to juz w /cenzura/ wyjebane i to /cenzura/ wszystko.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez MalaMi1001 19 cze 2015, 22:35
novymivo napisał(a):Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Ok, zastanowię się 100 razy zanim cię skrytykuję :brawo:

novymivo napisał(a):Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Teraz sam pokazałeś swój poziom uderzając w kwestię rodem z brukowców to raz, a dwa mój partner ceni mnie między innymi za to, że ważę słowa i w stosunku do ludzi, których cenię nie posługuję się podwórkowym słownictwem, więc akurat nie trafiłeś, przykro mi.

Co z tym poceniem? Ktoś bierze wenlę dłużej niż kilka miesięcy i jest w stanie się wypowiedzieć?

przez novymivo 19 cze 2015, 22:39
MalaMi1001 napisał(a):
novymivo napisał(a):Ty chyba nie masz pojecia na czym dyskusja polega, a tutaj pokazalas swoj poziom. Tak serio. na drugi raz pomysl zanim cos napiszesz.

Ok, zastanowię się 100 razy zanim cię skrytykuję :brawo:

novymivo napisał(a):Pozdrow ode mnie twojego partnera - zycze mu duzo cierpliwosci hehehehehe.

Teraz sam pokazałeś swój poziom uderzając w kwestię rodem z brukowców to raz, a dwa mój partner ceni mnie między innymi za to, że ważę słowa i w stosunku do ludzi, których cenię nie posługuję się podwórkowym słownictwem, więc akurat nie trafiłeś, przykro mi.

Co z tym poceniem? Ktoś bierze wenlę dłużej niż kilka miesięcy i jest w stanie się wypowiedzieć?

Panowie i Panie, radze uwazac co piszecie bo Malami moze znowu odczytac losowe slowo negatywnie i dostaniecie opierdol tak jak ja.
Panna to nie podworkowe slownictwo, ale kultury to ja Ciebie nie naucze, za pozno na to.
Dla mnie temat zamkniety/

przez Patryk29 19 cze 2015, 22:39
MalaMi1001, Slonce juz ci napisalem, nie czytasz moich postów :-|

przez novymivo 19 cze 2015, 22:40
Moze pocisz sie bo za "grubo" sie ubierasz :D ?

przez Patryk29 19 cze 2015, 22:42
novymivo napisał(a):Moze pocisz sie bo za "grubo" sie ubierasz :D ?

O /cenzura/ novy rozjebales mnie tym tekstem. :mrgreen:

przez MalaMi1001 19 cze 2015, 22:48
novymivo, to już nie pisz w tym temacie skoro zamknięty.

Patryk29, długo to za dużo powiedziane, ile mniej więcej bo jem już wenlę od 4 miesięcy i ten objaw nie mija. Bardzo to męczące szczególnie, że spię już pod kocem a nadal rano budzę się spocona.
novymivo napisał(a):Moze pocisz sie bo za "grubo" sie ubierasz :D ?

Słabe to było ale ze względu na twój podwórkowy styl wybaczam :D , nie każdy musi mieć elementarne pojęcie o kulturze osobistej. Kurva ludzie, ziomek mnie nie widział na oczy a rzuca się jak płotka w za płytkim stawie :D u made my day.

przez Patryk29 19 cze 2015, 22:58
MalaMi1001, Wenle juz bierzesz 4 miechy, na pewno juz tyle? z reszta jakis czas temu sie pytalem ile bierzesz to mówilas cos 6 tygodni, /cenzura/ chyba ze tyle czasu minelo :shock:
Powinno ci minac niedlugo, mi to minelo ale w sumie nie do konca, na pewno nie tak normalnie jak calkiem bez leku, ale stopniowo to ustepowalo

I jak pod kocem spisz?? to przeciez jeszcze gorzej :D
chyba ze to mialbyc jakis zart, ja cos ostatnio gorzej kumam przez te prochy i depresje, czasami sie czuje jakby mi 1/3 mózgu wyjebalo w powietrze. :hide:

przez novymivo 19 cze 2015, 23:02
no mowilem Patryk ze za "grubo" :pirate:

przez MalaMi1001 19 cze 2015, 23:07
Patryk29 napisał(a):MalaMi1001, Wenle juz bierzesz 4 miechy, na pewno juz tyle? z reszta jakis czas temu sie pytalem ile bierzesz to mówilas cos 6 tygodni, /cenzura/ chyba ze tyle czasu minelo :shock:
Powinno ci minac niedlugo, mi to minelo ale w sumie nie do konca, na pewno nie tak normalnie jak calkiem bez leku, ale stopniowo to ustepowalo

I jak pod kocem spisz?? to przeciez jeszcze gorzej :D
chyba ze to mialbyc jakis zart, ja cos ostatnio gorzej kumam przez te prochy i depresje, czasami sie czuje jakby mi 1/3 mózgu wyjebalo w powietrze. :hide:

W sumie nie wiem ile biorę, ale będzie gdzieś ze 4 miechy, może trochę mniej. W sumie nie pamiętam za dobrze, ale coś koło tego będzie. W każdym razie na tyle długo żeby te najgorsze skutki minęły.

Serio śpię pod kocem żeby tylko się tak nie pocić, ale to nic nie daje. Nadal budzę się zlana potem chociaż np. dzisiaj w nocy było chłodno i spałam przy otwartym oknie. Po sertralinie się też tak pociłam ale nie każdej nocy. Po wenli natomiast codziennie. Coś mi się wydaje, że sporo objawów nie mija po czasie i utrzymują się do końca leczenia...

przez jetodik 19 cze 2015, 23:09
nie pocę się po wenli, na samym początku tylko tak było.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg