WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez Patryk29 11 cze 2015, 08:15
inez3, czesc :)
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez inez3 11 cze 2015, 08:30
Dziś się na siebie wkurzylam z rana, no bo ile można się trzasc? Teraz siedzę w pracy, rzygac mi się chce, ale tragedii nie ma.

-- Cz cze 11, 2015 8:38 am --

Patryk29, a jak u ciebie?

przez Patryk29 11 cze 2015, 08:46
inez3, Dzisiaj dobrze :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 11 cze 2015, 08:55
No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

-- Cz cze 11, 2015 10:06 am --

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

przez MalaMi1001 11 cze 2015, 10:28
Kurde żeby tak wenla na mnie dzialała, że nie będzie mi się chciało jeść. Tzn. bywają dni, że nie chce mi się jeść, mogłabym nie jeść, ale kurva jak już nie jem kilka godzin boli mnie brzuch, jest mi słabo i jestem wkurviona. Chciałabym nie odczuwać głodu, bo wenla tak mnie rozłożyła na łopatki, że nawet jak występują powyższe objawy nie chce mi się nawet zrobić głupiej kanapki, nie mowiąc już o upichceniu jakiegoś obiadu. Generalnie to nic mi się nie chce, totalne warzywko, które wstaje do roboty, bo musi, je bo musi, pije bo musi i śpi bo uwielbia. Zero jakiejkolwiek motywacji, no taka wegetacja, że tak powiem. Jakbym miała pewność, że nie przytyję znów od moklobemidu to bym do niego wróciła, ale pewności nie mam więc póki co sobie daruję. Dupa straszna ten lek jeśli chodzi o napęd. Z chęcią dołożyłabym sobie reboksetyny do tego, ale teraz mam tak problem, że będę mieć znowu chyba nowego psychuszkę i nie mam pojęcia jakie on będzie miał podejście do eksperymentowania. w każdym razie na nastrój wenla działa super, szkoda, że inne kwestie leżą.

przez inez3 11 cze 2015, 10:40
Widzisz, a u mnie póki co działa sztuczny napęd, nosi mnie, jestem poddenerwowana. Tylko, że ja lecze lek uogolniony i nie do końca jest przeze mnie ten niepokój mile widziany. Biorę dopiero 15 dzień, więc liczę, że to się unormuje.

przez MalaMi1001 11 cze 2015, 10:58
Jak dla mnie to ten napęd mógłby być nawet sztuczny byle tylko był, kłopot w tym, że ja nie mam żadnego napędu. Teraz jeszcze jestem niewyspana po szkoleniu, z którego wczoraj wróciłam, więc mój napęd w zasadzie jest nawet poniżej zera. Z tym, że nastrój jest super, tego wenli nie można zabrać. Z tym, że czuje się tą sztuczność typowych wychwytników zwrotnych (SSRI, SNRI, NRI). Moklebid jest super, bo człowiek czuje się na nim taki naturalny, właściwie bierzesz lek, a jego działanie jest tak subtelne, że zapominasz o tym, że się leczysz. No ale nie ma na nim niestety nawet nuty agresji czy takiej pewności siebie jak przy wenli, człowiek jest taki spokojniutki, ale za to aktywny. Coś za coś niestety. Ja cały czas na wenli czuję się tak strasznie chemicznie, nie wiem jak to określić, takie dziwne uczucie.

przez wisnia80 11 cze 2015, 11:02
inez3 napisał(a):No to może u mnie też w końcu jakiś postęp nastąpi ;).

Ha, udało mi się zjeść kanapkę w pracy, a nie tylko jogurt czy owoce. Normalnie przed jedzeniem tak się stresuje jakbym conajmniej miala egzamin zdawać. To kompletnie bez sensu...

Tak jak mówiłem, Tobie potrzebne jest porządne ruchanie. I koniec z pierdołami i stresem przed zjedzeniem jogurtu.

przez emilk 11 cze 2015, 11:20
crayzyalexxx napisał(a):Poczytam sobie o tym PSSD. a jak kobiecie sie chce a facetowi nie stoi to niech se kupi wibrator hehe

To szuka sobie faceta któremu stoi jak dąb :P

-- 11 cze 2015, 11:22 --

wisnia80 napisał(a):
emilk napisał(a):
crayzyalexxx napisał(a):Dzieks, zycze Ci tez dobrego samopoczucia i usmiechu :):):) no i pamietam jak mnie kiedys wspierales i napisałeś " jeszcze będziesz zdrowa, zobaczysz " no więc sie pomalutku spełnia hehe

-- 10 cze 2015, 22:06 --

To bylo do PATRYKA29

-- 10 cze 2015, 22:08 --

EMILK a jak nie wróci ??? Cos tam kiedys czytałam że moze tak zostać :( ta dysfunkcja to chyba nawet jakas nazwę ma

-- 10 cze 2015, 22:20 --

Ale szczerze mówiąc to sie tym nie przejmuje :) jeśli taka ma byc cena za życie bez deprechy to spox :):):) co innego Wy chlopaki, Wam stać musi bo bez tego Wam źle

To sie nazywa PSSD ale mozna to leczyc,no kiepsko jak facetowi nie stoi :P

-- 10 cze 2015, 23:28 --

Kobieta chce seksu a facetowi nie stanie i co zrobi ?

Zapodaj fote, to ocenię czy wato Cię puknąć. 8)

Oj wisnia wisnia puknij sie w czolo :P
emilk

przez Patryk29 11 cze 2015, 11:22
wisnia80 napisał(a):

Tak jak mówiłem, Tobie potrzebne jest porządne ruchanie. I koniec z pierdołami i stresem przed zjedzeniem jogurtu.

Bezposredni jestes :mrgreen:

przez emilk 11 cze 2015, 11:23
inez3 napisał(a):Dziś się na siebie wkurzylam z rana, no bo ile można się trzasc? Teraz siedzę w pracy, rzygac mi się chce, ale tragedii nie ma.

-- Cz cze 11, 2015 8:38 am --

Patryk29, a jak u ciebie?

Inez w koncu robisz postepy ;) Pamietaj gniew jest lepszy od lęku ;)

-- 11 cze 2015, 11:25 --

wisnia80 napisał(a):

Głodnemu chleb na mysli :P

-- 11 cze 2015, 11:27 --

inez3 napisał(a):Widzisz, a u mnie póki co działa sztuczny napęd, nosi mnie, jestem poddenerwowana. Tylko, że ja lecze lek uogolniony i nie do końca jest przeze mnie ten niepokój mile widziany. Biorę dopiero 15 dzień, więc liczę, że to się unormuje.

Za 2 tygodnie będziesz się czuła jak Bogini ;)
emilk

przez inez3 11 cze 2015, 11:30
wisnia80, jakby to było takiee proste to nie byłoby problemu.

przez emilk 11 cze 2015, 11:30
Ja niestety nie mogę się cieszyć w pełni działaniem wenli bo leki przeciw alergiczne osłabiają jej działanie i ten okropny kaszel astmatyczny.
emilk

przez MalaMi1001 11 cze 2015, 11:35
Jasne, na wszystkie bolączki tego świata najlepsze jest porządne ruchanie, ja pier/ole... :roll:

Spaaaaaaaać mi się chce, a tu roboty w trzy pizdu, w dodatku nie mogę się zebrać, cały czas znajduję sobie inne zajęcie byle tylko się nie zabrać za robotę, już mnie szlag od tego trafia :?

Sortuj wg