WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez inez3 15 cze 2015, 10:49
Zwopnilam się do domu.

przez Patryk29 15 cze 2015, 10:49
Ja kiedys jak bralem 150mg, to tez mialem sennosc na poczatku, pozniej to przeszlo jakos, po kawie tez mam tak jak ty przez chwile wypierdala z kapci, a potem sennosc jeszcze gorsza. :o
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez artur1978 15 cze 2015, 11:02
MalaMi1001 napisał(a):novymivo, papużka żyje, ale ponieważ nic nie mówi, bo nie potrafi nie wiem jak się czuję naprawdę. Trochę wczoraj pojadła, podarła się chwilę, daliśmy jej przez strzykawkę leki i siedzi biedulka w klatce i większość czasu śpi. Biedactwo moje, mam nadzieję, że przeżyje :(

emilk, a najlepsze jest to, że kiedy zarabiałam mało potrafiłam sobie odłożyć, a od chwili kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego miasta i znalazłam lepszą robotę miesiąc w miesiąc jest pod górę, już mnie szlag trafia.

Moj kotek sie nudzi, proponuje zapoznac papuzke z moja kicia, zapewniam ze od razu obie sie ozywia ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 15 cze 2015, 11:03
inez3 napisał(a):Zwopnilam się do domu.

Hej, az tak zle bylo ? odpisz

emilk Powodzenia , trzymam kciuki a ze mam dar przewidywania przyszlosci i wiem wiele rzeczy o ktorych nie mowie, to powiem ze masz ta prace . pzdr- bez stresu, najlepiej przed 1 mg alpry albo 2 clonow- rozmawiasz jak z kolegami ( ktorych tak naprawde nie masz lOLOLOLOLOL).
pzdr

przez inez3 15 cze 2015, 11:04
novymivo, ale ka chyba wciąż za krótko biorę. Na razie 19 dni i dopiero 4 dni na dawce 75mg.

-- Pn cze 15, 2015 11:05 am --

Tak, mam obsesję na punkcie jedzenia. Dziś rano zjadłam 3 banany, potem próbowałam jogurt z musli, ale nie mogłam. Jestem głodna i nie mogę. Nie wiem co mam zrobić. Nie moge ciągle pracować z domu.

przez artur1978 15 cze 2015, 11:06
Patryk29 napisał(a):Ja kiedys jak bralem 150mg, to tez mialem sennosc na poczatku, pozniej to przeszlo jakos, po kawie tez mam tak jak ty przez chwile wypierdala z kapci, a potem sennosc jeszcze gorsza. :o

/cenzura/ nie wiem po co mi to bylo, czulem sie normalnie a teraz jak jakis chemiczny Zenek :D
Dobrze ze chcoiaz antydepresanty sa dobre dla mozgu w dluzszym okresie czasu, bo zawsze chronai neurony ale jak ktos musi wpierdalac neuroleptyki albo benzo ciagle to masakra, na starosc z mozgu sieczka zostanie.

Po tianeptynie zawsze mialem dobra energie do dzialania nigdy nie bylo sennosci czy zmeczenia wrecz przeciwnie jakbym mial akumulator dodatkowy.

przez Patryk29 15 cze 2015, 11:11
Alpra jest dobra na sytuacje stresujace, z klonem moze byc róznie, jak przesadzi to moze zasnac przy szefie :mrgreen:
Inez 4 dni na dawce terapeutyczne to jest bardzo malo.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 15 cze 2015, 11:13
Ja po prostu nie wiem co mam zrobić. W sobotę czułam się zupełnie nornalnie, niemal. Natomiast powrót do pracy mnie kompletnie rozwalił. Wyrzuca mnie w końcu.

przez MalaMi1001 15 cze 2015, 11:19
artur1978, z pewnością się ożywią ale generalnie chodzi o to, żeby moja papuga przeżyła ;)

inez3 skoro tak rozwala Cię ta praca nie pomyślałaś o tym żeby poszukać czegoś innego? Skoro pracę masz możesz na spokojnie sobie szukać innej, bez spinki, wtedy jest lepiej bo mniej Ci zależy (bo robotę jakąś masz) i lepiej wypadasz na rozmowach. A gadałaś z jakimś lekarzem na temat tego jedzenia? Może powinnaś brać leki mniej anorektyczne, wenla u niektórych powoduje jadłowstręt może do nich należysz. Ja pamiętam, że po mianserynie jedzenie było wspaniałe, apetyt przeogromny, może powinnaś poprosić lekarza o dorzucenie takiego leku.

przez inez3 15 cze 2015, 11:22
MalaMi1001, ale jak wszystko jest ok to je nie mam problemów w pracy. Lubię ją, jest ciekawa itd. Stres jakiś tam był, ale nie miałam z tego powodu problemów.

-- Pn cze 15, 2015 11:23 am --

Na każdym leku miałam dokładnie to samo, ale teraz to już kompletnie przeginam. Sama się też nakręcam i to nie ulega wątpliwości.

przez MalaMi1001 15 cze 2015, 11:25
A może z racji tego powinnaś dostać jakiegoś uspokajacza mocniejszego? Próbowałaś brać w ciagu dnia hydroksyzynę np.? Albo chlorprotiksen? Bo benzo to nie, uzależnisz się i po co Ci to.

przez novymivo 15 cze 2015, 11:30
inez3 napisał(a):MalaMi1001, ale jak wszystko jest ok to je nie mam problemów w pracy. Lubię ją, jest ciekawa itd. Stres jakiś tam był, ale nie miałam z tego powodu problemów.

-- Pn cze 15, 2015 11:23 am --

Na każdym leku miałam dokładnie to samo, ale teraz to już kompletnie przeginam. Sama się też nakręcam i to nie ulega wątpliwości.

Sprobuj phenibut-u, dziala lepiej niz benzo (moim zdaniem).
Moze inaczej napisz jak mozesz co czujesz jak idziesz do pracy i czego sie boisz , dokladnie ?
Wenla moim zdaniem to niezbyt trafiony wybor, obym sie mylil.

przez inez3 15 cze 2015, 11:31
Brałam hydroksy, ale ja już nie wiem czy mi pomagała.

przez novymivo 15 cze 2015, 11:31
MalaMi1001 napisał(a):A może z racji tego powinnaś dostać jakiegoś uspokajacza mocniejszego? Próbowałaś brać w ciagu dnia hydroksyzynę np.? Albo chlorprotiksen? Bo benzo to nie, uzależnisz się i po co Ci to.

dokladnie, wenla niezbyt uspokaja ,bardziej nakreca, hydro niezbyt likwiduje leki bardziej otumania (mi nie pomagalo). Mozesz tez sprobowac wysokiej dawki l-thenainy, magnezu, wit b6.

-- 15 cze 2015, 10:32 --

a ja juz ujebany jestem phenibutem , ogolony, wypachniony, jeszcze jakas dziewice musze spotkac i bedziemy uprawiac dziki seks na srodku rynku :D.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Sortuj wg