WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

Re: Efectin

przez kasia000 16 sty 2009, 20:59
KUBA wiesz co czyli sugerujesz mi,że ja też zachoruje bo łykam 4 lata tak?

[*EDIT*]

i jeszcze jedno podaj linka na te zagraniczne stronki-jestem baaardzo ciekawa co tam pisze..czekam!
kasia000

przez Kuba-001 16 sty 2009, 21:38
Sugeruje Ci że każdy jest inny i ze na każdego wszytko inaczej działa.Ludzki mózg to największa zagadka i jak każdy czlowiek jest inny tak każdego mózg jest równiez inny.Nie wiem czy Ty akurat też zachorujesz na SLA biorąc tyle czasu Efectin bo tego nikt Ci nie powie dopiero sama się przekonasz czy te tabletki działały na Twój mózg zgubnie w moim przypadku tak było i wyszło to bardzo szybko.Linki przesle Ci pozniej co do parkinsona i psychotropów link podawalem juz tutaj na forum tak samo nowe odkrycie odnośnie sla i astrocytów na które psychotropy działają i mogą je uszkadzać.

Ja tutaj nie wlazłem na to forum żeby kogoś ostrzegać tylko z nienawiści do całej psychiatri i tego co oni wyrabiają !! Uzależniają ludzi od jakiegoś gówna i wciskają że to nie jest szkodliwe.Skoro nie jest to szkodliwe to dlaczego tak szybko uzaleznia i dlaczego w tej chwili dzieje się ze mną to co się dzieje ??

przez namiestnik 17 sty 2009, 13:47
Kuba-001, potrzebujesz dobrego psychiatry. On Ci może pomóc - narazie siedzisz w swoich urojeniach jak w matni i przez to nie możesz ruszyć do przodu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kuba-001 17 sty 2009, 14:33
Dlaczego uważasz że mam urojenia ?? to po pierwsze a po drugie jeśli potrzebuje tego psychiatry to tylko po to aby przepisał mi coś co przepisano mi pare lat temu ale w tej chwili nie po to aby leczyć jakąś nerwice tylko po to aby otumanić mnie w związku ze śmiertelną chorobą.
Kolego powtarzam Ci ja mam kontakt z ponad 3 tyś chorych na SLA i większość z nich przed zachorowaniem miała kontakt z jakąś chemią w postaci tabletek lub inną.Bardzo dużo choruje piłkarzy tak samo jak żołnierze do tego pielęgniarki wszystko to wiąże się z chemią z jaką mają do czynienia.Zobacz piłakrzy jak w wieku dwadzieścia pare lat padają na atak serca na boiskach wszystko od tabletek jakie łykają.
Powtarzam Ci !! Ja łykałem silnie uzależniające tabletki które silnie działają centralnie na mózg zmieniając jego skład chemiczny i robiące dużo innych złych rzeczy do tego wypiłem sobie co jakiś czas na weekend kilka drinków zaraz po odstawieniu zaczyna się tak rzadka i tak powarzana choroba do tego jescze własnie związana z neurologią czyli z tym powtarzam na co silnie działają takie tabletki.Także to Ty zejdz na ziemie i nie wciskaj mi że mam urojenia bo znam swój organizm i wiem co mu zaszkodziło ja mogłem teraz normalne życie prowadzić gdyby nie te prochy a Ty mi gadasz że mam do nich wracać ?? W życiu do tego nie wróce nawet jak mi zabierze mowe i kończyny.Psychiatria to największy skandal tych czasów ! tz. w Polsce wiele rzeczy to skandal calkiem inaczej i praktycznie na marginesie jest ona postrzegana w Niemczech w Polsce zaczyna się ja traktować ja chleb powszedni niczym w kraju trzeciego świata !

przez namiestnik 17 sty 2009, 21:08
No właśnie mówisz teraz typowo tak jak osoba z urojeniami. Zobacz jak się napinasz gdy piszesz. Jesteś wtedy w innym świecie.

przez stapelia 18 sty 2009, 12:43
że zmienię temat tej pasjonującej aczkolwiek już nieco nudnej i nic nie wnoszącej dyskusji:)))
mam przed sobą ostatnie 10 kapsułek 37,5:) i postanowiłam to jeszcze podzielić, lekarz mówi że bez sensu ale... myślicie, że lepiej odsypywać kuleczki i brać pół dziennie czy brać normalnie ale co drugi dzień?
pozdrawiam
Agnieszka

przez basior 18 sty 2009, 14:48
Kuba-jedyną słuszną postawą bedzie całkowite zignorowanie Namiestnika
basior

przez Kuba-001 18 sty 2009, 15:19
basior napisał(a):Kuba-jedyną słuszną postawą bedzie całkowite zignorowanie Namiestnika

No wałsnie miałem to zrobić bo i tak nie zrozumie ! Ja czuje się ofiarą psychiatrii i jest mi strasznie przykro że miałem z nią wogóle jakikolwiek kontakt bo to tak naprawdę jest pseudonauka bo oni nie wiedzą CO LECZĄ JAK TO LECZĄ I JAK TO WOGÓLE DZIAŁA czyli leczą coś o czym nie mają zielnonego pojęcia ! Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę .

przez basior 18 sty 2009, 16:01
Psychiatria to bardziej spekulatywna nauka o zaburzeniach psychicznych,leząca na pograniczu neurologii i psychologii ,niewątpliwie neurologia jest diedziną wiedzy o wiele bardziej prestiżową,praktyczną anizeli psychiatria ... bez neurologii badającej biologiczne podstawy procesów zachodzących w mózgu i psychofizjologicznej bazy zaburzeń psychicznych psychiatria która zawsze na niej bazuje podzieliła by los psychologii która przeciez do nauk medycznych nie nalezy(i od której w praktyce nie wiele się różni)...

[*EDIT*]

...a co do Efectinu i innych "leków" psychotropowych to jestem ich skrajnym przeciwnikiem,nie dosc ze uzależniają,są drogie i nie zawsze przynoszą ukojenie(jesli juz przynoszą to tylko wtedy gdy się je stosuje podobnie jak narkotyki,alkohol czy tytoń) to jeszcze rozregulowują homeostazę mózgu ,im człowiek dużej bedzie brał ta chemie tym dłużej po jej odstawieniu będzie dochodził do równowagi(jesli wogóle do niej dojdzie)... równowagi organizmu nie oszuka zaden lek,szczególnie taki który działa na psychikę i bierze sie go okresowo,i nie porównujcie leków psychotropowych do aspiryny czy wit.C ,bo to inna para kaloszy,inny profil działania...psychotropy mają wiecej wspólnego z narkotykami niz z jaką kolwiek inną gamą substancji aktywnych organicznie...
basior

przez Kuba-001 18 sty 2009, 16:15
Tak tylko że neurologia oraz psychiatria niewiedzą dokładnie na czym polegają zaburzenia psychiczne i co się wtedy w mózgu dzieje tak samo jak nie znają dokładnego działania psychotropów w ludzkim mózgu.I przez to wyrządzają ludzią krzywdę bo igrają z ludzkim umysłem którego nie rozumieją.Przecież to jest jawny fakt i kazdy kto sie interesuje psychiatrią wie że jest to jedna wielka niewiadoma.

przez basior 18 sty 2009, 16:32
Wystarczy wziąsc pierwszą z brzegu ulotkę leku psychotropowego-pisze wyraźnie-"działanie leku nie jest do końca znane ,wiadomo jednak ze działa na wychwyt zwrotny.........",ale czy to ze działa na wychwyt zwrotny np,serotoniny nie oznacza ze ,biorąc powyższą niewiedze lekkarzy odnosnie procesów zachodzących w mózgu i holistycznego działania leku-nie powoduje on rozchwiania homeostazy mózgu...?słowem-przepisują ci lek którego machanizm nie jest im znany i po tym jak ty na niego zareagujesz(w sensie psychicznym i fizjologicznym) rozstrzygają czy mozesz bądz nie mozesz go stosowac,jestesmy jak króliki doswiadczalne które o tyle tylko róznią sie od zwierzat laboratoryjnych ze płacą za eksperymenty na samych sobie,oraz potrafią werbalnie wyrazic swemu "wybawcy" jak ten eksperyment przebiega,zaś "wybawca" zawsze moze powiedziec ,gdy testowany na nas lek źle działa,ze nie jest on dla nas skuteczny trzeba dobrac lek,spróbuj innego,w rzeczywistosci nie posiadając fundamentalnej wiedzy na temat konsekwencji jego stosowania (bo mózg do najbardziej skomplikowany układ jaki istnieje) kontynuują proces testowania innym specyfikiem

[*EDIT*]

Wystarczy wziąsc pierwszą z brzegu ulotkę leku psychotropowego-pisze wyraźnie-"działanie leku nie jest do końca znane ,wiadomo jednak ze działa na wychwyt zwrotny.........",ale czy to ze działa na wychwyt zwrotny np,serotoniny nie oznacza ze ,biorąc powyższą niewiedze lekkarzy odnosnie procesów zachodzących w mózgu i holistycznego działania leku-nie powoduje on rozchwiania homeostazy mózgu...?słowem-przepisują ci lek którego machanizm nie jest im znany i po tym jak ty na niego zareagujesz(w sensie psychicznym i fizjologicznym) rozstrzygają czy mozesz bądz nie mozesz go stosowac,jestesmy jak króliki doswiadczalne które o tyle tylko róznią sie od zwierzat laboratoryjnych ze płacą za eksperymenty na samych sobie,oraz potrafią werbalnie wyrazic swemu "wybawcy" jak ten eksperyment przebiega,zaś "wybawca" zawsze moze powiedziec ,gdy testowany na nas lek źle działa,ze nie jest on dla nas skuteczny trzeba dobrac lek,spróbuj innego,w rzeczywistosci nie posiadając fundamentalnej wiedzy na temat konsekwencji jego stosowania (bo mózg do najbardziej skomplikowany układ jaki istnieje) kontynuują proces testowania innym specyfikiem
basior

przez stapelia 18 sty 2009, 18:12
biorąc pierwszą lepszą ulotkę Effectinu widzę że nic tam takiego nie ma.
A wiecie że najgorszym lekarstwem w jego skutkach działania jest najzwyklejszy w świecie węgiel leczniczy?
Nie straszcie ludzi głupotami, leki są przebadane na 10 stronę - sama znam dwóch farmaceutów, którzy pisali doktoraty z ich działania i na szczęście mam podstawy żeby im wierzyć.
Oczywiście cieszę się, że już za 10 dni pozbędę się tego świństwa :) i mam zamiar się dobrze czuć i korzystać z życia:)
pozdrawiam
Agnieszka

przez namiestnik 18 sty 2009, 20:29
Kuba-001 napisał(a):
basior napisał(a):Kuba-jedyną słuszną postawą bedzie całkowite zignorowanie Namiestnika

No wałsnie miałem to zrobić bo i tak nie zrozumie ! Ja czuje się ofiarą psychiatrii i jest mi strasznie przykro że miałem z nią wogóle jakikolwiek kontakt bo to tak naprawdę jest pseudonauka bo oni nie wiedzą CO LECZĄ JAK TO LECZĄ I JAK TO WOGÓLE DZIAŁA czyli leczą coś o czym nie mają zielnonego pojęcia ! Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę .

Nikt Cię nie poprawi tak byś to przeczytał ze zrozumieniem - bo cokolwiek nie potwierdzi twoich imaginacji to zignorujesz to.

A ignorowanie? Cały czas to robisz. Ignorujesz mnie i innych bywalców forum. Ludzie wkoło Ciebie chcą Ci pomóc, mówią Ci jak Ciebie odbierają, radzą naprawdę dobrze, a ty jesteś na to głuchy. Żyjesz w swoim własnym urojonym świecie, ze swoją urojoną chorobą. Możesz odwrócić się od wszystkich i zostać z tymi którzy tylko bardziej wciągają Cię w to bagno. Bo takie osoby lepiej Tobie pasują. Bo pasują do Twoich urojeń.

Winisz wszystkich i wszystko dokoła za Twoją wymyśloną chorobę oraz zapewne realne przykre odczucia. Ignorujesz nawet najprostsze pytania. Nie napiszesz np. jak straciłeś prawko. Jak przykładowo jechałeś po pijaku to nie wiń za to leków.
Ostatnio edytowano 19 sty 2009, 12:13 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Double

przez Kuba-001 18 sty 2009, 21:18
Skoro porównujesz SLA do nerwicy to widać że nie wiesz nic kompletnie o objawach i diagnozowaniu SLA.Wszytko co zostalo mi odberane jest przez psychiatre i psychiatrów ktorzy leczą co coś na chybił trafił.

TABLETKI EFECTIN ER75 WYWOŁAŁY WE MNIE ŚMIERTELNĄ CIĘŻKĄ CHOROBĘ KOMÓREK NEROWOWYCH (NEURONÓW) ZNISZCZYŁY MOJE CAŁE ŻYCIE !!!

http://pl.youtube.com/watch?v=dkhAOJrxpIE

Tu masz wypowiedz profesora naukowca ktory mówi o przełomie jakim jest stowrzenie z embrionalnych komórek ludzkich ludzkie neurony dzięki którym będzie można poznać mechanizmy takich chorób jak depresja lub SLA.Dopiero teraz będzie wiadomo na czym polega depresja i inne schorzenia których mechanizmy do tej pory były dla człowieka nie znane.Takze za niedługo możecie się spodziewać całkiem nowego leczenia chorób psychicznych i te wszystkie leki co są teraz przestaną być wogóle produkowane i używane.

Sortuj wg