WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez emilk 12 cze 2015, 18:16
novymivo napisał(a):Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy /cenzura/ usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D

Polska jest zaklamana,to jest manipulacja i nie pokazuja jak jest na prawde i tylko mowia ze bezrobocie spada a gowno prawda...
emilk

przez novymivo 12 cze 2015, 18:19
emilk napisał(a):
novymivo napisał(a):Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy /cenzura/ usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D

Polska jest zaklamana,to jest manipulacja i nie pokazuja jak jest na prawde i tylko mowia ze bezrobocie spada a gowno prawda...

No to ja wiem, tylko co jakas osoba na ulicy -wywiad- banan na twarzy-wszyscy k... szczesliwi. Zreszta bez urazy ale Polacy to "ciezki" narod i nie latwo jest zyc z nim w zgodzie, a szczegolnie poza Polska. Ja sie najwiecej na Polakach wlasnie zawiodlem, liczac exs ktora wyciagnalem z biedy i dalem jej wszystko i /cenzura/ z tego mam. heh parodia, to moje zycie /cenzura/ wszystko na odwrot, ciagle pod gore, ale to nic

przez Patryk29 12 cze 2015, 18:20
Bezrobocie spada bo ludzie wyjezdzaja z kraju :D
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oskaka 12 cze 2015, 18:21
Jak ogólnie się czujecię na tym leku? Pomaga w funkcjonowaniu i czy w jakiś sposób daje kopa i zmniejsza lęki? Jakie skutki mieliscie go biorąc?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez emilk 12 cze 2015, 18:22
Patryk29 napisał(a):Bezrobocie spada bo ludzie wyjezdzaja z kraju :D

Haha dokładnie :D

-- 12 cze 2015, 18:23 --

Kupie bilet do USA i bede kowbojem :P

-- 12 cze 2015, 18:26 --

oskaka napisał(a):Jak ogólnie się czujecię na tym leku? Pomaga w funkcjonowaniu i czy w jakiś sposób daje kopa i zmniejsza lęki? Jakie skutki mieliscie go biorąc?

Różnie to bywa raz jest dobrze,a raz kiepsko.
emilk

przez novymivo 12 cze 2015, 18:26
oskaka napisał(a):Jak ogólnie się czujecię na tym leku? Pomaga w funkcjonowaniu i czy w jakiś sposób daje kopa i zmniejsza lęki? Jakie skutki mieliscie go biorąc?

Mysle ze lekko pobudza i nie chodze tak zamulony jak wczesniej, natomiast fobie leczy ale nie tak skutecznie jak inne srri/snri (w moim przypadku oczywsicie). Zreszta zawsze stymulanty nie nadawaly sie do leczenia fobii, chociaz wenla nim nie jest to lekko pobudza.

przez MalaMi1001 12 cze 2015, 19:25
Słuchajcie ile można jechać na energetykach? Bo ja się dzisiaj tym tak nakurviłam że aż bym poszła potańczyć :D

przez inez3 12 cze 2015, 20:14
Dobra, zwiększenie dawki do 75mg spowodowało u mnie takie dziwne widzenie. Jak jestem gdzieś np. w sklepie gdzie jest duzo rzeczy, na które trzeba patrzeć to robi mi się niedobrze. Hmm, mam nadzieję, że to w miarę szybko minie, bo to akurat troche nasililo lęk, a go nie było, bo sama chciałam tam pojechać. W poniedziałek muszę samochodem jechać, a tak to nie ma opcji, bo wzroku skupić nie mogę :/

przez emilk 12 cze 2015, 20:18
MalaMi1001 napisał(a):Słuchajcie ile można jechać na energetykach? Bo ja się dzisiaj tym tak nakurviłam że aż bym poszła potańczyć :D

Jej nie pij tego gowna ja kiedys przesadzilem i wyladowalem w szpitalu wyplukany ze wszystkiego potas,magnez itp...

-- 12 cze 2015, 20:19 --

inez3 napisał(a):Dobra, zwiększenie dawki do 75mg spowodowało u mnie takie dziwne widzenie. Jak jestem gdzieś np. w sklepie gdzie jest duzo rzeczy, na które trzeba patrzeć to robi mi się niedobrze. Hmm, mam nadzieję, że to w miarę szybko minie, bo to akurat troche nasililo lęk, a go nie było, bo sama chciałam tam pojechać. W poniedziałek muszę samochodem jechać, a tak to nie ma opcji, bo wzroku skupić nie mogę :/

No kobiety tak maja jak nie moga sie zdecydowac co kupic :P

-- 12 cze 2015, 20:25 --

Inez no jest problem z ostroscia wzroku,albo ciezko skupic wzrok na czyms tez tak mam,to jest takie dziwne i czlowiek nie pewnie sie czuje.

-- 12 cze 2015, 20:27 --

Jak jade to tez czuje taki lek,czeba bardzo wytezac wzrok i mysli zeby jakiegos wypadku nie spowodowac to nie jest naturalne.

-- 12 cze 2015, 20:27 --

Tak jakby umysl i wzrok byl taki uspiony.
emilk

przez inez3 12 cze 2015, 20:30
To samo miałam na wejściu na lek i przeszło, więc to jest skutek uboczny. Przypomniało mi się, że poprzednim razem też tak miałam.

przez emilk 12 cze 2015, 21:54
emilk

przez artur1978 12 cze 2015, 22:21
A mi sie dobrze powodzi, mam wlasna mala firme, keidys zaryzykowalem i sie oplacilo.
Jesli pracujesz dla kogos zawsze dostaniesz tylko czesc pieniedzy jakie moglbys zarobic sam na tym polega praca najemna. Przedsiebiorca ponosi ryzyko, pracownik nie.
Znam wiele osob ktorym sie powodzi, pewnei zalezy od miejsca zamieszkania sporo.

Zawsze latwo jest znalec powod zeby czegos nie zrobic, za to powodow do zrobienia czegos z reguly jest malo;)

przez ill234 12 cze 2015, 22:53
Siedze cały czas w domu i bardzo sie boje.. wszystkiego
Jutro biore alpro 0,25 x2 dziennie, bo to jets nie do wytrzymania.
Boje sie, ze zwariuje, boje sie jak telfon dzwoni...

Koszmar jakis

przez lunatic 12 cze 2015, 23:16
wspolczuje wszystkim wchodzenia na te leki, wziłąłbym zamiast afobamu relanium bo o wiele dłużej działa i bym miał spokoj na cały dzień
poza benzo łagodząco na początkowe nasilenie lęku działa mianseryna albo trittico i 15 mg kwasu foliowego dziennie

Sortuj wg