WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez wisnia80 12 cze 2015, 15:21
artur1978 napisał(a):
Leki pomagaja sie ustabilizowac ale wiekszosc pracy trzeba wykonac samemu, ja zawsze polecam terapie behawioralna-kognitywn a bo to sa konkrety a nie jakies gowniane psychoanalizy.

Potwierdzam. 2 lata straciłem na terapię psychodynamiczą, czyli grzebanie kijem w gównie, które nie zmienia nic.

przez inez3 12 cze 2015, 15:22
artur1978 napisał(a): Nudze sie to czasami cos napisze , za jakis czas mi sie znudzi pewnie sluchanie tego biadolenia ciaglego ;)

Ej no, przypomnij sobie jak z Tobą było, też pewnie biadoliles ;). Kurde, ja też bym chciała wyjść z tego raz na zawsze.

przez Patryk29 12 cze 2015, 15:25
inez3, Chyba tak do konca z tego nie wyszedl bo nadal lyka wenle :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 12 cze 2015, 15:29
Ja na swojej terapii (moja terapeutka jest psychoterapeutka humanistyczna czy jakoś tak). Dowiedziałam się "na rozum" co mi jest. Teraz muszę zmienić myślenie, w emocjach przemieniać. Jednym słowem przeprogramowac się.

-- Pt cze 12, 2015 3:30 pm --

Patryk29 napisał(a):inez3, Chyba tak do konca z tego nie wyszedl bo nadal lyka wenle :P

Oj, ale ja i tak bym chciała raz na zawsze :).

przez artur1978 12 cze 2015, 15:35
Patryk29 napisał(a):inez3, Chyba tak do konca z tego nie wyszedl bo nadal lyka wenle :P

Tak ale moja motywacja jest chora i pokrecona, bo nic mi nie dolega chce tylko jakiejs hipomanii bonusowej :P

przez Patryk29 12 cze 2015, 15:35
crayzyalexxx napisał(a):
ja mam dzis taką myśl, ze życie jest piękne :):):)
leki mi pomogły ale pomogłam sobie JA ! Nie mam wsparcia od nikogo z bliskich, z nikim nt nie rozmawiam, kazdy ma te choroby za nie wiadomo co, nie rozumieją tego. A ja jestem silna, sama sobie radze i wyjdę z tego wierze w to. Juz jest pieknie :) no przynajmniej i tu na forum jest zrozumienie hehe

Super :great: :brawo:

-- 12 cze 2015, 15:36 --

artur1978 napisał(a):

Tak ale moja motywacja jest chora i pokrecona, bo nic mi nie dolega chce tylko jakiejs hipomanii bonusowej :P

Uzaleznienie daje o sobie znac, mózg ciagle potrzebuje tego czegos, hehe skad ja to znam. :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 12 cze 2015, 15:52
Czy was też trzęsło bardziej na wenli? Mnie telepie dziś zdecydowanie bardziej.

przez novymivo 12 cze 2015, 16:03
inez3 napisał(a):Czy was też trzęsło bardziej na wenli? Mnie telepie dziś zdecydowanie bardziej.

Telepie mnie rowniez, czasem lapy mi sie trzesa, czasem mam takie krotkie mimowolne skorcze miesni najczesciej w udzie.
Wenla jest super jezeli chodzi o wydolnosc i sport wytrzymalosciowy, ale na sile dziala negatywnie moim zdaniem. W sumie to ja tej wenli znowu nie czuje, a tak dobrze mi bylo jeszcze tydzien temu :(. Chcialbym wygrac w totka i cpac cos euforyzujacego np koke cale zycie :D i miec wszystko i wszystkich w dupie. Tzn mam prawie wszystko i wszystkich w dupie ale tej euforii mi brak :D :D :D .

przez agusiaww 12 cze 2015, 16:12
emilk, widzisz ja kupę lat fukncjowałam bez leku, natomiast u mnie nerwica powoduje ból somatyczny i paraliż. Na szczescie paraliz miałam raz na samym początku nerwicy. Natomiast co do bólu to miałam 24 godzinny ból jakby walenie młotkiem po głowie. Tego bolu nie da sie porownac ze zwykłym bolem glowy, jest taki opis bolu głowy jak klasterowy bo ja byłam badana na wszelkie bole głowy i tez mi wyklczyli. Diagnoza nerwica. Tyle, ze byłam całkiem antylekowa. Jedyny lek jaki biore juz od czasu diagnozy czylie jakies 18 lat to nasenny. Bez niego nie zasne. Natomiast wenle zaczełam dopiero brac kiedy dołaczyla sie depresja. Ale w sumie sie cieszę z tej decyzji bo mi ustapiły bole głowy, objawy depresji itd. Niemniej tak patrze po sobie że jak mam mniej stresu, to i mniej objawów. Poza tym u kobiet tez jest kwestia układu hormonalnego, tarczyca, zmiany w ukladzie rozrodczym i juz sie duzo wali w organizmie, np mam taka kolezanke, całkiem zdrowa, zadnych tam problemow w dziecinstwie, kase ma itd, a jednak zachorowała na depresje.

-- 12 cze 2015, 15:13 --

inez3, novymivo, czasami i z wenla jest lepiej czasami i gorzej.

-- 12 cze 2015, 15:16 --

artur1978, a widzisz a mi odradzili terapie, wiesz dlaczego? Bo ja wiem dlaczego mam taki stan i psychoterapeuta nie musi mi tego usiwadamiac, ani sama sobie nie musze. Doskonale sobie zdaje z tego sprawe, a co mi da behawioralna jak ja mam bol somatyczny? Nic. Bo pojde i se wygadam do psychiatry. Moze jak miałes tego typu problemy, ze piles bo miales załozmy problem z praca, to idziesz do psychiatry/psychoterpauty -dopiero zaczyna do Ciebie dochodzic sedno problemu, idziesz na terapie AA, przestajesz pic itd, a u mnie to jest samoczynne.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez inez3 12 cze 2015, 16:17
Ja póki co porzucilam siłownie, bo przez objawy nie byłam w stanie chodzić :(.

-- Pt cze 12, 2015 4:20 pm --

agusiaww, widzisz, u mnie też niby wsio ok tzn. dobra praca, własne mieszkanie, ale u mnie to niska samoocena, kontrola, jak coś jest nie tak to zapewne moja wina itd. Dużo tego wszystkiego.

przez emilk 12 cze 2015, 17:27
artur1978 napisał(a):Nie da sie calego zycia spedzic na amfetaminie, tzreba sie motywowac nawet jesli sie nei chce i czujesz sie zmeczony.

Matka natura ma w dupie czy ktos jest biedny i zmeczony, trzeba sobie w zyciu radzic albo do piachu lub na spoleczne dno.

Smieszy mnie jak ktos mowi ze nie bedzie pracowal za 1200PLN przy czym okazuje sie ze nic nie umie.Pojdz popracuj naucz sie,zbuduj sciezke kariery bedziesz zarabial wiecej.

Swiat nie jest Ci nic winny!

W zyciu bedziesz mial tyle ile sobie wywalczysz !

W tym problem ze mam duze doswiadczenie w serwisowaniu sprzetu komputerowego i ogolnie elektronika,ale co z tego jak nie mam piperka jebanego....

-- 12 cze 2015, 17:31 --

Powiem wam ze od jutra 150 mg wenli,wyjebie mnie w kosmos :D

-- 12 cze 2015, 17:36 --

Zajebisice jest pracowac przez 6 miesiecy i co miesiac pogotowie w pracy nie ? a no koniec Cie wypierdalaja bo stwarzasz zagrozenie dla siebie.

-- 12 cze 2015, 17:39 --

Sorry ale jakis wkurwiony jestem..
emilk

przez novymivo 12 cze 2015, 18:01
emilk napisał(a):
artur1978 napisał(a):Nie da sie calego zycia spedzic na amfetaminie, tzreba sie motywowac nawet jesli sie nei chce i czujesz sie zmeczony.

Matka natura ma w dupie czy ktos jest biedny i zmeczony, trzeba sobie w zyciu radzic albo do piachu lub na spoleczne dno.

Smieszy mnie jak ktos mowi ze nie bedzie pracowal za 1200PLN przy czym okazuje sie ze nic nie umie.Pojdz popracuj naucz sie,zbuduj sciezke kariery bedziesz zarabial wiecej.

W tym problem ze mam duze doswiadczenie w serwisowaniu sprzetu komputerowego i ogolnie elektronika,ale co z tego jak nie mam piperka jebanego....

Zajebisice jest pracowac przez 6 miesiecy i co miesiac pogotowie w pracy nie ? a no koniec Cie wypierdalaja bo stwarzasz zagrozenie dla siebie.

Nie denerwuj sie tak, a tak poza tym ja pracowalem za 462 zl miesiecznie przez 6 miesiecy na stazu PUP a potem pracodawca zaproponowal mi prace na czarno za dokladnie ta sama kase, jebany prywaciarz na stacji benzynowej weekendy tez, 2 tyg porobilem, rzucilem studia i wyjechalem wpizdu do UK, nie zaluje. pzdr

przez emilk 12 cze 2015, 18:06
novymivo napisał(a):
emilk napisał(a):

Nie denerwuj sie tak, a tak poza tym ja pracowalem za 462 zl miesiecznie przez 6 miesiecy na stazu PUP a potem pracodawca zaproponowal mi prace na czarno za dokladnie ta sama kase, jebany prywaciarz na stacji benzynowej weekendy tez, 2 tyg porobilem, rzucilem studia i wyjechalem wpizdu do UK, nie zaluje. pzdr

No to tez kolorowo nie miales,chyba jedyny sposób zeby sie czegos dorobic to wyjechac z tej Polski w pizdu...
emilk

przez novymivo 12 cze 2015, 18:12
Teraz juz sie nie dorobisz raczej, ale zyc bedziesz na jakims poziomie. W PL jest przejebane, u mnie 30% bezrobocia w miescie, a w tv pier... ze w PL jest super i wszyscy /cenzura/ usmiechnieci, jakby sie zbakali. Co wlacze PL tv to wszyscy Polacy banan na twarzy, ja nawet na tabletach taki happy nie jestem :D
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Sortuj wg