WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez inez3 14 cze 2015, 07:47
crazyalexxx, padlas w końcu? ;)

przez novymivo 14 cze 2015, 08:17
Hej wszystkim :). Prosze nie cpac i nie chlac beze mnie , koncze o 18:00 wtedy mozemy sie wszyscy ladnie up....lic :D.

przez inez3 14 cze 2015, 09:00
Bałam się wczoraj połóżyc spać przez to, że się znow obudze tak wcześnie. W rezultacie pierwsza pobudka po 2, możliwe, że przez burzę. Druga przed 5. W końcu usnelam i jeszcze pospalam 2h. Męczące są te przebudzenia. Wczoraj wieczorem miałam też doła odnośnie braku znajomych, a głównie przez to, że mnie opuścili. Ciężko przechodzę odrzucenie. Wiem, że zaraz powiecie "to nie byli znajomi skoro cię zostawili", ale moje myślenie zawsze sprowadza się do tego, że że mną coś nie tak, że nerwica mi tyle zabrała... Nie miałam tych myśli już dawno, ostatnio skupiałam się na objawach i tak jakoś wczoraj patrząc na fb i to, że inni coś robią, a ja choruje zrobiło mi się smutno.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez artur1978 14 cze 2015, 09:38
Wracajac do opinii ze nie ma roznicy czy kratom czy wenla to wybaczcie ale gadacie od rzeczy.
Antydepresanty dzialaja w zupelnie inny sposob a celem jest osiagniecie trwalej poprawy i zycie bez lekow.
Opioidy stosowane rekreacyjnie prowadza tylko do wzrostu tolerancji, rozjebania systemu kary i nagrody i docelowo do wiekszej depresji i anhedonii.

Tak wiem, po kratomie,tramalu (wstaw dowolny) jest zajebiscie ale to nie jest droga dla chorych na depresje.

Wszystkie depresanty :benzo,opioidy,neuroleptyki etc nie sa wskazane przy depresji bo tylko bardziej rozjebia czaszke.

przez inez3 14 cze 2015, 09:41
artur1978, no właśnie. Ja chcę się wyleczyć i stąd antydepr.

-- N cze 14, 2015 9:42 am --

Z tym, że u mnie to lęk uogolniony.

przez Patryk29 14 cze 2015, 10:39
artur1978 napisał(a):Wracajac do opinii ze nie ma roznicy czy kratom czy wenla to wybaczcie ale gadacie od rzeczy.
Antydepresanty dzialaja w zupelnie inny sposob a celem jest osiagniecie trwalej poprawy i zycie bez lekow.
Opioidy stosowane rekreacyjnie prowadza tylko do wzrostu tolerancji, rozjebania systemu kary i nagrody i docelowo do wiekszej depresji i anhedonii.

Tak wiem, po kratomie,tramalu (wstaw dowolny) jest zajebiscie ale to nie jest droga dla chorych na depresje.

Wszystkie depresanty :benzo,opioidy,neuroleptyki etc nie sa wskazane przy depresji bo tylko bardziej rozjebia czaszke.

Przecie to byly tylko zarty, wiecej luzu. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 14 cze 2015, 10:41
Patryk29, wyspany? ;)

przez emilk 14 cze 2015, 10:43
Artur cos Ty taki nerwowy ? :P wluzuj majciochy :D

-- 14 cze 2015, 10:45 --

Inez nie przejmuj sie ja tez przez nerwice duzo stracilem I pewnie inni tez nie jestesmy sami ;)
emilk

przez Patryk29 14 cze 2015, 10:48
inez3 napisał(a):Patryk29, wyspany? ;)
Tak dobrze sie czuje, zawsze jak krótko spie to lepiej sie czuje, czesciowa deprywacja snu poprawia nastrój.

-- 14 cze 2015, 10:49 --

inez3 napisał(a):Bałam się wczoraj połóżyc spać przez to, że się znow obudze tak wcześnie. W rezultacie pierwsza pobudka po 2, możliwe, że przez burzę. Druga przed 5. W końcu usnelam i jeszcze pospalam 2h. Męczące są te przebudzenia. Wczoraj wieczorem miałam też doła odnośnie braku znajomych, a głównie przez to, że mnie opuścili. Ciężko przechodzę odrzucenie. Wiem, że zaraz powiecie "to nie byli znajomi skoro cię zostawili", ale moje myślenie zawsze sprowadza się do tego, że że mną coś nie tak, że nerwica mi tyle zabrała... Nie miałam tych myśli już dawno, ostatnio skupiałam się na objawach i tak jakoś wczoraj patrząc na fb i to, że inni coś robią, a ja choruje zrobiło mi się smutno.

Ja mam podobnie, moi koledzy siedza w Anglii, zarabiaja dobre pieniadze, bawia sie a ja /cenzura/ nie mam czasem sily pojechac na miasto, cos sobie kupic, bardzo mnie to wkurwia. :(

przez emilk 14 cze 2015, 10:51
CrazyAlexxx tam bezemnie sobie piwkujesz ? :P Oj odgryze sie :D

-- 14 cze 2015, 10:54 --

Ja padlem gdzies o 2,nie dalem rady dluzej ;) kiedys to sie siedzialo do 6 jeszcze bez nerwicy :P

-- 14 cze 2015, 10:56 --

Patryk ja tez bym chcial wyjechac gdzies za hranice do pracy ale strach gdzies tam gleboko siedzi.
emilk

przez inez3 14 cze 2015, 10:58
Mdłości are back, bleeee... To powoduje moje zestresowanie.

przez Patryk29 14 cze 2015, 11:01
emilk, Ja strachu nie, czuje tylko nie wiem czy tam dal bym rade fizycznie, czesto jestem zmeczony i nie mam energii, a tam trzeba zapierdalac konkretnie, ja bylem kiedys w Anglii, nie potrzebnie wracalem do Polski, ale /cenzura/ w to. :evil:

przez emilk 14 cze 2015, 11:07
Patryk no to fakt trzeba tam zapierdzielac,Sam nie wiem czy dam bym rade.

-- 14 cze 2015, 11:09 --

Inez staraj sie nie myslec o mdlosciach,ja na 150mg zadnych skutkow ubocznych.
emilk

przez inez3 14 cze 2015, 11:11
W Polsce też można. Ja mam dobrą pracę, za dobrą kasę i stać mnie na splacanie kredytu mieszkaniowego. Fakt, zanim do tego doszłam minęło z 10 lat. Zaczynałam jak większość od 1200 zł. Niekoniecznie trzeba wyjeżdżać.

Sortuj wg