WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 18 cze 2015, 20:14
Patryk na Alp bym nie dal rady bo zamulony bym nie ogarnal tego,to praca na takiej wielkiej maszynie która tnie drewniane elementy do mebli i tez trzeba bylo je odbierać i sortować.
emilk

przez novymivo 18 cze 2015, 20:16
patryk29, ja biore velafax( zamiennik) innych nie probowalem, ale czuc ze daje kopa.
Powiem Wam szczerze ze szkoda mi isc spac, szkoda mi zycia poprostu na spanie.
Czy u Was jest podobnie, ze po przebudzeniu samopoczucie ( deprecha) jest nagorsze , a dopiero po godzinie , dwoch czujecie sie lepiej ? Ja tak wlasnie mam i zawsze tak mialem. Lubie sny na wenli, wogole lubie snic, tam przynajmniej czuje ze zyje

-- 18 cze 2015, 19:17 --

emilk napisał(a):Patryk na Alp bym nie dal rady bo zamulony bym nie ogarnal tego,to praca na takiej wielkiej maszynie która tnie drewniane elementy do mebli i tez trzeba bylo je odbierać i sortować.

I co juz straciles robote ? Moze zadzwon powiedz ze auto sie popsulo albo cooo

przez emilk 18 cze 2015, 20:18
Novy podziwiam Cie ja bym sie za granice z ta moja nerwica nie ruszył.Tym bardziej sam,jestes twardy.Widocznie moja psychika jest tak slaba ze nawet praca dla mnie to koszmar.Poczekam jeszcze jakis czas może wenla w końcu zacznie działać tak jak trzeba.

-- 18 cze 2015, 20:20 --

Novy nie jestem gotowy jeszcze żeby pracować,nie ma sensu.

-- 18 cze 2015, 20:21 --

/cenzura/ oteorze swoja działalność i będę robil to co lubię i na tym co się znam dobrze ;)

-- 18 cze 2015, 20:22 --

Dużo ludzi mi zawsze mówilo dlaczego ja nie otworze swojej firmy komputerowej skoro jestem taki dobry w tym.

-- 18 cze 2015, 20:27 --

Novy ja nie mam depresji wiec ciezko mi powiedziec,jak wstaje to czuje się caly czas tak samo przez caly dzień.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 18 cze 2015, 20:32
Emilk wydaje mi sie ze wenla nie jest super na fobie, jednak paro to paro :D. Swoje zycie musisz wkoncu kopnac na przod, nikt za Ciebie tego nie zrobi, czym szybciej tym lepiej. Najgorsze jest odkladanie, obudzisz sie za 10 lat i co wtedy ?
Ja wyjechalem majac 19 lat, rzucilem studia i jestem tu gdzie jestem. Nie jeden na moim miejscu dawno by sie poddal. Jednak zawsze od zlych rzeczy (cpania,picia) trzymala i trzyma mnie silownia. Taki juz jestem, moze z zewnatrz nie wygladam ciekawie, ale w srodku mam zajebista dusze, chwala temu co to dostrzeze. Bylem taki co by za kolegami poszedl w ognien - teraz wiem ze nie warto. Z problemami zostaje sie sam na sam, nikt nie chce brac udzialu w czyms co nie przynosi radosci.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez buubi 18 cze 2015, 20:33
novymivo napisał(a):Czy u Was jest podobnie, ze po przebudzeniu samopoczucie ( deprecha) jest nagorsze , a dopiero po godzinie , dwoch czujecie sie lepiej ? Ja tak wlasnie mam i zawsze tak mialem.

To jest właśnie jedna ze składowych deprechy. Wstajesz i nie chcesz tego dnia, dopiero po pewnym czasie, jeśli jesteś wystarczająco silny i masz pozytywne parcie, podrywasz się do życia. U mnie najlepiej jest popołudniami i wieczorami gdy wiem że nie mam już obowiązków i właściwie mam tylko opiekę na dzieckiem co akurat dodaje mi sił (choć był moment gdy i na to nie miałem sił i chęci - tragedia nie?)

przez novymivo 18 cze 2015, 20:45
buubi napisał(a):
novymivo napisał(a):Czy u Was jest podobnie, ze po przebudzeniu samopoczucie ( deprecha) jest nagorsze , a dopiero po godzinie , dwoch czujecie sie lepiej ? Ja tak wlasnie mam i zawsze tak mialem.

To jest właśnie jedna ze składowych deprechy. Wstajesz i nie chcesz tego dnia, dopiero po pewnym czasie, jeśli jesteś wystarczająco silny i masz pozytywne parcie, podrywasz się do życia. U mnie najlepiej jest popołudniami i wieczorami gdy wiem że nie mam już obowiązków i właściwie mam tylko opiekę na dzieckiem co akurat dodaje mi sił (choć był moment gdy i na to nie miałem sił i chęci - tragedia nie?)

Dziecko nie daje Tobie motywacji do dzialania ? Ja bym duzo oddal za taki dar. pzdr

przez buubi 18 cze 2015, 20:56
novymivo napisał(a):
buubi napisał(a):

Dziecko nie daje Tobie motywacji do dzialania ? Ja bym duzo oddal za taki dar. pzdr

Daje i to bardzo, ale był okres kiedy odkładałem sedam i kiedy deprecha osiągnęła dna, że marzyłem o tym by być sam nie mając sił na nic i nikogo. Mój PS i pobyt w szpitalu psychiatycznym nie wziął się znikąd :( Dziś jest lepiej i to jest ważne :D

przez emilk 18 cze 2015, 20:56
novymivo napisał(a):Emilk wydaje mi sie ze wenla nie jest super na fobie, jednak paro to paro :D. Swoje zycie musisz wkoncu kopnac na przod, nikt za Ciebie tego nie zrobi, czym szybciej tym lepiej. Najgorsze jest odkladanie, obudzisz sie za 10 lat i co wtedy ?
Ja wyjechalem majac 19 lat, rzucilem studia i jestem tu gdzie jestem. Nie jeden na moim miejscu dawno by sie poddal. Jednak zawsze od zlych rzeczy (cpania,picia) trzymala i trzyma mnie silownia. Taki juz jestem, moze z zewnatrz nie wygladam ciekawie, ale w srodku mam zajebista dusze, chwala temu co to dostrzeze. Bylem taki co by za kolegami poszedl w ognien - teraz wiem ze nie warto. Z problemami zostaje sie sam na sam, nikt nie chce brac udzialu w czyms co nie przynosi radosci.

Musze cos zrobic,ale cholernie mi ciezko,czasem czuje sie jak dentka bez powietrza.Tez mialem zajebistych kumpli dopuki bylo cpanie,jak to sie skonczylo kumple tak samo.Teraz jestem praktycznie sam nie mam zadnych kolegow.Moja dziewczyna sie tez do tego przyczynila,zamknela mnie jak w klatce,zakazy same.
emilk

przez novymivo 18 cze 2015, 21:08
Emilk, a moze tak juz ma byc z Nami ? Ja widze po sobie ze cokolwiek bym nie zrobil, jak mocno sie staral , dalej tkwie w tym marazmie. Moze taki nasz los? Moze jednak dorzuce mianseryne na noc i zobacze jak sie bede czuc. Kratomu dzis nie bralem bo czlowiek wyglada po nim jakby 2 doby nie spal ( albo tak mi sie tylko wydaje, moze to juz starosc hehe). Najgorsze jest to ze jakbym mogl cofnac sie o 10 lat to pewnie i tak nic bym nie zmienil.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez inez3 18 cze 2015, 21:12
Co do za dołowanie Panowie? Ja nie wiem, chyba coś w powietrzu dziś. To teraz ja we powymądrzam ;).
emilk, szkoda, że nie spróbowałeś, to była szansa na zmianę, a nie tylko siedzenie w domu. W nerwicy trzeba próbować, bo leki wszystkiego nie załatwią. Najchętniej to bym ci kopa dała! O!

novymivo, podziwiam cię na prawdę. Sam, daleko od rodziny, ja pewnie z chorobą bym nie dała rady sama, ale ty świetnie sobie radzisz. Zobaczysz ułoży się w koncu, ja w to wierzę.

buubi, cieszę się, że jest ok w miarę. Fajnie, że dzieciak daje ci napęd :).

Patryk29, uważam, że świetnie sobie dajesz radę. Pomysl jak było wcześniej, a jak jest teraz. Niebo a ziemia :). Będzie jeszcze lepiej.

-- Cz cze 18, 2015 9:13 pm --

Aha i jeszcze jedno. Żaden lek nie jest pigułką szczęście i troche własnej pracy też trzeba włożyć. Terapia by się wam wszystkim przydała, jeżeli ktoś nie chodzi.

przez emilk 18 cze 2015, 21:14
novymivo napisał(a):Emilk, a moze tak juz ma byc z Nami ? Ja widze po sobie ze cokolwiek bym nie zrobil, jak mocno sie staral , dalej tkwie w tym marazmie. Moze taki nasz los? Moze jednak dorzuce mianseryne na noc i zobacze jak sie bede czuc. Kratomu dzis nie bralem bo czlowiek wyglada po nim jakby 2 doby nie spal ( albo tak mi sie tylko wydaje, moze to juz starosc hehe). Najgorsze jest to ze jakbym mogl cofnac sie o 10 lat to pewnie i tak nic bym nie zmienil.

Moze jest nam to przypisane i tyle,nie kazdemu jest dane bycie szczesliwym..

-- 18 cze 2015, 21:15 --

inez3 napisał(a):Co do za dołowanie Panowie? Ja nie wiem, chyba coś w powietrzu dziś. To teraz ja we powymądrzam ;).
emilk, szkoda, że nie spróbowałeś, to była szansa na zmianę, a nie tylko siedzenie w domu. W nerwicy trzeba próbować, bo leki wszystkiego nie załatwią. Najchętniej to bym ci kopa dała! O!

novymivo, podziwiam cię na prawdę. Sam, daleko od rodziny, ja pewnie z chorobą bym nie dała rady sama, ale ty świetnie sobie radzisz. Zobaczysz ułoży się w koncu, ja w to wierzę.

buubi, cieszę się, że jest ok w miarę. Fajnie, że dzieciak daje ci napęd :).

Patryk29, uważam, że świetnie sobie dajesz radę. Pomysl jak było wcześniej, a jak jest teraz. Niebo a ziemia :). Będzie jeszcze lepiej.

-- Cz cze 18, 2015 9:13 pm --

Aha i jeszcze jedno. Żaden lek nie jest pigułką szczęście i troche własnej pracy też trzeba włożyć. Terapia by się wam wszystkim przydała, jeżeli ktoś nie chodzi.

Inez masz racje,taki kop by mi sie na prawde bardzo przydal ;)

-- 18 cze 2015, 21:15 --

Czasem jak ktos mna nie potrzasnie to nic sam nie zrobie.

-- 18 cze 2015, 21:16 --

Moze ta pogoda dzisiaj tez ma taki wplyw,u mnie pada deszcz szaro buro i ponuro.
emilk

przez novymivo 18 cze 2015, 21:16
Hej inez, dzieki za slowa pocieszenia. Bylas dzisiaj caly dzien w pracy ? jak sie czujesz ?

przez emilk 18 cze 2015, 21:22
Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D
emilk

przez agusiaww 18 cze 2015, 21:25
Patryk29, intersuje bo stres jest przyczyna depresji. Jak ktos ma inne zdanie to u Ciebie włacza sie agresja, wez moze jeszcze powyzywaj mnie jak kiedys BO MASZ DEPRESJE I CI WOLNO :mrgreen: NIe umiesz normalnie dyskutowac i to nie kwestia depresji tylko czego innego ;)

-- 18 cze 2015, 20:26 --

emilk napisał(a):Inez chyba bys musial zostac moja kobieta,odpowiednio bys mnie ustawila heh :P I masz takie dobre serduszko :D

zalezy gdzie ustawiła :lol:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg