WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 16 cze 2015, 12:18
Gdybym mial pistolet,to juz dawno bym sobie strzelil w glowe..

-- 16 cze 2015, 12:21 --

inez3 napisał(a):Hmm, nie daj się. To może spróbuj coś zrobić? Nie wiem, posprzatać np.

Problem w tym ze,ona mieszka na razie u siebie,przez jakis czas mieszkala u mnie,ale sie wyprowadzila bo znalazla prace u siebie tam gdzie mieszka...Boli ja ze ona musi pracowac,a ja nie pracuje..

-- 16 cze 2015, 12:23 --

Wogole tak sie zachowuje,jakby nie wiedziala o tym ze mam problemy ze zdrowiem i wszystko zgania na mnie.

-- 16 cze 2015, 12:42 --

Ale dobra mniejsza z tym,nie bede smiecil forum.
emilk

przez agusiaww 16 cze 2015, 12:45
emilk, to sprobuj poszukac byle jakiej np cieciowanie, tam w sumie prawie nic nie musisz robic, oprocz stania/chodzenia. Czy bedziesz mial odpały to nikt nie zauwazy.

-- 16 cze 2015, 11:46 --

emilk, poza tym ja tez mam problem ze zdrowiem a sie nie opieprzam w domu. Myslisz ze mi sie chce? Nie, ale podnosze tyłek i robie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez novymivo 16 cze 2015, 12:51
emilk napisał(a):Gdybym mial pistolet,to juz dawno bym sobie strzelil w glowe..

-- 16 cze 2015, 12:21 --

inez3 napisał(a):Hmm, nie daj się. To może spróbuj coś zrobić? Nie wiem, posprzatać np.

Problem w tym ze,ona mieszka na razie u siebie,przez jakis czas mieszkala u mnie,ale sie wyprowadzila bo znalazla prace u siebie tam gdzie mieszka...Boli ja ze ona musi pracowac,a ja nie pracuje..

-- 16 cze 2015, 12:23 --

Wogole tak sie zachowuje,jakby nie wiedziala o tym ze mam problemy ze zdrowiem i wszystko zgania na mnie.

Trzymaj sie kolego, nawet nie probuj jej zrozumiec ...

-- 16 cze 2015, 12:08 --

Wogole to dziendoberek wszystkim. Inez bedzie dobrze, ja tez czulem sie jak pomylony na poczatku tylko ze ja mialem szafe benzodiazepin, ty rozumiem ich niemasz, moglby Tobie doktor troche pomoc.
Ja dopiero wstalem, dostalem piekna dostawe torebek dla mojej mamy, duzy kubek yerbamate, 3g kratomu, czosnek, vit d3, kwas hiularonowy oraz wenla i mozna dzien zaczynac :D. Mam dobey humor chociaz jestem sam jak w czarnej dupie. Z sasiadami dobrze zylem dopoki nie zaczeli pracowac 6-7 dni w tygodniu i liczyc kazdy funt, straszni materialisci, troche mi ich szkoda ale to ich zycie i mi nic do tego. Wczoraj kupilem sobie zajebiste duze steki, uwielbiam srednio wysmazone badz prawie surowe :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D .
Milego dnia trzymac sie, a jak nie dajecie rady to wujek novymivo moze Wam podeslac to i owo na rozluznienie miesni i zwieraczy ( jezeli lubicie takie rzeczy oczywiscie ;) )>
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 16 cze 2015, 13:33
Aguś jakie cieciowanie ? :P Novy kobiet nikt nie zrozumie,najlepiej dla nich miec duży worek pieniędzy i karmić je nimi,wtedy bedzie cacy.
emilk

przez inez3 16 cze 2015, 13:34
Jezu, strasznie mnie trzęsie i czuję się pobudzona. Chyba kolejna hydroksyzyne muszę wziąć. Mam wrażenie, że oszaleje.

przez emilk 16 cze 2015, 13:37
Nie wiem czy ta wnla cos działa bo nastrój kijowy,nic się nie chce..

-- 16 cze 2015, 13:39 --

Inez spokojnie chyba dopiero 75mg Ci sie rozkręca i dlatego weź hydro a jak nie to alpra.Musisz to wytrzymać,mialem tak jak Ty przy takich lekach najlepiej na poczatku benzo,bo SNRI na poczatku bardzo pobudza.
emilk

przez inez3 16 cze 2015, 13:41
Wiem, że muszę wytrzymać, ale to uczucie jest okropne.

przez buubi 16 cze 2015, 13:44
agusiaww napisał(a): tak na somatyke super jest :) Wiem bo u mnie po prztestowaniu x lekow neurologicznych tylko to zadziałało.

A jakie miałaś objawy somatyczne i jak szybko po wenlo przeszły ? (bo u mnie po 3 miesiącach brania z brzuchem i kręgosłupem jeszcze gorzej)
Ostatnio edytowano 16 cze 2015, 13:48 przez buubi, łącznie edytowano 1 raz

przez artur1978 16 cze 2015, 13:48
Tak sie zastanawiam czy nie uderzyc po jakas rente do zlodziejskiego panstwa polskiego :D
Historie choroby mam od 95 roku, oiczne proby samobojcze,alkoholizm,depresje etc.
Inna sprawa, ze wszystko ogarnalem ale w papierach to wyglada strasznie.
PFRON by mi zwracal skladke za ubezpieczenie spoleczne plus pewnie z 800 PLN renty bym dostal, to bysmy sobie za to druga fure z zona na kredyt wzieli :D :D :D

Tylko wstyd mnie powstrzymuje a nie moralnosc, bo okrasc zldzoenia (panstwo polskie) to zadna zbrodnia;)

przez Zbychu 1977 16 cze 2015, 13:52
A masz odpowiedni okres składkowy?
Zbychu 1977

przez novymivo 16 cze 2015, 14:00
emilk napisał(a):Aguś jakie cieciowanie ? :P Novy kobiet nikt nie zrozumie,najlepiej dla nich miec duży worek pieniędzy i karmić je nimi,wtedy bedzie cacy.

"KUp kobiecie pierscionek z najwiekszym brylantem na swiecie, bedzie narzekac ze za ciezki" Kobiecie nigdy nie dogodzisz, a jak sie znudzi to bedzie inny " Ja 6 lat dogadzalem, a na lewo i prawo sie puszczala , wracala bo mialem pieniadze, zawsze fajne mieszkanie i znajomosci ktorych ona mnie pozbawila szerzac o mnie klamstwa jakim sadystom jestem , by siebie usprawiedliwiac. Z lysego z malym bicepsem zawsze latwo jest zrobic winowajce, ja sie z tym juz pogodzilem"

-- 16 cze 2015, 13:02 --

artur1978 napisał(a):Tak sie zastanawiam czy nie uderzyc po jakas rente do zlodziejskiego panstwa polskiego :D
Historie choroby mam od 95 roku, oiczne proby samobojcze,alkoholizm,depresje etc.
Inna sprawa, ze wszystko ogarnalem ale w papierach to wyglada strasznie.
PFRON by mi zwracal skladke za ubezpieczenie spoleczne plus pewnie z 800 PLN renty bym dostal, to bysmy sobie za to druga fure z zona na kredyt wzieli :D :D :D

Tylko wstyd mnie powstrzymuje a nie moralnosc, bo okrasc zldzoenia (panstwo polskie) to zadna zbrodnia;)

Hej, jaki wstyd chlopaku ? Szanuj siebie i walcz o swoje dobro, masz do tego prawo !!!!!!!!!!!!!!!!!

przez emilk 16 cze 2015, 14:06
Ja tez mialem fajne znajomości,bylem szanowany,może nie do końca bylem człowiekiem świętym,ale jak ona się pojawiła to wszystko się skończyło..

-- 16 cze 2015, 14:07 --

Artur ja dostaje za swoja chorobę 530 zl jesli masz obszerna dokumentacje to nie problem.
emilk

przez Kalebx3 16 cze 2015, 14:17
jak ona się pojawiła to wszystko się skończyło..

niektóre baby to faktycznie zołzy i sekutnice . Niech dobry Bóg broni mnie od takich ladaco ,,, na szczęście zawsze bronił . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez artur1978 16 cze 2015, 14:20
NO tak, ale troche siara bo jednak dobrze sobie radze mimo depresji okresowych, wiec musialbym udawac ze jest gorzej niz jest naprawde;)

Sortuj wg