WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez agusiaww 15 cze 2015, 21:29
emilk, ja biore 18 lat nasenny, na tarczyce i na serce. I uwierz mi badania mam co roku i sa dobre. Jak bierzesz g. nie dbasz o siebie, o to co jesz to i tak bedzie do bani.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez artur1978 15 cze 2015, 21:51
Dla fobikow dopamina i noradrenalina to ostatnia rzecz, której potrzeba. Ja nie mam generalnie tendencji do fobii ale po miksie seleginina+tianeptyna mialem takie okrutne i dziwne paranoje i leki ze teraz to nawet wydaje sie zabawne.
Niestety przy lekach i fobiach SSRI najlepsze co na razie wynaleziono (procz benzo oczywiscie ale benzo nei nadaje sie do dlugotrwalego stosowania)

przez emilk 15 cze 2015, 21:58
agusiaww napisał(a):emilk, ja biore 18 lat nasenny, na tarczyce i na serce. I uwierz mi badania mam co roku i sa dobre. Jak bierzesz g. nie dbasz o siebie, o to co jesz to i tak bedzie do bani.

Ja tez mam dobre wyniki badań co pół roku robie,ale mimo tego żołądek się podrażnia.Nie biore gowien,tylko leki ktore lekarz przepisze,dodatkow magnezy potasy i inne witaminy.Odzywiam sie moze nie do konca zdrowo no ale coz ;) Ja od podstawówki jestem na lekach,zaczeło się od tików nerwowych i masa różnych leków w tym Haloperidol przez parę lat,nie musze tlumaczyc jak mocny jest to lek,pożniej alergia doszla i tez leki,wiec sama widzisz ze to nie tak malo ;)

-- 15 cze 2015, 21:59 --

artur1978 napisał(a):Dla fobikow dopamina i noradrenalina to ostatnia rzecz, której potrzeba. Ja nie mam generalnie tendencji do fobii ale po miksie seleginina+tianeptyna mialem takie okrutne i dziwne paranoje i leki ze teraz to nawet wydaje sie zabawne.
Niestety przy lekach i fobiach SSRI najlepsze co na razie wynaleziono (procz benzo oczywiscie ale benzo nei nadaje sie do dlugotrwalego stosowania)

Mi dobrze działa ten lek na fobie społeczną,pewnosc siebie lepiej niz paro ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 15 cze 2015, 22:18
artur1978 napisał(a):Dla fobikow dopamina i noradrenalina to ostatnia rzecz, której potrzeba. Ja nie mam generalnie tendencji do fobii ale po miksie seleginina+tianeptyna mialem takie okrutne i dziwne paranoje i leki ze teraz to nawet wydaje sie zabawne.

Prawda ,
Jak mnie lekarz zobaczyl i powiedzialem ze chce cos na dopamine to mi powiedzial "Tobie to dopamina napewno nie jest potrzebna bo masz jej az nadmiar" - cokolwiek to znaczylo LOL.
Dopamina taka zla nie jest ale noadrenalina to juz rzecz okrutna dla fobika.
Mi wenla tez pomaga na fobie spoleczna ,ale dziala jednak inaczej od paro, tutaj jestem bardziej swiadomy, nie otumaniony jak po ssri, bardziej tez pobudzony i nieprzewidywalny.
btw: dzis cudowny dzien, na czczo bylem chyba do 17:00, zakupy zrobione, silka, moto umyte. Zadnej niewiasty nie spotkalem, ale czego ja oczekuje hahahaha, jestem ksieciem a ksiezniczke w tych czasach ciezko znalesc ;p
pzdr

przez emilk 15 cze 2015, 22:34
novymivo napisał(a):

Prawda ,
Jak mnie lekarz zobaczyl i powiedzialem ze chce cos na dopamine to mi powiedzial "Tobie to dopamina napewno nie jest potrzebna bo masz jej az nadmiar" - cokolwiek to znaczylo LOL.
Dopamina taka zla nie jest ale noadrenalina to juz rzecz okrutna dla fobika.
Mi wenla tez pomaga na fobie spoleczna ,ale dziala jednak inaczej od paro, tutaj jestem bardziej swiadomy, nie otumaniony jak po ssri, bardziej tez pobudzony i nieprzewidywalny.
btw: dzis cudowny dzien, na czczo bylem chyba do 17:00, zakupy zrobione, silka, moto umyte. Zadnej niewiasty nie spotkalem, ale czego ja oczekuje hahahaha, jestem ksieciem a ksiezniczke w tych czasach ciezko znalesc ;p
pzdr

Wenla dziala troszke inaczej w fobii,nie ma leku przed ludzmi ale moze byc to nie przewidywalne w czynach :P Pobudzenie jest ale takie inne jakbys wypil mocna kawe czy wciagnal kreske :D Novy co do niewiast to nie ma co za bardzo wymagac,wezmiesz sobie jakas barbi i Ci na glowe wejdzie nie mowiac juz o portfelu,moto bedziesz musial sprzedac i co wtedy ? HEH :D
emilk

przez novymivo 15 cze 2015, 22:47
Wenla dziala troszke inaczej w fobii,nie ma leku przed ludzmi ale moze byc to nie przewidywalne w czynach :P Pobudzenie jest ale takie inne jakbys wypil mocna kawe czy wciagnal kreske :D Novy co do niewiast to nie ma co za bardzo wymagac,wezmiesz sobie jakas barbi i Ci na glowe wejdzie nie mowiac juz o portfelu,moto bedziesz musial sprzedac i co wtedy ? HEH :D

Leku nie ma, ale czuje sie jakbym mial adhd czasami, nosi mnie, pobudza, czasem tez jestem agresywny, wogole ludzie mnie wk...., moglo by ich nie byc tylko ja sam na swiecie :).
A co do barbie- wiesz zawsze wybieralem takie szkrzywdzone szare biedne myszki ktore po czasie okazywaly sie bestiami. Wole wiec barbie niz kolejna bidulke.
pzdr

przez emilk 15 cze 2015, 22:56
novymivo napisał(a):

Leku nie ma, ale czuje sie jakbym mial adhd czasami, nosi mnie, pobudza, czasem tez jestem agresywny, wogole ludzie mnie wk...., moglo by ich nie byc tylko ja sam na swiecie :).
A co do barbie- wiesz zawsze wybieralem takie szkrzywdzone szare biedne myszki ktore po czasie okazywaly sie bestiami. Wole wiec barbie niz kolejna bidulke.
pzdr

No cos jest w tym prawdy że te szare myszki pokazuja rogi,sam sie przekonalem.

-- 15 cze 2015, 22:57 --

Novy ile juz czasu bierzesz wenle ? ;)
emilk

przez novymivo 15 cze 2015, 23:42
od 24 marca, ale niedlugo wenle zmienie na cos innego prawdopodobnie w sierpniu jak do lekarza pojade. Brakuje mi tu euforii :D :D :D :D :D, ile mozna na opiatach albo innych prochach leciec. Zreszta ja szukam leku aby kochac ludzi a nie ich jeszcze bardziej nienawidzic.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez emilk 15 cze 2015, 23:57
/cenzura/ coś mnie lęk trzyma ;/

-- 16 cze 2015, 00:54 --

Pewnie juz spicie,a wiec dobrej nocy wam zycze ;)
emilk

przez inez3 16 cze 2015, 08:12
No to skutki uboczne się rozszalaly... Jestem przerażona jakaś.

-- Wt cze 16, 2015 8:41 am --

Powtarzam sobie, że to przejdzie i w końcu będzie lepiej. Inaczej bym zwariowała.

przez Patryk29 16 cze 2015, 08:42
Siema ekipa remontowa, ja dzisiaj sie lepiej czuje, chyba uboki odchodza.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 16 cze 2015, 08:43
Patryk29, to dobrze :). Ile jesteś na wenli?

przez MalaMi1001 16 cze 2015, 08:44
Ja nie mogę jak ja zazdroszczę tym, którzy są nakręceni po wenli;/ Ja jestem zwyczajnie śpiąca. Co kilka dni tak mnie tknie, żeby odstawić, sama już nie wiem. Za tydzień mam umówioną wizytę u nowego psychiatry, może mi coś doradzi, coś przepisze nowego chociaż nie ma zbyt dużego wachlarza leków do wyboru, ale zawsze ta głupia nadzieja jest. Na pobudzenie zostały mi tylko miksy antydepresantów z neuroleptykami, kurva ile trzeba się nacierpieć w tym posranym kraju żeby móc normalnie funkcjonować! Dostałabym modafinil to kurva nie, nie ma, a jak jest to pół pensji musiałabym wydać. To samo tyczy się metylofenidatu.

przez inez3 16 cze 2015, 08:46
MalaMi1001, widzisz, a ja bym chciała byc śpiąca na wenli :).

Sortuj wg