WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 19 cze 2015, 03:27
Tutaj moje foto z przed paru miesiecy :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
emilk

przez novymivo 19 cze 2015, 03:30
Na tym drugim wygladasz starzej, mamy naukowy dowod ze wenla odmladza - ja pier..... ale jaja :D :D :D

-- 19 cze 2015, 02:32 --

emilk zapodaj zdjecie od pasa w dol , sam tyl plz :D
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 19 cze 2015, 03:32
novymivo napisał(a):No no ale ciacho , ciekawe co crazyalexxx teraz robi, moze faktycznie strzyze kicie do zdjecia :D ?

-- 19 cze 2015, 02:26 --

nie kofeina tylko brak seksu hahahahaha, testosteron uderza do glowy to spac nie mozesz

Hehe robi sweet focie przed lustrem :P haha to przez was nie spie krejzole :P

-- 19 cze 2015, 03:34 --

novymivo napisał(a):Na tym drugim wygladasz starzej, mamy naukowy dowod ze wenla odmladza - ja pier..... ale jaja :D :D :D

-- 19 cze 2015, 02:32 --

emilk zapodaj zdjecie od pasa w dol , sam tyl plz :D

Wenla czyni cuda :D a co podnieca Cie meska dupa ? :P

-- 19 cze 2015, 03:35 --

Novy nie mow tylko ze Crazyalexxx poszla spac :P

-- 19 cze 2015, 03:36 --

Rano wszyscy zawalu dostana jak zobacza ta moja fote heh :P
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 19 cze 2015, 03:46
Spac jak spac, gorzej jak z fajka w ustach zasnela i wlasnie ma maly pozar w domu :).
Slyszalem ze ladna pogoda w Polsce , chodzicie gdzies sie kapac, jak spedzasz dni ? Chodzisz sam na spacery , masz hobby czy caly czas poswiecasz dziewczynie ?
wenla35 mg
X

przez emilk 19 cze 2015, 03:53
novymivo napisał(a):Spac jak spac, gorzej jak z fajka w ustach zasnela i wlasnie ma maly pozar w domu :).
Slyszalem ze ladna pogoda w Polsce , chodzicie gdzies sie kapac, jak spedzasz dni ? Chodzisz sam na spacery , masz hobby czy caly czas poswiecasz dziewczynie ?

Masakra nawet tak nie mow ;( No pogoda taka w kratke ostatnio sie ochlodzilo,Duzo czasu poswiecam komputerom elektronice,lubie zagrac w dobra gierke zwlaszcza w World of Tanks na necie.To od czasu do czasu ludzie mi przyniosa jakiegos kompa do naprawy to mam co robic.Dziewczyne tylko na weekendy widuje,moze lepiej bo bysmy sie pozabijali :P Czasem wydaje mi sie ze to juz tylko przyzwyczajenie.Czesto zajmuje sie moimi mlodszymi duzo bracmi 2,5 roku i 4 lata :P siostra poszla na swoje wiec mam spokoj w miare :P Na spacerki to zadko chodze ;) Mam duzy ogrod to tez musze sie nim zajac ;)

-- 19 cze 2015, 04:01 --

Ostatnio myslalem zeby stworzyc grópę wsparcia na skype,poswiecona zaburzeniom roznym,tylko nie wiem ile osob by z tego skorzystalo.
emilk

przez novymivo 19 cze 2015, 04:13
Ja zawsze chcialem otworzyc cos ala klub dla takich ludzi jak my z zaburzeniami, lub portal randkowy (rejestracja tylko za okazaniem "zoltych papierow") . Brakuje mi ludzi w realu, kazdy sie ukrywa ze swoimi problemami i zostaje gadanie o dupie marynie.

-- 19 cze 2015, 03:24 --

No to chyba zostalem sam, no nic zaraz inez sie pewnie pojawi i napisz co tam u niej slychac.
wenla35 mg
X

przez crayzyalexxx 19 cze 2015, 05:04
Ludzie czy Wy juz /cenzura/ spicie ???

-- 19 cze 2015, 04:06 --

NOVYMIVO nie spisz ??? Co robisz ???

-- 19 cze 2015, 04:08 --

Ja nie poszlam lulu, ja tylko przysnelam na chwile z fajką w gębie :):):) i wibratorem w pipce :):):)
W życiu piękne są tylko chwile

przez novymivo 19 cze 2015, 05:32
nie spie :D, pracuje jeszcze 1.5 h a potem ide pobiegac hahahaha,
crazyalexxx pewnie obudzilas sie by wymienic baterie, cale szczescie
wenla35 mg
X

przez inez3 19 cze 2015, 05:56
Ale naprodukowaliście ;).

przez novymivo 19 cze 2015, 06:07
Czesc inez , milo Ciebie widziec :D. Jak samopoczucie , gotowa do pracy ? Wyspana ?
wenla35 mg
X

przez inez3 19 cze 2015, 06:08
Mam stresa przed pracą i nie wiem jak cokolwiek zjem... Najlepsze jest to, że nie wiem czemu ten stres.

-- Pt cze 19, 2015 6:10 am --

Cóż, miałam pobudke o 3, zajaralam fajkę i potem chyba spałam tak do 5 prawie.

-- Pt cze 19, 2015 6:39 am --

Wzięłam wenle i oczy mi się zamykają, a z drugiej strony stres. Nawet to chyba trudno nazwać lękiem, raczej uczucie jak przed jakimś egzaminem.

przez novymivo 19 cze 2015, 06:41
inez3 napisał(a):Mam stresa przed pracą i nie wiem jak cokolwiek zjem... Najlepsze jest to, że nie wiem czemu ten stres.

-- Pt cze 19, 2015 6:10 am --

Cóż, miałam pobudke o 3, zajaralam fajkę i potem chyba spałam tak do 5 prawie.

-- Pt cze 19, 2015 6:39 am --

Wzięłam wenle i oczy mi się zamykają, a z drugiej strony stres. Nawet to chyba trudno nazwać lękiem, raczej uczucie jak przed jakimś egzaminem.

No i bardzo fajnie, tylko mi sie dzisiaj nie poddawaj, glowa do gory , a jak boli to wiesz ze zyjesz ! Prosze zrob to dla Nas i zacisnij zeby, trzymamy kciuki za Ciebie. Powodzenia, pamietaj z kazdym dniem bedzie tylko lepiej
pa

przez inez3 19 cze 2015, 06:47
Dzięki novymivo :*

przez Patryk29 19 cze 2015, 08:09
agusiaww, W którym moim poscie wczorajszym widzisz jakas agresje??
Napisalem ci rzetelnie i merytorycznie, przytoczylem artykuly i dowody robione przez naukowców na duzej grupie ludzi,a ty mi wyskakujesz z jakims artykulem psychiatry który pewnie cudem wogóle dostal sie na medycyne, kazdy z psychiatrów jakimi miaem do czynienia, nie elementarnej wiedz na temat tego co robi, i czym sie zajmuje, oni potrafia jedynie wypisac recepte na ssri. Zgoda stres wywoluje depresje, w jakims stopniu moze sie do tego przyczynic, ale choruje nie cale 10% populacji i i tak niektórzy nie maja depresji z powodu stresy, tylko np. z powodu cpania czy picia albo tego i tego. Pozostala reszta nie ma depresji, a przeciez wszyscy zyja w stresie, wielu ludzi w wiekszym niz ty czy ja i nie biore ssri bo maja stresy, podejrzewam, ze jakby zaczeli je brac to nic by nie zalatwili bo te, leki zamulaja, robia z ciebie impotente i zadowolenrgo glupka który nie rozwiazuje zadnych spraw w swoim zyciu, nie idze w zadnej kwestii do przodu i jeszcze jest z tego zadowolony, to cos takiego jak czlowiek jest zakochany i widzi swoja ukochana przez pryzmat rózowych okularów, a potem sie, okazuje ze ta swietna dziewczyna, albo cie wali po rogach, albo ma zjebany ma maxa charakter, albo chleje i cpa i sobota bez dyskoteki jest dla niej sobota stracona, podobnie jest jakos schodzisz z antydepresantów, normalne rzycie, cie przeraz, nie mozesz odnalezc, bo przez lata siedziales na lekach, po których ledwo miales sile wstac do kompa i posiedziec do wieczora i pójsc spac by obudzic sie rano i robic to samo.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg