WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 14 cze 2015, 20:01
novymivo napisał(a):
ill234 napisał(a):? alpra mnie usypia ;) jak mialam dzisiaj napad leku w nocy to 0,5 i zasnełam.

Mnie najlepiej usypia dobry seks, radze sprobowac :)

Sex przed snem najlepszy,spi sie jak dziecko :D

-- 14 cze 2015, 20:02 --

novymivo napisał(a):
ill234 napisał(a)::nono:
Moje serce jest juz zajete :lol:

Wielki Szczesciarz z niego, no nic poczekam, tylko nie zapomnij o mnie ;), smacznego :papa:
ps- wlasnie poszlo 8 gram kratomu i juz czuje ze bedzie milutko :D,

Ile na raz mozna tego przyjac ? :D
emilk

przez novymivo 14 cze 2015, 20:06
do 15-20 gram chyba ale tyle nie sprobuje poki co :D, duzo zalezy od odmiany, ale jak mam wybierac czy lykac prochy i byc srednio zadowolony czy brac kratom i pozyc jak czlowiek to wole zycie. Zresxzta kiedys tu tocczylismy dyskusje na temat benzo ze lepiej je lykac i zyc niz nie miec nic z zycia i sie zestarzec.

przez emilk 14 cze 2015, 20:25
novymivo napisał(a):do 15-20 gram chyba ale tyle nie sprobuje poki co :D, duzo zalezy od odmiany, ale jak mam wybierac czy lykac prochy i byc srednio zadowolony czy brac kratom i pozyc jak czlowiek to wole zycie. Zresxzta kiedys tu tocczylismy dyskusje na temat benzo ze lepiej je lykac i zyc niz nie miec nic z zycia i sie zestarzec.

Tez bym chyba wolal kratom niz lykac benzo,czaem sie zdarzy ale nie czesto ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 14 cze 2015, 20:27
No kratom jest duzo lepszy na odstawienie niz benzo. Odstawienie kratomu to 5 dni ciezko i do miesiaca lekka deprecha jak sie uzaleznisz, a benzo sam pewnie wiesz- przejebane ,,,,,, Zreszta kratom dziala zupelnie inaczej niz benzo i jest zdrowy dla organizmu leczy bole stawow itp, np ja mam bol w szyi przez silownie , zjebane kregi i co jak biore kratom to mnie nie boli, a zadne tablety typu ibuprom apap nie pomagaly.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez inez3 14 cze 2015, 22:02
novymivo napisał(a):To ja nie wiem jak wenla ma dac zamulenie, to chyba nie ta grupa, bardziej ssri by sie sprawdzilo np paro jest swietne na fobie.

Brałam setraline kiedyś i esci i zaden z tych leków mnie nie zamulał i nie powodował sennosci. Dopiero jak już się rozkrecil to zaczynałam więcej spać. Ja nie man fobii tylko lęk uogolniony tak btw.

-- N cze 14, 2015 10:04 pm --

Co do benzo, brałam tylko przy esci przez 2 tyg. Potem dostałam lamitrin, który miał mnie ustabilizować, bo ciężko mi się na to cholerstwo wchodziło.

-- N cze 14, 2015 10:07 pm --

Ja wam zazdroszczę, że śpicie normalnie, nie stresujecie się, nie mdli was (teraz to może mnie mdli raczej z nerwów), nie macie problemów z jedzeniem, a przede wszystkim nie myślicie 24h o tym jak się czujecie, jak będzie jutro, czy dacie radę etc. A ja muszę w tym stanie chodzić do pracy... Yhh... Nie chcę się uzalac, ale chyba to robię.

przez emilk 14 cze 2015, 22:16
Inez nie uzalasz sie po to jest to forum zeby sobie pomagac;) kazdy z nas ma kiepskie momenty przy tych zaburzeniach,ja tez jeszcze zajebiscie sie nie czuje.
emilk

przez novymivo 14 cze 2015, 22:29
inez3 napisał(a):
novymivo napisał(a):To ja nie wiem jak wenla ma dac zamulenie, to chyba nie ta grupa, bardziej ssri by sie sprawdzilo np paro jest swietne na fobie.

Brałam setraline kiedyś i esci i zaden z tych leków mnie nie zamulał i nie powodował sennosci. Dopiero jak już się rozkrecil to zaczynałam więcej spać. Ja nie man fobii tylko lęk uogolniony tak btw.

-- N cze 14, 2015 10:04 pm --

Co do benzo, brałam tylko przy esci przez 2 tyg. Potem dostałam lamitrin, który miał mnie ustabilizować, bo ciężko mi się na to cholerstwo wchodziło.

-- N cze 14, 2015 10:07 pm --

Ja wam zazdroszczę, że śpicie normalnie, nie stresujecie się, nie mdli was (teraz to może mnie mdli raczej z nerwów), nie macie problemów z jedzeniem, a przede wszystkim nie myślicie 24h o tym jak się czujecie, jak będzie jutro, czy dacie radę etc. A ja muszę w tym stanie chodzić do pracy... Yhh... Nie chcę się uzalac, ale chyba to robię.

Inez trzymaj sie goraco, chetnie bym Ciebie przytulil ale nie mam jak. pzdr

przez inez3 15 cze 2015, 08:35
Dzięki panowie za wsparcie. Jestem w pracy, no i co tu k... takiego strasznego?

-- Pn cze 15, 2015 8:41 am --

Mam już serdecznie dość tych wszystkich objawów, które pojawiają się niewiadomo kiedy i po co. Straszą i nie dają normalnie żyć. Wszystko co kiedyś robiłam bez problemu teraz jakiś problem sprawia. Rzygac mi się chce na to wszystko...
Dziś 4 dzień 75mg, nie wiem, moze jestem spokojniejsza trochę, ale obawy dalej są.

przez MalaMi1001 15 cze 2015, 09:38
A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

Izez, Ty myślisz, że to są objawy choroby czy leku? Bo mnie się wydaje, że ten lek jest zwyczajnie nie dla Ciebie...

przez inez3 15 cze 2015, 09:42
Ale ja już go kiedyś brałam i mi pomógł. Nie wiem czego to są objawy.

-- Pn cze 15, 2015 10:07 am --

Niby kilka dni po zwiekszeniu dawki też może byc kiepskie.

przez novymivo 15 cze 2015, 10:20
inez3 napisał(a):Ale ja już go kiedyś brałam i mi pomógł. Nie wiem czego to są objawy.

-- Pn cze 15, 2015 10:07 am --

Niby kilka dni po zwiekszeniu dawki też może byc kiepskie.

Dziendobry, czesto slychac opinie ze drugi raz ten sam lek juz tak nie dziala, baa dziala zupelnie inaczej, zazwyczaj duzo gorzej.
MalaMi1001 napisał(a):A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

Izez, Ty myślisz, że to są objawy choroby czy leku? Bo mnie się wydaje, że ten lek jest zwyczajnie nie dla Ciebie...

Hej, no i zajebiscie, tak trzymac. Ja tez mam wyjebane na wszystko, ale najbardziej na ludzi. Jak tam papuga?

btw: plan na dzis, ogolic sie, jechac na miasto, kupic zarcie, zajebac paru osobom z bara ( moze jakis fruwajacy telefon sie trafi) i miec na wszystko wyejebke, potem silka i to by bylo na tyle.
Aha zaraz zapodaje 1,5 g phenibutu zeby zycie mialo smaczek .
pzdr :)

przez emilk 15 cze 2015, 10:23
inez3 napisał(a):Dzięki panowie za wsparcie. Jestem w pracy, no i co tu k... takiego strasznego?

-- Pn cze 15, 2015 8:41 am --

Mam już serdecznie dość tych wszystkich objawów, które pojawiają się niewiadomo kiedy i po co. Straszą i nie dają normalnie żyć. Wszystko co kiedyś robiłam bez problemu teraz jakiś problem sprawia. Rzygac mi się chce na to wszystko...
Dziś 4 dzień 75mg, nie wiem, moze jestem spokojniejsza trochę, ale obawy dalej są.

Inez mdłości mogą być spowodowane podrażnieniem żoładka przez wenle,spróbuj sobie kupić ortanol max albo controloc control 20 bez recepty,jedna tabletka naczczo ;)

-- 15 cze 2015, 10:26 --

MalaMi1001 napisał(a):A ja to się generalnie teraz mało denerwuję. Na życie i jego choojnię prawię wcale, dzisiaj zjebał mi się samochód, spokojnie zamknęłam grata, poszłam na tramwaj, zadzwoniłam do siorki co by szwagier wieczorem podjechał zobaczyć co i jak i tyle. Oczywiście wściekłam się, przez chwilę miałam ochotę rzucić się pod samochód bo nie ma miesiąca żeby się coś w moim życiu nie spierd/liło, w tej chwili mam tego serdecznie dosyć wszystkiego ale co mam zrobić? Zastanawiam się tylko co robię źle, że zawsze coś musi się porąbać;/ Moja papuga jest w dodatku chora od 2 dni, poryczałam się, bo nie mogę patrzeć jak zwierzę cierpi, poza tym to członek mojej rodziny i generalnie tylko to mnie szczerze martwi. Na resztę mam generalnie wywalone, już chyba zaakceptowałam, że każdego miesiąca muszę się spłukać do 0, bo zawsze jakieś goowno wyskoczy.

Malami nie przejmuj sie,nie tylko Tobie sie pieprzy w zyciu,ja tez caly czas mam pod gorke i caly czas martwie sie skad pieniadze brac.

-- 15 cze 2015, 10:27 --

Dzisiaj jade w sprawie pracy,zobaczymy co z tego bedzie ;)
emilk

przez artur1978 15 cze 2015, 10:37
OKi ja po 5 tygodniach wskakuje, na 225mg.
OD 187,5mg zaczalem odczuwac sennosc chwilami w ciagu dnia, pojebane to jest bo ciezko mi prowadzic tak mi sie w aucie zachciewa chwilami spac.Ale co ciekawsze jesli zaczne robci cos ciekawego albo ide na trening sennosc ustepuje. PO kawie jest przez chwile lepiej a pozniej jeszcze wieksza sennosc. Kolo187,5 mamy juz 90% blokowanie SERT, wiec dopamina niezle musi byc zablokowana.
Libido w normie ale dojscie do orgazmu jak na razie niemozliwe :D
Cisnienei krwi niskie, spie dobrze i mam mase ciekawych (czesto strasznych) snow.

Czekam na desentytyzacje receptorow 5HT1 i 2 wtedy powinno mnei wystrzelic w kosmos

przez MalaMi1001 15 cze 2015, 10:48
novymivo, papużka żyje, ale ponieważ nic nie mówi, bo nie potrafi nie wiem jak się czuję naprawdę. Trochę wczoraj pojadła, podarła się chwilę, daliśmy jej przez strzykawkę leki i siedzi biedulka w klatce i większość czasu śpi. Biedactwo moje, mam nadzieję, że przeżyje :(

emilk, a najlepsze jest to, że kiedy zarabiałam mało potrafiłam sobie odłożyć, a od chwili kiedy wyprowadziłam się z rodzinnego miasta i znalazłam lepszą robotę miesiąc w miesiąc jest pod górę, już mnie szlag trafia.

Sortuj wg