WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
203
65%

Nie
81
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 311

przez inez3 08 cze 2015, 13:42
Płakać mi się chcę...

przez emilk 08 cze 2015, 13:45
MalaMi1001 napisał(a):Mirty nie brałam, ale brałam miansę. Działa przepięknie zamulająco i usypiająco ze wszystkimi tego następstwami jak wypadanie włosów, trądzik i zwiększenie objętości tyłka. Idealny lek na wyniszczenie człowieka psychicznie i fizycznie. Trittico też na mnie nie działało nasennie, tak jakby w ogóle nie działało.

Na mnie super dzialal kiedys Nasen (Zolpidemi),Trittico mnie prawie zabilo gdy wzielem 2/3 tabletki wyladowalem w szpitalu, nie moglem sie obudzic.

-- 08 cze 2015, 13:47 --

jetodik napisał(a):jupi, mam już recke wenli, dzisiaj skończą się brain zapy.

No to super ;) będzie dobrze ;)

-- 08 cze 2015, 13:48 --

inez3 napisał(a):Płakać mi się chcę...

Nie płacz,chodz przytule ;)
emilk

przez MalaMi1001 08 cze 2015, 14:10
emilk napisał(a):Na mnie super dzialal kiedys Nasen (Zolpidemi),Trittico mnie prawie zabilo gdy wzielem 2/3 tabletki wyladowalem w szpitalu, nie moglem sie obudzic.

No. Ja cały czas już od ładnych paru lat biorę zolpidem na zmianę z zopiklonem. Jestem uzależniona na 100%, ale mam to doopie generalnie. Chociaż zasadniczo jak mi kiedyś brakło miałam co prawda problemy ze snem przez kilka nocy, ale nie rzucało mną jak na odwyku od heroiny. No i nie rośnie mi zupełnie tolerka, od lat biorę taką samą dawkę, nie muszę zwiększać ani zmniejszać. To jedyne dwa leki nasenne, które mnie nie zamulają w dzień i nie powodują obniżenia koncentracji. Reszta nesenników to zamulający syf, a ja i tak jestem dostatecznie zamulona. Zolpi biorę głównie dlatego, że jestem generalnie tryb nocny - najlepiej śpi mi się nad ranem, a najbardziej efektywna i kreatywna jestem w godzinach od 20stej. A ze mało w moim zawodzie pracy zmianowej muszę się zmuszać do pójścia spać w normalnych godzinach żeby zmusić się do wstania wcześnie rano. No a teraz na wenli to należy zapomnieć o normalnym spaniu, nie ma takiej opcji. W dzień mogłabym spać, a w nocy żyć, tak mi się pozamieniało.

Co do narkolepsji coraz bardziej ją podejrzewam, bo to nie jest tylko te kilka objawów, które są wypisane na wikipedii, to choroba bardziej złożona i nie myśl, że chciałabym ją mieć, bo leki na nią są zajebiście drogie lub niedostępne w PL.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 08 cze 2015, 15:05
Malami tez mialem kiedys tak samo,zycie nocne,gidziny snu sie piprzwstawialy Bo w koncu organizm to koduje.wiem ze bardzo mi ze snem pomogl Pramolan stary lek ale bardzo dobry I nie uzaleznia.Spalem bardzo dobrze po nim I nie czulem sennosci na drugi dzien.

-- 08 cze 2015, 15:06 --

emilk

przez inez3 08 cze 2015, 15:49
Nie wiem co mam robić. Wyszłam z pracy godzinę wcześniej. Jeść nie mogę... Panika...

przez emilk 08 cze 2015, 16:00
inez3 napisał(a):Nie wiem co mam robić. Wyszłam z pracy godzinę wcześniej. Jeść nie mogę... Panika...

Uspokoj sie,wszystko jest dobrze.Zrelaksuj sie jakos ;)

-- 08 cze 2015, 20:16 --

Halo ludzie zyjecie ? :D
emilk

przez inez3 09 cze 2015, 06:25
I dziś spałam prawie 10h... Padlam wczoraj o 20, a dziś pobudka 5.30... Wow... Nerw poranny jest, ale to, że się wyspałam daje siłę :). Problem mam inny, jutro mam 2-dniowy wyjazd służbowy, a wiem, że nie dam rady tam jechać. Próbuje się wykręcić.

-- Wt cze 09, 2015 10:05 am --

Poszłam do szefowej i powiedziałam całą prawdę. Nie jadę, jeden stres mniej.

przez emilk 09 cze 2015, 12:39
Witajcie przynosze wam smutna nowine,wczoraj ok godziny 22 chwycil mnie bardzo silny atak paniki,afobam nie pomogl,przyjechalo pogotowie i zastrzyk domiesniowo dopiero pomogl.... ;(
emilk

przez Patryk29 09 cze 2015, 12:44
emilk napisał(a):Witajcie przynosze wam smutna nowine,wczoraj ok godziny 22 chwycil mnie bardzo silny atak paniki,afobam nie pomogl,przyjechalo pogotowie i zastrzyk domiesniowo dopiero pomogl.... ;(

Przykro to słyszeć, było aż tak, żle, że trzeba było pogotowie wzywać??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 09 cze 2015, 12:52
Patryk29 napisał(a):
emilk napisał(a):Witajcie przynosze wam smutna nowine,wczoraj ok godziny 22 chwycil mnie bardzo silny atak paniki,afobam nie pomogl,przyjechalo pogotowie i zastrzyk domiesniowo dopiero pomogl.... ;(

Bardzo zle bylo,najpierw dopadly mnie mdlosci,oslabienie,pozniej dretwienie konczyn,szybki oddech z dusznoscia prawie sie przewentylowalem.Najprawdopodobniej dobila mnie mocna kawa na wieczor i ciagle myslenie o tym czy mam astme czy nie bo od paru dni lecze sie na astme alergiczna ale nie jest to w 100 % potwierdzone,jestem bardzo zly na siebie ze nie potrafilem sobie poradzic sam z tym atakiem...Ponad rok czasu nie mailem juz takiego ataku a tu takie cos ehh..

-- 09 cze 2015, 12:53 --

Wkręcilem sobie ze to atak astmy a tak na prawde to byl atak nerwicy..
emilk

przez artur1978 09 cze 2015, 12:57
emilk napisał(a):
Patryk29 napisał(a):

Bardzo zle bylo,najpierw dopadly mnie mdlosci,oslabienie,pozniej dretwienie konczyn,szybki oddech z dusznoscia prawie sie przewentylowalem.Najprawdopodobniej dobila mnie mocna kawa na wieczor i ciagle myslenie o tym czy mam astme czy nie bo od paru dni lecze sie na astme alergiczna ale nie jest to w 100 % potwierdzone,jestem bardzo zly na siebie ze nie potrafilem sobie poradzic sam z tym atakiem...Ponad rok czasu nie mailem juz takiego ataku a tu takie cos ehh..

-- 09 cze 2015, 12:53 --

Wkręcilem sobie ze to atak astmy a tak na prawde to byl atak nerwicy..

Po cholere pijesz kawe jak masz ataki paniki?
Dziwi mnie taki brak rozsadku, zamiast sie zalic jaki jestes biedny nie popelniaj podstawowych bledow.

przez inez3 09 cze 2015, 13:30
A u mnie jakby ciut lepiej. Miałam w pracy moment strachu, ale pogadalam rzeź tel, pogadalam z kimś w pracy i już jest lepiej. Z jedzeniem też jest lepiej odrobinę. Uff, ciężka ta walka...

przez emilk 09 cze 2015, 13:56
Po cholere pijesz kawe jak masz ataki paniki?
Dziwi mnie taki brak rozsadku, zamiast sie zalic jaki jestes biedny nie popelniaj podstawowych bledow.[/quote]

No bo juz dawno czegos takiego nie bylo i kawe zawsze pilem,ale zrobilem za mocna,bez kawy ja nie funkcjonuje.

-- 09 cze 2015, 13:58 --

inez3 napisał(a):A u mnie jakby ciut lepiej. Miałam w pracy moment strachu, ale pogadalam rzeź tel, pogadalam z kimś w pracy i już jest lepiej. Z jedzeniem też jest lepiej odrobinę. Uff, ciężka ta walka...

No widzisz,rozmowa duzo pomaga,najgorzej jak nie ma nikogo zeby porozmawiac to jest koniec,ja wczoraj nie mialem sie do kogo odezwac ;/

-- 09 cze 2015, 13:59 --

Czuje zal do siebie,bo moglem tego jakos uniknac...

-- 09 cze 2015, 14:02 --

Ale zastanawia mnie to czemu,tak mocno mnie chwyciło,nasilenie nerwicy ?..
emilk

przez inez3 09 cze 2015, 14:39
emilk, a może się nad tym nie zastanawiaj? Zdarzyło się. Powiedz swojemu lekarzowi przy najbliższej wizycie.

Sortuj wg