WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez buubi 16 cze 2015, 19:31
Patryk29 napisał(a):buubi, to od depresji i swoje 5 groszy dorzuca wenla, minie ci to jak lek zacznie konkretnie dzialac.

3 miesiące już biorę, a odkąd odkładam benzo to coraz gorzej z tymi somatycznymi objawami i słabicą :(

przez novymivo 16 cze 2015, 19:39
buubi napisał(a):
Patryk29 napisał(a):buubi, to od depresji i swoje 5 groszy dorzuca wenla, minie ci to jak lek zacznie konkretnie dzialac.

3 miesiące już biorę, a odkąd odkładam benzo to coraz gorzej z tymi somatycznymi objawami i słabicą :(

mi tez na bol wenla nie pomogla. Za to kratom sprawdza sie swietnie jezeli chodzi o efekt przeciwbolowy, moze bys sprobowal jezeli tak nie daje Tobie to spokoju, tylko ze w pl kratom jest zabroniony ...,

przez buubi 16 cze 2015, 19:43
ja ogólnie z leków bym zszedł, choćby z tego benzo w które mnie wpakowali lekarze którym zaufałem, a teraz czując się gorzej niż wcześniej musze dodatkowo zmierzyć się z odstawianiem
Faxolet 75 2-0-1
Tranxene 5 0-0-1
Trittico 75 0-0-1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 16 cze 2015, 19:48
buubi napisał(a):ja ogólnie z leków bym zszedł, choćby z tego benzo w które mnie wpakowali lekarze którym zaufałem, a teraz czując się gorzej niż wcześniej musze dodatkowo zmierzyć się z odstawianiem

Dlugo bierzesz benzo ? Odstawiaj poki mozesz LOL

przez buubi 16 cze 2015, 19:51
buubi napisał(a):2 miesiące sedam, potem 3 miesiące słabszą tranxenę, teraz mam to odkładać na przestrzeni 2 miesięcy, zastanawiam się kiedy przejdą te cholerne objawy

przez novymivo 16 cze 2015, 19:57
buubi napisał(a):
buubi napisał(a):2 miesiące sedam, potem 3 miesiące słabszą tranxenę, teraz mam to odkładać na przestrzeni 2 miesięcy, zastanawiam się kiedy przejdą te cholerne objawy

wogole nie znam tych benzo, to mocniejsze jest od alproxu albo clonow ?

przez buubi 16 cze 2015, 20:04
novymivo napisał(a):
buubi napisał(a):

wogole nie znam tych benzo, to mocniejsze jest od alproxu albo clonow ?

Sedam jeden z mocniejszych - nieco słabszy od Klonu
Tranxene - jeden ze słabszych, ale i tak jej brak czuje mocno

przez novymivo 16 cze 2015, 20:08
odstaw poki krotko bierzesz bo te leki to najgorsze scierwo do odstawienia. Musisz to zastapic poprostu czyms innym. pzdr

przez buubi 16 cze 2015, 20:12
novymivo napisał(a):odstaw poki krotko bierzesz bo te leki to najgorsze scierwo do odstawienia. Musisz to zastapic poprostu czyms innym. pzdr

Lekarz powiedział, żeby wenlo i trittico na noc zostawić na dłużej a benzo ograniczać stopniowo. Jakbym teraz z dnia na dzień odłożył całkowicie to szpital ponownie pewny a tego nie chcę

przez ala1983 16 cze 2015, 20:15
emilk, Zal patrzec i czytac jak sie marnujesz. Nie wiem, co w sobie trzeba miec, zeby wrocic do osoby, ktora okrada z zycia. To wiecej niz toksyczny zwiazek.
Nie mam juz pomyslow jak przekonac cie do psychoterapii, nawet przyklad mojego funkcjonowania cie nie zacheca? Z przerazeniem czytam twoje wpisy i podpisy.. znieksztalcona osobowosc, coraz to nowe mysli i zachowania, silne wahania nastrojow.. dlugo tak jeszcze masz zamiar?
Sama sie obudzilam po kilkunastu latach!, ale chyba nie zrobisz tego co ja? Badz madrzejszy, dzialaj teraz i zawracaj, bo leki to nie ten kierunek.

Dostales w szpitalu szanse na lepsze zycie - nie skorzystales, ale na szczescie zawsze mozesz tam wrocic!
Ja swoja szanse wykorzystalam.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez inez3 16 cze 2015, 20:26
ala1983, nie znam historii emilk dokładnie, ale nie można mówićc, że leki to nie ten kierunek. Ja bez nich nie dałabym rady w pewnych momentach mimo uczęszczania na psychoterapie.

przez andrew88 16 cze 2015, 20:32
hej,

potrzebuje porady kogos modrego- biore 300 mg wenlafaksyny i 100 lamotryginy, czuje nadmierna obojetnosc i niechec do wykonywania wielu obowiazkoe kazdego dnia. Wenle w tych dawkach biora od kilku tygodni. Jakies rady jak zmniejszyc niechec i obojetnosc ? Czy to normalne ?

przez ala1983 16 cze 2015, 20:39
inez3 napisał(a):ala1983, nie znam historii emilk dokładnie, ale nie można mówićc, że leki to nie ten kierunek. Ja bez nich nie dałabym rady w pewnych momentach mimo uczęszczania na psychoterapie.

W jego przypadku to na pewno nie ten kierunek ;)
Wiadomo, ze nie mozna funkcjonowac bez lekow ciagle pakujac sie w te same sytuacje, ktore niszcza.
Ostatnio edytowano 16 cze 2015, 20:45 przez ala1983, łącznie edytowano 1 raz
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez buubi 16 cze 2015, 20:41
andrew88 napisał(a):hej,

potrzebuje porady kogos modrego- biore 300 mg wenlafaksyny i 100 lamotryginy, czuje nadmierna obojetnosc i niechec do wykonywania wielu obowiazkoe kazdego dnia. Wenle w tych dawkach biora od kilku tygodni. Jakies rady jak zmniejszyc niechec i obojetnosc ? Czy to normalne ?

U mnie wenla przez pierwsze tygodnie mnie przymuliła i ogólnie czułem się gorzej, dopiero później zaczęła fajnie działać

Sortuj wg