WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
202
65%

Nie
80
26%

Zaszkodziła
27
9%

Liczba głosów : 309

przez inez3 07 cze 2015, 20:09
wisnia80, czemu ty mnie nie lubisz?

przez wisnia80 07 cze 2015, 20:42
inez3 napisał(a):wisnia80, czemu ty mnie nie lubisz?

No właśnie wręcz przeciwnie. :mrgreen:

przez artur1978 07 cze 2015, 20:57
Psychopharm napisał(a):artur1978 wolę już używać znacznika Ki (oczywiście wyciągniętego z średniej wielu badań) niż miałbym się sugerować supresją ostrzału DRN - przecież nie wiadomo, czy to się w ogóle przekłada na siłę leku, nie spotkałem się by zbyt często używano tego do porównywania leków (wszędzie Ki, Ki, Ki i wystarcza).

No to popelniasz blad bo taka wenla na przyklad in vitro ma srednie Ki a in vivo jest tak silna jak paroksetyna a nawet bardziej.
Co z tego ze lek ma odpowiednei Ki jak 95% sie zwiaze z bialkami i nie dotrze do mozgu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inez3 07 cze 2015, 21:03
wisnia80, a chłopa mam jeśli już musisz wiedzieć :)

przez novymivo 07 cze 2015, 22:04
Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

-- 07 cze 2015, 21:07 --
https://www.youtube.com/watch?v=cSeoVjpwmic

przez artur1978 07 cze 2015, 22:10
novymivo napisał(a):Hej. Dzisiaj zapomnialem wziasc rano wenli. Wrocilem z pracy wzialem, pojechalem na silke i w drodze powrotnej poczulem blogostan. Zwolnilem motocykl, lapalem promyki slonca, oddychalem czystym wiatrem, poczulem sie jak wiele wiele lat temu kiedy nie znalem fobii ani depresji. Poczulem sie cudownie, szczesliwy ale tak naprawde. Nie do opisania przezycie. Teraz slucham bardzo przyjemnej muzyki relaksacyjnej, jest mi dobrze, spokoj ducha i radosc w sercu. Pzdr serdecznie, licze na to ze Wam tez sie uda to wkoncu poczuc.

-- 07 cze 2015, 21:07 --
https://www.youtube.com/watch?v=cSeoVjpwmic

Hipomania na bank :tel2:

przez Kot_ 07 cze 2015, 22:37
No czytam novymivo od dłuższego czasu i też mi to na hipomanie wygląda. Ale to super uczucie, dałbym się za ten stan pokroić.
Kot_

przez novymivo 07 cze 2015, 22:47
Jest mi cudownie dzisiaj, niech ten stan trwa do konca mojego zycia. Totalnie odplywam a nic nie bralem. Zreszta to nie tyle co euforia ale orgazm z blogostanem.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Kot_ 07 cze 2015, 22:59
Hehe no to miodzio. Mój nastrój jest płaski jak brzuch fitnes laski...nie reaguje na żadne przyjemne bodźce, nie potrafię się zachwycać widokiem zachodzącego słońca, czuje tylko smutek i ból.
Jesli nastrój mi sie poprawia, to sam tak po prostu, nie jest to zwiazane z zadnymi wydarzeniami,

Kodeina (opioidy) działa u mnie natychmiastowo antydepresyjnie, rozjaśnia nastrój, zmniejsza anhedonie i daje przyjemność z rozmowy i kontaktu z ludzmi, swiat zmienia sie calkowicie, jest optymizm i nadzieja. Jednak to krótko trwa no i do leczenia sie nie nadaje, każdy chyba wie dlaczego.
Kot_

przez monapayne 07 cze 2015, 23:46
A na mnie kodeina nie dziala. Tylko benzo.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Kot_ 08 cze 2015, 00:40
Na mnie też benzo działa, jednak gdy nastrój jest naprawdę bardzo nisko, a lęk wysoko, to antydepresyjnie nie zadziała. Zmniejszy lęk ale tak powierzchownie bardziej, ten głęboko zakorzeniony gdzieś tam nadal odczuwam, ciężko to opisać.

Z kodeiną tak jest, że na niektórych nie chce działać. U mnie po 300mg jest euforyczny wjazd, czuję jak po ciele rozchodzi się taka przyjemna energia, później wchodzi apatia ale taka błoga przyjemna - chociaż ten ostatni efekt szybko zanika gdy wyrobi się tolerka. Ogólnie więcej szkody niż pożytku można sobie narobić, bo bardzo szybko wpada się w błędne koło, które robi się coraz mniejsze i mniejsze....

-- 07 cze 2015, 23:50 --

Wziąłem teraz psy na spacer, tak się cieszyły jak zobaczyły smycz, a ja się nawet cieszyć nie potrafię z tego że psy się cieszą, spacerowałem gdzieś po lasach, ciepły wiaterek pięknie pachniał latem, a ja nic... czuję tylko ból. Aż załączyła mi się nostalgia jak przypomniałem sobie młodość, kiedy potrafiłem odczuwać przyjemność z takich rzeczy.
Kot_

przez artur1978 08 cze 2015, 00:51
novymivo napisał(a):Jest mi cudownie dzisiaj, niech ten stan trwa do konca mojego zycia. Totalnie odplywam a nic nie bralem. Zreszta to nie tyle co euforia ale orgazm z blogostanem.

Niestety to minie albo przejdzie w stan mieszany gdzie duzo energii bedzie powiazane z fatalnym nastrojem i wtedy latwo o samoboja.
Z jednej strony sie ciesz ale z drugiej pilnuj chlopie bo to nie sa zarty

przez Dark Knight 08 cze 2015, 00:51
Kodeina a trzeba wziasc ?? Zeby poczuc euforie ?? Na mnie nic nie dziala jestem zwykla ciota a nie mezczyzna ;/ przemuje sie wszystkim ciagly strach do tego te chorobliwe skapstwo nie wiem skad to sie u mnie wyrobilo moze wymaginowalem sobie ze pieniadze w jakis tam sposob daja mi poczucie bezpieczenstwa chore to jest dla mnie ciagle odkladnie rozliczanie sie z kazdej wydanej zlotowki

przez aniaaa1214 08 cze 2015, 01:47
Aniołki cudowne musicie mi pomóc. Odstawiam symfaxin nie brałam go 3 dni i jak widać po godzinie tego postu zresztą coś jest nie tak. Kładę się normalnie spać,relaksuje się i.. Nagle zasypiam. Po kilku dosłownie minutach czuję ogromny rozrywajacy mój mózg ból. Potężny ucisk,prądy,miazdzenie mózgu. A gdyby tego było mało nie mogę się obudzić. Czuje się świadoma tego co się dzieje widzę różne przerażające obrazy,próbuje ruszyć ręką, noga,wstać prędko i szukać pomocy a nie mogę podnieść powiek. Siluje się z powiekami ale na marne. Niedawno się obudzilam bo Moj oddech się zatrzymał nie mogłam oddychać. moje serce biło tak szybko że Poczułam ból. Kochani moi nie wiem co mam robić, tak jest ciągle, boję się ze się nie obudze,gdy zasne to wszystko wróci. Czy moje neurony się poprzestawialy? Co robić bardzo się boję :-(

I'm scared to get close and I hate being alone.
The higher I get, the lower I'll sink.
I can't drown my demons, they know how to swim.

Sortuj wg